Ясновидки/врачки - тема 38

  • 110 522
  • 802
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 38
Здравейте,

прочетох тази тема за енергийните субстанции, които мога да обсебят човек: https://www.facebook.com/notes/%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0 … 1592329900846222/

и наистина се питам всичко това до колко е вярно. След като се порових в интернет, намерих много бгочета и блгоченца с всякакви квалификации на тези същества, незнайно от къде правени, но никъде или почти никъде не намерих информация за хора, които се справят с тях или така наречени енергийни лечители. При пастори и разни църковни настоятели не ми се ходи. Някой да е чувал за хора, които са помогнали на някой друг по споменатите въпроси. Човек е хубаво ако има съмнениея да ги разсее, но без да попада на шарлатани. Някой да е чувал за Стелиян Рашков и Снежана Рашкова?
https://www.facebook.com/notes/%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0 … 1148397271906156/

Това е единствената структурирана страница, която дава някакво конкретно решение, но няма никакво доказателство, че тези хора владеят подобни енергии. Някой да е чувал за тях или да е ходил при тях или при някой друг?
Благодаря.

# 331
  • Мнения: 439
здравейте момичета,някоя от вас консултирала ли се е с Blessed love ,миналата седмица случайно попаднах на нея ,изгледах и няколко рийдинга и имаше попадения на 80% и се замислям за лична консултация.Ще се развам за вашите отзиви

# 332
  • Мнения: 12 761
Тъй като не може да бъде доказано съществуването на изброените тъмни сили, то не виждам и как може да бъде доказано, че въпросните тъмни сили са изчистени от някого. Сама приемаш, че те съществуват. После сама приемаш, че са изчистени. Нали виждаш, че е недоказуемо и следователно ще попаднеш на хора, които го правят точно за пари и мамят.

# 333
  • Мнения: 1
Здравейте. Доста почетох, но така и не можах да се ориентирам за силно препоръчван ясновидец в София. Искам жива консултация не по телефон.

# 334
  • Мнения: 517
Тъй като не може да бъде доказано съществуването на изброените тъмни сили, то не виждам и как може да бъде доказано, че въпросните тъмни сили са изчистени от някого. Сама приемаш, че те съществуват. После сама приемаш, че са изчистени. Нали виждаш, че е недоказуемо и следователно ще попаднеш на хора, които го правят точно за пари и мамят.


Ако има физическо проявление върху тялото ти като нетипични процеси за здрав човек без обяснение - може да се приеме че такива са проявленията

другото което е по - важното е - ако тези процеси изчезнат след чистене по някъв начин, това означава ли че процесите са заменени от друго и един вид си в капсула след чистене и пак не се знае какво може да стане, но поне лошотиите ден след ден са спрели

ако ти е зле , тогава приемаш , ако стават някакви ужасни неща , пак може да ги има тъмните сили ,но да са лепнати различно

за недоказуемо -  ми всеки иска да направи няква тъпотия и после да не си плаща един вид ама не винаги е така

че мамят - така си е, лошото е когато наистина има негативи и чуеш едно и също на поне 5 различни места и знаеп че работата е дебела ама не знаеш дали могат да те изчистят правилно ако наистина искат само да изкарат пари

някой който успешно е бил изчистен и после нещата са му тръгнали веднага правилно и си е възстановил живота трябва да  опише точно процесите, защото има всякакви случаи , не може да се генерализира изцяло че щом имаш негатив , все някой ще иска да изкара от теб пари , а после тоя човек ако го оставиш да виси един вид я изчистен , я само до някъде - няма ли и ти да си платиш доста ?

# 335
  • Мнения: 447
Здравейте,

прочетох тази тема за енергийните субстанции, които мога да обсебят човек: https://www.facebook.com/notes/%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0 … 1592329900846222/

и наистина се питам всичко това до колко е вярно. След като се порових в интернет, намерих много бгочета и блгоченца с всякакви квалификации на тези същества, незнайно от къде правени, но никъде или почти никъде не намерих информация за хора, които се справят с тях или така наречени енергийни лечители. При пастори и разни църковни настоятели не ми се ходи. Някой да е чувал за хора, които са помогнали на някой друг по споменатите въпроси. Човек е хубаво ако има съмнениея да ги разсее, но без да попада на шарлатани. Някой да е чувал за Стелиян Рашков и Снежана Рашкова?
https://www.facebook.com/notes/%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0 … 1148397271906156/

Това е единствената структурирана страница, която дава някакво конкретно решение, но няма никакво доказателство, че тези хора владеят подобни енергии. Някой да е чувал за тях или да е ходил при тях или при някой друг?
Благодаря.

