След раздяла с любовник

  • 20 597
  • 561
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 360
Колко злоба се изсипва тук. Всеки има различен емоционален свят и преживява нещата по различен начин. По - добре замълчете, от колкото да се подигравате.

# 526
  • Мнения: 6 930
Тука се получи много интересен феномен, обратно на всеизвестната приказка, тук авторката твърди, че я плюем, докато истината е, че вали дъжд.
Сто пъти ѝ се каза, че излишно се напряга за някакви мъжове, от които и двамата не стават за нищо и че драмата си я създава зорлем сама. Но не...

# 527
  • Мнения: 3 510
Аз пък съвсем приятелски бих посъветвала авторката, ако темата не е шега разбира се, да не се опитва да се вкарва сама в някаква измислена драма и да не драматизира излишно и то за глупости, защото в един момент животът такава драма ще и тресне, че ще се чуди от къде и е дошло, защото тя явно си го търси. От личен опит и го казвам.

# 528
  • Мнения: X
Тая тема ще я заключват ли вече, то егати сеира. И постоянно имам известия за нея.

Не е зле да се помисли в посока опция "отписване" от дадена тема - към администраторите.

# 529
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 254
То по птинцип има такава опция, но аз съм с мобилна версия и не мога да се отпиша.

# 530
  • Мнения: 7 006
То по птинцип има такава опция, но аз съм с мобилна версия и не мога да се отпиша.
Най-отдолу имаш бутон за избор на версията.
Мисля,че дори от телефона се отваря пълната и си действаш.Пробвай

# 531
  • Мнения: 3 186
Тая тема ще я заключват ли вече, то егати сеира. И постоянно имам известия за нея.

Не е зле да се помисли в посока опция "отписване" от дадена тема - към администраторите.

Алелуя!
На всяка цена трябва да се помисли!
Записването е като за тригодишни, отписването - Angry


Ако сменя версията, не мога да се върна, то не е една беля. Imp

# 532
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 254
То по птинцип има такава опция, но аз съм с мобилна версия и не мога да се отпиша.
Най-отдолу имаш бутон за избор на версията.
Мисля,че дори от телефона се отваря пълната и си действаш.Пробвай
Не става, пробвала съм. Звънчето си е в режим без известия, а аз получавам такива. Явно като се впишеш от мобилната и после няма отърване 🤣

# 533
  • Мнения: 3 510
Ако сменя версията, не мога да се върна, то не е една беля. Imp

Влизаш в гугъл, пишеш bg mamma mobile version, кликаш на първия линк те връща към мобилната версия.

# 534
  • Мнения: X
Па купете си лаптопи - кво ни занимавате?

Искам да знам ходжата какво й е казал!

# 535
  • Мнения: 3 186
Ако сменя версията, не мога да се върна, то не е една беля. Imp

Влизаш в гугъл, пишеш bg mamma mobile version, кликаш на първия линк те връща към мобилната версия.

Мерси!

# 536
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Па купете си лаптопи - кво ни занимавате?

Искам да знам ходжата какво й е казал!

Да си сложи фередже?

# 537
  • Мнения: 7 006
Според мен се е видял безпомощен в ситуацията и я препратил към равин.

# 538
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 254
Само да не я пратят при онзи пастор педофил. Или адвентистите от седмия ден.

# 539
  • Мнения: 2 204
Авторке, погледни оптимистично. По-лошо няма как да стане.
Може да си останат нещата така, да си живееш с тайни и угризения.
Или могат да станат по-добре.
Ако нямаш сили за раздяла, но и това сегашното не е живот, има само един начин да ти олекне.
Кажи му на твоя приятел. Всичко.

Той нали не е склонен към насилие? Не би ти посегнал физически? Ако би, то си за друга тема, така че приемаме, че не.

Ами това е, казваш му, казваш му също и как се чувстваш и как го изживяваш. Той или ли ще си тръгне (временно или завинаги) или ще продължите някак заедно, ако и той не може без теб (съмнително). Но каквото и да стане ще ти олекне, ще се разтовариш.
Ако само поискаш прошка както е според попа, и гаджето ти я даде, но не му кажеш за какво си я поискала, ще се промени точно нищо. Товара си остава в теб.

Ако бяхте по зрели хора бих ти казал да му дадеш да прочете шибаната тема дори. Ама подозирам, че е с айкю на стайна температура. Не се засягай, описваш го като пълен бастун, факт. Но говорим за теб, а на теб пътя ти е да изпуснеш парата като си признаеш, пък каквото такова. Всяка промяна ще е по-добре от сега нали...

Общи условия

Активация на акаунт