Когато излизате вечер...

  • 2 210
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Когато излизаме ги оставяме  при едните баба и дядо или при другите.Така не се налага да тормозим децата или родителите си с късно прибиране.Освен това аз рядко се съгласявам да отсъстват от дома(не ми се стои сама),та за тях да са при родителите ни е направо малък празник.

# 16
  • Мнения: 2 274
   Много рядко ни се случва да излезем без него до късно вечерта  /мах. 2 пъти в годината/ и понеже нямаме баби и дядовци в радиус от 500км го оставяме сам! Той си цъка на РС-то, гледа ТВ и заспива пред него  Mr. Green! Случвало се е да съм дала точни инструкции да си ляга в 22:00 като свършат детските по Cartoon Network, а като се приберем към 00 часа той да цъка още на компа  Mr. Green!
   Когато ходим на гости на приятели обаче го взимаме с нас и ако закъснеем, той заспива там, а после си го пренасяме у дома!
   Винаги като го оставяме съм му звъня през час да го проверя и да му напомня да не отваря на никой и ако има проблем да ми се обади!

# 17
  • Мнения: 5 475
на баба и дядо Peace

# 18
  • Мнения: 3 777
С нас, излизаме по няколко пъти на седмица. Проблем нямаме. Приятелите ни се съобразяват и не сядаме в задимени заведения.
Сега е сезонът на откритите места и е светло до късно, няма да се затворим у дома, защото имаме дете.

# 19
  • Мнения: 5 790
На бабата и дядото ги оставяме, но и ние излизаме рядко.

# 20
  • Мнения: 3 932
Предимно не излизаме по ресторанти или клубове, ако е мероприятие, което не може да се пропусне, един от компанията остава с децата, поради отдалечеността на баби, дядовци и всякакви видове роднини.
Иначе ходим по места, където на малките им е интересно-паркчета, Барбекюта....

# 21
  • Мнения: 1 809
Когато е просто за разходка го вземам със себе си,чудесна компания ми е:)Когато излизам на места,неподходящи за деца,тогава при баба и дядо Mr. Green

# 22
  • Мнения: 605
Излизанията вечер, освен ако не са в квартала, заедно с децата, са голям проблем. А ние обичаме да излизаме  Simple Smile. Вариант 1: едното на едната баба, другото на другата, но това само ако излизаме в петък или събота, за да спят у тях. А и е голямо обикаляне из София. Най-проблемни са излизанията през седмицата и то след 22.00 часа - те са рядкост, но все пак отвреме навреме се налага по разни поводи. Та тогава моля една приятелка, с която са свикнали, да ги гледа. Обещала съм й да й гледам и трите деца едновременно! Laughing /тя още няма деца/. Много е трудно да  се намери детегледачка, която да ги гледа само вечер. Sad

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
НЕ излизаме , но не заради децата Wink
Peace
Има на кого да ги оставим, но не излизаме.

# 24
  • Мнения: 1 464
Излизаме 1 път в седмицата без детето,оставям я при нашите.Почти през вечер имаме гости или сме в комшиите отгоре Mr. Green,с деца са и я водим с нас Wink

# 25
  • Мнения: 2 910
Един път седмично излизаме вечер и тогава оставяме детето на прабабата, т.е. тя идва в нас и, когато се върнем мъжа ми я кара с колата до нейния дом.

# 26
  • Мнения: 4 629
Сина ми остава при баба и дядо, роднини или приятели  Grinning Благодаря, че ги има и ни помагат   bouquet АКо нямахме на кого (близки хора)  да разчитаме щяхме да наемаме бавачка  Peace

# 27
  • Мнения: 649
Ако не оставаме до късно - при баба и дядо, иноче го вземаме с нас

# 28
  • София
  • Мнения: 3 679
Или я взимаме с нас или не излизаме.

# 29
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Ние пък честичко излизаме и винаги оставяме Рони на някоя от двете баба Laughing...те се справят с нея перфектно Peace.

Общи условия

Активация на акаунт