Разбирате ли, когато жената симулира?

  • 11 342
  • 156
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Според мен, ако я познава, ще разбере.

# 61
  • София
  • Мнения: 7 097
Ми, чудя се направо... Crossing Arms Аз, ако бях мъж щях да разбера ако една жена симулира оргазъм  Naughty

# 62
  • Мнения: 1 517
Ми, чудя се направо... Crossing Arms Аз, ако бях мъж щях да разбера ако една жена симулира оргазъм  Naughty
Тъй си мислиш, щото си жена и знаеш всички наши малки хитринки (дори да не ги употребяваш).
Снощи напр. със семейни приятели дискутирахме как така една жена разбира на кой мъж му шарят очичките; оказа се, че мъж - мъж трудно може да изхваща  Laughing

# 63
  • София
  • Мнения: 7 097
Снощи напр. със семейни приятели дискутирахме как така една жена разбира на кой мъж му шарят очичките; оказа се, че мъж - мъж трудно може да изхваща  Laughing

Ми за к,во му е на един мъж да хване друг...Освен ако не са си "близки"...Ние сме заинтересовани, затова не ни убягва  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 1 517
Снощи напр. със семейни приятели дискутирахме как така една жена разбира на кой мъж му шарят очичките; оказа се, че мъж - мъж трудно може да изхваща  Laughing

Ми за к,во му е на един мъж да хване друг...Освен ако не са си "близки"...Ние сме заинтересовани, затова не ни убягва  Mr. Green
Ама и ние с аверката снощи май за доста неща ги открехнахме, бая женски тайни им издадохме  newsm78 Пусти джин с тоник  Embarassed

# 65
  • София
  • Мнения: 7 097
Ама и ние с аверката снощи май за доста неща ги открехнахме, бая женски тайни им издадохме  newsm78 Пусти джин с тоник  Embarassed

Не бой се, забравили са всичко  Mr. Green

# 66
няма как..ама ти сериозно ли все още се опитваш да разбереш жените?!на колко си?
не съм млад и зелен както предполагаш и се опитвам да ги разбера,да

Как мислите, ако жената се преструва с въздишки и т.н., а същевременно мъжът я усеща, че е суха например, няма ли да разбере, че симулира?
Суха може да е заради болест.това не е гаранция

Снощи напр. със семейни приятели дискутирахме как така една жена разбира на кой мъж му шарят очичките; оказа се, че мъж - мъж трудно може да изхваща  Laughing

Ми за к,во му е на един мъж да хване друг...Освен ако не са си "близки"...Ние сме заинтересовани, затова не ни убягва  Mr. Green
Ама и ние с аверката снощи май за доста неща ги открехнахме, бая женски тайни им издадохме  newsm78 Пусти джин с тоник  Embarassed
Да те черпия джин с тоник,та да ме открехнеш и мене,а?

# 67
  • Мнения: 1 517
Готово, брат!  bowuu Аз се славя със своята услужливост, тъй, че казвай: къде и кога? (ще се черпим и открехваме  Wink )

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Суха може да е заради болест.това не е гаранция

Ако е суха(дали от болест или от друго), то е за сметка на удоволствието, ще я боли и по-скоро от болка може да вика.

# 69
  • Мнения: 743
Ако жената не знае как да направи една симулация, ще разберат. Но ако знаееее................. ще разберат дръжки! Извинявам се на всички мъже предварително. Но лесно можете да бъдете заблудени.

# 70
  • Мнения: 677
Не се извинявай на всички..Някой знаем  Twisted Evil

# 71
  • Мнения: 1 517
Абе защо въобще трябва да се симулира?!  newsm78 Като не те е задоволил, ми покажи му (но НЕ грубо и с обида  Naughty ). Що да се лъжем.

# 72
  • Мнения: 8 917
Убедена съм, че ако реша да симулирам, никой няма да предположи Mr. Green Peace

# 73
  • Мнения: 1 047
Не се извинявай на всички..Някой знаем  Twisted Evil
Знаем,че нищо не знаем.


Абе защо въобще трябва да се симулира?!  newsm78 Като не те е задоволил, ми покажи му (но НЕ грубо и с обида  Naughty ). Що да се лъжем.
     
newsm10    newsm74    smile3501


Убедена съм, че ако реша да симулирам, никой няма да предположи Mr. Green Peace
Вярвам ти.

# 74
  • Мнения: 1 446
Готово, брат!  bowuu Аз се славя със своята услужливост, тъй, че казвай: къде и кога? (ще се черпим и открехваме  Wink )

Искам и аз да дойда. Пиещи водка с портокал приемате ли? Че вече ми е хладно за джин с тоник Sad

Общи условия

Активация на акаунт