Когато излизате вечер...

  • 2 222
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 153
Баба му идва у нас да го гледа, но остава да преспи.

# 31
  • Мнения: 4 406
на баба

# 32
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 432
Синът ми го оставяме или на свекървата или на майка ми - която е свободна. Често излизаме и заедно с детето, защото обикновено се прибираме до 22.30, а той така или иначе не заспива вечер по-рано.

# 33
  • Мнения: 1 800
На баба  Grinning

# 34
  • София
  • Мнения: 6 999
Ако е до 9 вечерта я вземам с мен, обикновенно на ресторант или пица. Тя обожава да ходи на такива места /чудя се на кой ли прилича  Thinking/.

Ако мястото не е за деца или не желая да взема или ще се забавя и след 9 я оставям: на майка ми или на бавачка.

Не излизам вече толкова, колкото преди да се роди, но определено нямам и толкова желание/сила да го правя.

# 35
  • София
  • Мнения: 6 572
Ако е до 9 вечерта я вземам с мен, обикновенно на ресторант или пица. Тя обожава да ходи на такива места /чудя се на кой ли прилича  Thinking/.

Ако мястото не е за деца или не желая да взема или ще се забавя и след 9 я оставям: на майка ми или на бавачка.

Не излизам вече толкова, колкото преди да се роди, но определено нямам и толкова желание/сила да го правя.
все едно, че аз съм го писала

# 36
  • Мнения: 4 621
Оставяме на детегледачката. Случвало се е да я взимаме но обикновено е с детегледачката.

# 37
  • Мнения: 2 241
Ако излизането е подходящо за него - взимаме го с нас.

Ако не е - просто не излизаме.

Това е положението.

# 38
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Каката взимаме с нас, дребния остава при баба и дядо.

# 39
  • Мнения: 1 202
Понякога го взимаме с нас /ако ще има и други деца/ но сме го оставяли и в бабите въпреки , че  вече е голям. Peace

# 40
  • Мнения: 1 403
На свекървами или я взимаме с нас Peace

# 41
  • Мнения: 10 758
На бабите и дядовците.
Много рядко се случва да вземем голямото.

# 42
  • Мнения: 542
Тооооолкова рязко излизаме вече - темата ме разчувства, но когато излизаме - на бабите ги оставяме... Simple Smile

# 43
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Излизаме много рядко вечер, но когато се случи го взимаме с нас Peace

# 44
  • Мнения: 5 713
Главно взимаме я с нас. Ако искаме да излезнем и за през нощта, 4акаме да заспи. Живеем със свекърите сега. Но общо взето не искам никой да ангажирам с детето ми.

Общи условия

Активация на акаунт