Разбирате ли, когато жената симулира?

  • 11 337
  • 156
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 978
Абе защо въобще трябва да се симулира?!  newsm78 Като не те е задоволил, ми покажи му (но НЕ грубо и с обида  Naughty ). Що да се лъжем.

Защото ако не умееш да подбереш правилно думите си, е доста обидно. Особено ако се е старал доста Wink..

А понякога е по- добре да се излъже...ако е любим човек..ако е за веднъж ок, казваш и бягаш.. Mr. Green

# 76
  • София
  • Мнения: 7 097
Защото ако не умееш да подбереш правилно думите си, е доста обидно. Особено ако се е старал доста Wink..

А понякога е по- добре да се излъже...ако е любим човек..ако е за веднъж ок, казваш и бягаш.. Mr. Green


 yes
Май мъжете тези неща ги приемат доста тежко понякога...нещо като провал...особено, ако е свързано с жена, на която държат...

Макар че се сещам и за това "Защо жената симулира? Защото мисли, че на мъжа му пука..."

# 77
  • Мнения: 1 517
Готово, брат!  bowuu Аз се славя със своята услужливост, тъй, че казвай: къде и кога? (ще се черпим и открехваме  Wink )

Искам и аз да дойда. Пиещи водка с портокал приемате ли? Че вече ми е хладно за джин с тоник Sad
Може, можееее...тук всичко може.  Hug
Абе защо въобще трябва да се симулира?!  newsm78 Като не те е задоволил, ми покажи му (но НЕ грубо и с обида  Naughty ). Що да се лъжем.

Защото ако не умееш да подбереш правилно думите си, е доста обидно. Особено ако се е старал доста Wink..

А понякога е по- добре да се излъже...ако е любим човек..ако е за веднъж ок, казваш и бягаш.. Mr. Green

Ами има мъже, на които не им дреме особено дали са заоволили жената. В смисъл стараят се, но като разберат, че не са си свършили работата като хората не се впрягат особено.
Попадала съм на такива.

# 78
  • Мнения: 1 047
Готово, брат!  bowuu Аз се славя със своята услужливост, тъй, че казвай: къде и кога? (ще се черпим и открехваме  Wink )

Искам и аз да дойда. Пиещи водка с портокал приемате ли? Че вече ми е хладно за джин с тоник Sad
Станахме четирима.
Аз пия джин с тоник,водка с портокал или кола и мента със спрайт.

# 79
  • Мнения: 998
Готово, брат!  bowuu Аз се славя със своята услужливост, тъй, че казвай: къде и кога? (ще се черпим и открехваме  Wink )

Искам и аз да дойда. Пиещи водка с портокал приемате ли? Че вече ми е хладно за джин с тоник Sad
Станахме четирима.
Аз пия джин с тоник,водка с портокал или кола и мента със спрайт.

Приемате ли още мераклии? Аз съм дори без претенции към пиенето. Та къде е купончето??? Laughing

# 80
  • Мнения: 1 294
Симулирала съм в първите 2 години от сексуалния си живот Outta Joint Embarassed, след това срещнах Мъжа и не ми се е налагало просто да го правя.
Мъж който е довеждал някога жена до оргазъм, винаги може да усети разликата, според мен.При мен така и стана...разконсперираха ме Mr. GreenИ после като падна едно "заяждане" от негова страна в леглотооо smile3508,та  до като не ме доведе до края не се отказа Heart Eyes...Скорпион
Ох, омъжих се за него  newsm48 незнам кое е водещотото в нашата връзка....може би духовното smile3534

# 81
  • Мнения: 2 675

Мъж който е довеждал някога жена до оргазъм, винаги може да усети разликата, според мен.

мдааа Thinking

# 82
  • Мнения: 2 759
   Но не и според мъжете  bouquet

# 83
  • Мнения: 2 978

Мъж който е довеждал някога жена до оргазъм, винаги може да усети разликата, според мен.

мдааа Thinking

Това не е вярно.. Naughty

Още повече, че всяка жена свършва по различен начин!
Ако говорите за собствената жена ок... Peace нормално е да се познават и да знае...Ама ако е за ново гадже, приятелка и т.н....Не мисля, че може, освен ако просто не е от тези дето тялото и се тресе..извива и т.н...и е очеизвадно да се види/усети Peace

Всеки човек е различен.... Wink

# 84
  • Мнения: 1 451
освен ако просто не е от тези дето тялото и се тресе..извива и т.н...и е очеизвадно да се види/усети Peace

То не, че и това не може да се изиграе...

# 85
освен ако просто не е от тези дето тялото и се тресе..извива и т.н...и е очеизвадно да се види/усети Peace

То не, че и това не може да се изиграе...

По време на оргазъм, зениците се разширяват от 3 до 4 пъти, е това немогат да го изиграят.
Не че тогава му е времето да и гледаш зениците, ама от любопитство съм гледал и наистина се разширяват.  smile3533

# 86
  • Мнения: 677
Евала!
Фенерче ползваш ли?

# 87
Евала!
Фенерче ползваш ли?

Правим го и на светло, нямам комплекси.

# 88
  • Мнения: 2 978
освен ако просто не е от тези дето тялото и се тресе..извива и т.н...и е очеизвадно да се види/усети Peace

То не, че и това не може да се изиграе...


Така е... Wink Whistling

А колкото до зениците...и това не е много вярно....ама щом казваш, че си се блещил в тъмното Laughing


# 89
  • Мнения: 677
Правим го и на светло, нямам комплекси.
Е и аз го правя и на светло,ама съм си комплексар..
Евала пак!

Общи условия

Активация на акаунт