Потресена съм

  • 3 358
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Миналата седмица прочетох във вестника , че е умряла .

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 2 857
Миналата седмица прочетох във вестника , че е умряла .
  В кой вестник? В смисъл жълт, нежълт, ежедневник, седмичник?

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Труд

# 19
  • София
  • Мнения: 2 857
 Rolling Eyes е кажи поне с две думи кво пишеше в статията или само така са го изтропали, че е умряла?

# 20
  • Мнения: 1 264
Миналата седмица прочетох във вестника , че е умряла .

това излиза на като статия на вестник Труд - Спасиха от смърт жена с тегло 28 кг
http://www.trud.bg/app/showarchive.asp?statid=18956&rubr=0&a … id=02&iy=2005

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
пишеше, че е умряла от аноркесия и и подробности около болеста и. Миналата събота даже в море от любов Наталия започна предаването с новината за нейната смърт.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 797
Явно е станало някакво недоразумение #Crazy На едното място да пише, че са я спасили, а на другото, че е умряла...не знам...

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
оживяла е значи  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 7 837
Последно  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 2 161
i az smiatam che na dneshno vreme chovek ne moje da se doveri na nikoi.znaete li dali naistina e bolna.znam edin sluchai v koito taka si izkarvat prexranata.no ako naistina e v tova sastoianie mnogo sajaliavam,i dano niakoi i pomogne
Да,бе!Станала е 29 килограма,за да може чрез измама да си изхранва прехраната #Crazy
Ти виждала ли си я на какво прилича?Не говорете така за Бояна,защото всички имаме дъщери,а анорексията е наистина сериозна болест,още повече не е толкова позната в страната ни и от тук идва и малко несериозното й приемане.
Що се отнася до това момиче-много ми е мъчно за нея.Миналата година,след гостуването й Слави действително при нея е имало подобрение,което се е дължало на лекарствата,които е приемала.Точно това й е проблемът,че когато се спрат медикаментите,тя просто не може да приема храна.А явно лекарствата са скъпи.Тя иска да се храни,но не може да задържа храната.Това й е проблемът на Бояна,но аз си мисля,че тук никой няма да й помогне адекватно.Анорексията се лекува успешно в чужбина.Имаше едно момиче Васила Андреева-тя май се беше излекувала успешно.Но всичко е въпрос на пари.
Някой беше споменал,че Слави й намерил работа,пък тя не се възползвала.
Аз питам-откъде тези сили да работи?Та тя едва говори.Не съдете,само се молете нас да не ни сполети.

# 26
  • Мнения: 1 264
Когато са и предложили работа като преводачка е била 45 кг , но е отказала защото искала единствено и само да е модел  Rolling Eyes
 Не разбирам толкова много хора са и помагали в продължение на 12 години и се е оправяла как е допускала пак да отслабне толкова ? Четох интервютата с нея
Добре намира се спонсор дава и тези 27 000 евро който и трябват отива , оправя се отново , но след време вече не може да е модел защото е преминала възраста или нещо друго и тя отново е нещастна и спира да яде и .................... отново търсят се пари за лекарства неможе до безкрай някой да и дава пари или пък греша  newsm78

# 27
  • Мнения: 7 837
aq_kiara, мисля 4е, психическия проблем при нея е надделял. А той трудно се лекува  Confused

В единия от линковете ти, прочетох и за момичето от Кърджали. Помня го този случай, целия град беше потресен тогава...  Confused

# 28
  • Мнения: 639
Имам приятелка и колежка, която вече втора година е с такъв проблем, миналата година тежеше 40 килограма,ядеше по една ябълка на ден -  сега е 47, вече се храни по мъничко, похвали ми се с първата си менструация от две години насам. Терапевтът , който посещава е Екатерина Чемурлийска . Не смятам, че в България няма лекари и терапевти. Ето - моята Ралица вече започна да изплува...

# 29
  • Мнения: 2 161
Когато са и предложили работа като преводачка е била 45 кг , но е отказала защото искала единствено и само да е модел  Rolling Eyes
 Не разбирам толкова много хора са и помагали в продължение на 12 години и се е оправяла как е допускала пак да отслабне толкова ? Четох интервютата с нея
Добре намира се спонсор дава и тези 27 000 евро който и трябват отива , оправя се отново , но след време вече не може да е модел защото е преминала възраста или нещо друго и тя отново е нещастна и спира да яде и .................... отново търсят се пари за лекарства неможе до безкрай някой да и дава пари или пък греша  newsm78
Тя досега явно никога не е била излекувана окончателно.Настъпва при нея подобрение,спират се медикаментите и после  пак се влошава.Сериозно,доколкото разбирам ,се е лекувала във Франция.

Общи условия

Активация на акаунт