Разбирате ли, когато жената симулира?

  • 11 342
  • 156
  •   1
Отговори
# 120
Никога не съм просил секс!

# 121
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
Atlantis, скъпи, по ийзи го давай,човече, не бъди зъл Laughing
ми не правим, сигурно, качествен секс, да се чудиш мъжете не са ни изхвърлили още... ама поне по едно дете сме родили, резултат от некадърния секс,който практикуваме...

# 122
  • Мнения: 2 675
"п.п. Други пък твърдят, че знаят как и кога да погледнат еди къде си за да разберат....ха ха"

Вини, мога да гледам и го правя, мога да повторя и пак да гледам, нямам проблеми с преждевременна еякулация.  Simple Smile


"Няма мъж, който може да 'хване' един добре 'изигран' оргазъм.
ПП. Стига жената да знае какво е оргазъм"

denis_d, изкушавам се да те поканя да ми изиграеш един оргазъм. Simple Smile


"а именно да! аз твърдя нескромно, че никой не може да разбере,ако симулиам"

 anichka5, да опитаме и тогава кажи, че никой не може да разбере. Simple Smile


Не Ви познавам, но си го изпросихте с Вашия подигравателен тон. Вие сте върхът и никой простосмъртен не може да Ви "усети". Струва ми се, че не правите качествен секс.


 Joy тва беше яко Peace

# 123
Еми, да, прав е човекът-симулацията е проблем, колкото на мъжете, толкова и на жените. Женският оргазъм (по мое скромно мнение) представлява съкращаване на мускулите на влагалището (и не само), така че при качествен и искрен секс всеки мъж може да усети това "пулсиране" чисто физически. Мен лично са ме усещали много силно и без грам съмнение какво точно ми се случва Embarassed Та, мъже, ако никога не сте имали подобни преживявания, нищо чудно все да сте попадали на симулантки. От това пък според мен следва, че жена, която твърди, че винаги може да заблуди мъж, най-вероятно никога не е изпитвала истински силен оргазъм. Туй е от мен.

# 124
  • София
  • Мнения: 4 966
Не симулирам.
Ебаси-предпочитам да остана задоволена.

# 125
  • Мнения: 1 462
Откъде да знам дали познавам?  Никоя досега не ми е казвала "а пък аз току-що ти изсимулирах!"

По-често ми се случва да не разбера като тя е изпитвала оргазъм.  От тия кратките, дето те влудяват, ама не те съсипват.

# 126
  • Мнения: 2 759
..съкращаване на мускулите на влагалището ... "пулсиране" ..

    Споко, Matza, повечето жени гореспоменатото го правят нарочно и без особени усилия дори при липсата на какъвто и да е дразнител.. (поне аз си мисля, че са повечето).

# 127
  • Мнения: 1 451
Някои жени го правят с цел увеличаване удоволствието на партньора, а не за да го заблудят. Има и таквиз между вас, де да бяха повече   bouquet

# 128
  • Мнения: 2 759
.. с цел увеличаване удоволствието на партньора...
    Или собственото  thumbsup
    Свил, недоумявам как можеш да пишеш за удоволствията в живота и да си все така изнервен.. Сигурно просто си забравил да го смениш bye

# 129
  • Мнения: 1 451
А ще го сменям. Ама се чудя ядосан, контузен или недоспал да сложа  newsm78

# 130
  • Мнения: 2 759
А ще го сменям. Ама се чудя ядосан, контузен или недоспал да сложа  newsm78
    Съвсем на въпроса ти: СПАМЪР  ( hahaha ) би било най-точно. Иначе недоспал навява приятни, подходящи за темите в които пишеш асосиации  Mr. Green

# 131
  • Мнения: 1 451
Бе хич не е толкоз приятно. Гони ма нервата и не мога да спя. То да беше по друг повод ехеее....  Rolling Eyes

# 132
  • Мнения: 10 758
Бе хич не е толкоз приятно. Гони ма нервата и не мога да спя. То да беше по друг повод ехеее....  Rolling Eyes
Да ни та гони ПМС и теб Mr. Green

# 133
  • Мнения: 1 517
А ще го сменям. Ама се чудя ядосан, контузен или недоспал да сложа  newsm78
"Недоспал поради нервност спамър" - как ти звучи?  Wink

# 134
  • Мнения: 1 451
Бе хич не е толкоз приятно. Гони ма нервата и не мога да спя. То да беше по друг повод ехеее....  Rolling Eyes
Да ни та гони ПМС и теб Mr. Green

Не, чуждите ПМС-и ми влияят зле  smile3534

А ще го сменям. Ама се чудя ядосан, контузен или недоспал да сложа  newsm78
"Недоспал поради нервност спамър" - как ти звучи?  Wink

Като да се бъзикаш с мене ми звучи  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт