Ясновидки/врачки - тема 38

  • 110 657
  • 802
  •   2
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 893
Добро утро.Четох цялата тема и искам да попитам при бистришката Ванга леля Искра ходили ли сте?И ако може да дадете телефон за връзка.

# 376
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
Аз за първи път чувам, че има друг феномен като ВАНГА!
Ако наистина е такава ще е посетя 🤔, но...

# 377
  • Мнения: 1 893
aaa, не знам така и казват

# 378
  • Мнения: 11
Здравейте, има ли нови отзиви за Лина, която тук по-назад я хвалят?
И някой знае ли защо Светлана от Герена не си вдига телефона? Ту е изключен, ту дава свободно.

Последна редакция: сб, 13 юни 2020, 14:33 от lashantemi

# 379
  • Мнения: 1 893
За Лина казват ,че.познава и аз четох ,но някои споделят,че просто е много добър психолог.Колко от прогнозите и са се сбъднали???

# 380
  • Мнения: 33
За Лина казват ,че.познава и аз четох ,но някои споделят,че просто е много добър психолог.Колко от прогнозите и са се сбъднали???

От няколко месеца се консултирам с нея. Не е най-великата, но поне не говори глупости, не плаши с магии и е доста как да кажа... не спестява нещата. Вижда нещата и дава съвети как сама да ги коригирам. Получава се в повечето случаи. При мен има сериозна познаваемост, лошото е, че все има няколко варианта на нещата... Все трябва да избирам и все трябва да полагам усиля... И акълът дето все ми го дава ми идва в повече...Това понякога ме изморява. Лошото е, че щом не я послушам и не положа усилия, нещата се сгромолясват точно както тя ми казва...  И все пак, как пък не отсече за нещо? Това много, ужасно много ме дразни.. Има ли сме били свободна воля, това било хубаво, малко неща били драснати... Дрън дрън.  Абе жена, веднъж поне бъди категорична. Но за съжаление, до сега на по-добра не съм попадала, все на лунатички и шарлатани дето срещу едни много пари щели да ми подредят живота... Поне тя дава акъл за малко пари...
И колкото и да мрънкам, от както работя с нея, нещата ми се коригираха и са по-добре.
Това е от мен. Ще се радвам ако има други говорили с нея също да споделят.

Последна редакция: сб, 13 юни 2020, 15:37 от zori4

# 381
  • Мнения: 11
Благодаря! Аз реших да питам защото мен само ме обърка. Може пък да не познава на всеки или просто да не е моят човек, но едно нещо определено беше клише, което сигурно го казват на повечето хора, но за мен нито като чувства, нито като астрологичен анализ е вярно, но тя си настояваше и ме пращаше към тази посока.

И затова ме обърка съвсем, защото каза нещо съвсем различно спрямо Ина от Женския и Ваня от Лагера. Може би от разстояние е трудно да се хване всичко точно на всеки.

# 382
  • Мнения: 110
Благодаря! Аз реших да питам защото мен само ме обърка. Може пък да не познава на всеки или просто да не е моят човек, но едно нещо определено беше клише, което сигурно го казват на повечето хора, но за мен нито като чувства, нито като астрологичен анализ е вярно, но тя си настояваше и ме пращаше към тази посока.

И затова ме обърка съвсем, защото каза нещо съвсем различно спрямо Ина от Женския и Ваня от Лагера. Може би от разстояние е трудно да се хване всичко точно на всеки.
Явно и гадателите са като лекарите, за едни са добри, за други не.
Всеки трябва да открие своят.
Само дано успеем да елиминираме абсолютните шарлатани.
За това нека споделяме, поне ще знаем от кого да се пазим.

Последна редакция: нд, 14 юни 2020, 07:46 от bella74

# 383
  • Мнения: 11
Ами моята беше Светлана, но както казах тя нещо не си вдига телефона и не само на мен, много хора покрай мен пробваха. Сигурно я е страх от Коронавируса. А позна какви хора ще стрещна - първите букви на имената, външния вид, че и характерите, всичко! С времето не е много добра - казва ми "Имаш приятел с А." и го описва. А тогава още не се бяхме срещнали и нямах приятели с тази буква. Сега от дистанцията на времето вече знам кой А. ми описваше.

# 384
  • Мнения: 3 631
Някой от вас посещавал ли е Анита от Микрево ( Склаве)? Мнения!

# 385
  • Мнения: 45
Здравейте, има ли нови отзиви за Лина, която тук по-назад я хвалят?
И някой знае ли защо Светлана от Герена не си вдига телефона? Ту е изключен, ту дава свободно.
Лично аз съм доволна от Лина. Проведох консултация преди около месец и ми каза доста точни неща. Не ми спести абсолютно нищо, което за мен беше важно.
Прогнозата, която даде не мога да кажа дали ще се случи, защото изисква време, но описа с точност ситуацията и проблема в нея.

# 386
  • Мнения: 23
Здравейте, трябва ми спешно някой в или около София чисти негативи, проклятия, чужди намеси и магии. Не държа да е ясновидка, може и лечител или свещеник. Посетих Емилия от Пиротска преди време, но след нейния ритуал нещата сякаш станаха още по-зле и сега ми трябва някой, който да махне и нейните намеси! Много баби - хилаво дете се казва на това. Моля ви помогнете, че се отчаях вече. Animal Crying Cat Face

Последна редакция: сб, 13 юни 2020, 16:58 от slunce_jusk

# 387
  • Мнения: 1 893
Може ли.сайта на тази Лина?

# 388
  • Мнения: 45
Може ли.сайта на тази Лина?
https://xn--b1aafpxgerfk9k.com/
Това е сайта😊

# 389
  • Мнения: 49
Благодаря! Аз реших да питам защото мен само ме обърка. Може пък да не познава на всеки или просто да не е моят човек, но едно нещо определено беше клише, което сигурно го казват на повечето хора, но за мен нито като чувства, нито като астрологичен анализ е вярно, но тя си настояваше и ме пращаше към тази посока.

И затова ме обърка съвсем, защото каза нещо съвсем различно спрямо Ина от Женския и Ваня от Лагера. Може би от разстояние е трудно да се хване всичко точно на всеки.
Не е хубаво да се обикаля при много ясновидки и да се питат едни и същи неща. Затова се обърквате. Работят с нашата енергия. Не бъдете нетърпеливи така си пречите и не очаквайте друг да реши проблема, достатъчно е да подскаже.

Общи условия

Активация на акаунт