В цялата информация, която представят тези хора има много малко истина и начина по който представят нещата показва, че тези хора не са служители на светлината а са от черните братя, в което няма нищо лошо. Важното е хората да могат да разберат това. Първото нещо, което го доказва е фиксираната такса, която за пълната услуга, както прочетох е 280 лв. Още по-впечатляващо за мен е това, че за деца има 20 % отстъпка. Така както описват нещата още малко и на килограм ще започнат да ги мерят.
Другата причина е в това, че те хем ти обясняват, колко са опасни всички зли сили в различните им форми и накрая завършва с това, че страха не е естествено състояние и въобще не бива да се страхуваме, но всъщност именно те могат да ни помогнат за това срещу съответната сума. Тоест нека хубаво да те изплашим с всички тези сложни думи, които разбира се, когато не знаем какво означава съответното нещо, автоматически ще го приемем за опасност, и накрая ти дават чудесно платено решение.
Всички тези услуги, които предлагат звъпат много добре и си е като Цено разписание в ресторант, но много от нещата са крайно несериозни, като това с изчистването на кармата. Това доказва, че тези хора нямат понятие от духовност а са просто бизнесмени. В Библията пише, как Исус Христос е помагал на слепи, глухи, сакати и др. Ето това е изчистване на кармата. Когато тези хора го покажат на практика, тогава ще им повярвам. Разликата между Христа и тях е в това, че той го е правил безплатно а те искат пари. А в същото време в Библията пише, че Христос е изгонил търговците от храма.
След като прочетох всички курсове, които въпросната жена Снежана Рашкова е завършила стигам до извода, че тя сама си е създала този метод, с който всичко се оправя. И в същото време не съм чувал никога за нея и за това, което прави, както и за вероятно нейния съпруг Стелиян Рашков, който прави другите неща. Тоест те са семейство, което може да оправя всичко, но никой не знае за тях.
Аз при човек с такса нито бих отишъл, нито бих пратил някого. Тя самата такса говори за неговото духовно ниво и способности.
Забравих да кажа и още едно нещо, което ми направи силно впечатление. Тези хора не знаят, че има разлика между обсебване и прилепване и също твърдят, че обсебен човек спокойно може да се оправи от разстояние. В Библията пише за историята, как учениците не Христа не могли да изгонят нямия дух, който запенвал сина на един човек и го поваля на земята след което извикали Христос и той го изцелил, като им казал, че този род излиза само с пост и молитва. Това според мен доказва, че те са много силни на теория, но на практика може да няма нищо общо. Да са живи и здрави, просто хората, които искат да ходят при тях да бъдат внимателни.

Последна редакция: чт, 04 юни 2020, 06:31 от TruthSeeker

# 336
  • Мнения: 4
Тази от Шипка се казва Красимира. Ходих веднъж при нея, позна някой работи от миналото, но като почнах на я потам това което ме интересува започна да говори глупости и щях да я ошамаря. На времето може и да е познавала, ама с годините....  Приемаше на един таван, миризмата беше...  За кафето не искам и да си спомням!

Красимира отдавна не приема на тавана.Тя говори странно и бързо.В общи линии нещата ги познава и вижда,но решения на проблемите при нея няма.Работеше с един ходжа чиито координати бяха в ало.бг ...а това е меко казано несериозно.

# 337
  • Мнения: 131
[quote Някой да е чувал за хора, които са помогнали на някой друг по споменатите въпроси. Човек е хубаво ако има съмнениея да ги разсее, но без да попада на шарлатани.
[/quote]
От кой град си?
1во иди на киприянови молитви, отче наш 3 пъти вечер и виж дали сама няма да си помогнеш.
Може да идеш на радиестезист също така

# 338
  • Мнения: 45
здравейте момичета,някоя от вас консултирала ли се е с Blessed love ,миналата седмица случайно попаднах на нея ,изгледах и няколко рийдинга и имаше попадения на 80% и се замислям за лична консултация.Ще се развам за вашите отзиви
Бихте ли дали координати? За кого става въпрос?

# 339
  • Мнения: 116
здравейте момичета,някоя от вас консултирала ли се е с Blessed love ,миналата седмица случайно попаднах на нея ,изгледах и няколко рийдинга и имаше попадения на 80% и се замислям за лична консултация.Ще се развам за вашите отзиви
При мен рийдингите й в ютуб също ми резонират доста, на 90%. Също се замислям за лична консултация.

# 340
  • Мнения: 439
Момичето има канал в youtube,останах доста впечатлена и се замислям за личен рийдинг

# 341
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
След личния рийдинг дай отзив.

# 342
  • Мнения: 240
Подобни четенета на карти в youtube има КоЛена, но е на руски. Ползва доста видове карти.Много я гледат и харесват рускините.

# 343
  • Пловдив
  • Мнения: 1 883
Аз също от скоро следя Ирина Захарченко. Тя също гледа на няколко вида карти и много подробно описва нещата.
Не разбирам всичко от руски, но вързвам думите. 😊

# 344
  • Мнения: 191
Драги, моля споделете опит, мнения, впечатления и въобще всякаква информация за Роберт Йовчев!
Някой посещавал ли го е?
Благодаря..!

Общи условия

Активация на акаунт