Ясновидки/врачки - тема 38

  • 110 461
  • 802
  •   2
Отговори
# 630
  • Мнения: 295
Извинете, а защо ви е врачка, след като сте диагностицирана? Евентуално някакъв "лечител", но... знам ли..
Чух за нея, че била нещо такова.

# 631
  • Мнения: 22
Здравейте, бихте ли ми дали повече инфо за този мъж от Бургас, ако разберете нещо. Благодаря!
Здравейте! Някой ходил ли е при мъж гледа на кафе от Бургас. Обикновено ходи в кафе Ротонда в центъра.

# 632
  • Мнения: X
Здравейте, преди няколко дни ми откраднаха кученцето. Знаете ли някой, които може да ми помогне да го открия по снимка?

# 633
  • Мнения: 439
Здравейте някой има ли мнение за Веда Морана Одина ? попаднах на нея в ютуб

# 634
  • Мнения: 15
А сега да попитам за Карла ?
Някои има ли впечатления от нея и как провежда консултацията, като се връщам и към предишната си тема, дали гледа и по снимка ?

# 635
  • Мнения: 3 550
Момичета здравейте!!, Интересувам се дали някой е ходил или се е свързвал лично с тези от Феномени М Захариев,Радина,маг Вили, Ани,Дора....
Някой може ли да ми даде малко повече информация, изобщо познават ли тези от този център или само събират пари , има ли ефект ,? Къде точно се намират в София?

Здравейте,
аз съм нова в темата ,но съм ветеран в ,,маммата,,
за М.Захариев,
аз съм ходила преди в Бургас-имаха гастрол в града- 10години-нищо
накара  ме за си запиша някакви неща и да ходя на гробищата-тогава платих -60 лева-излязох потресена,
тези хора за пари са готови на всякакви гадости.
Дано съм помогнала....

За Фатме от с.Тънково-на мен определено не ми позна-детето ми беше болно-без диагноза-на онези пари дадох-5.милиона-обиколих де що има лекари-детето без диагноза-прибрах се у дома-без пари и без диагноза-ходех ,като призрак-бях свалила 15 кила,само цигари и кафе-мислех си най лошото.
Колеги ме заведоха при Фатме тогава тя гледаше на ,кафе(не знам да е губила дете-напротив точно тогава беше родила) бях пила кафе-чакх я да си накърми детето-(от региона съм) влязох подадох си чашата - и тя ми каза-имаш дъщеря с коса до раменете-аз си поисках чашата-защото имам -син-дадох 5 лева и излязох.....
Това беше преди-20години.
Съжалявам, ако съм разочаровала ,някого споделям личен опит...
Ходила съм на много гледачки-преди 2 години бях в Димитровглад при 2-нищо...общи приказки....нищо-0-НУЛА

Последна редакция: сб, 15 авг 2020, 14:46 от zvezdomira78

# 636
  • Мнения: 189
Здравейте!
От известно време контактувам с Ивелина Христова чрез смс-и и забелязах, че нещата, които ми пише обикновено се случват по същия начин, казан от нея.
Затова се замислих да направя лично посещение за получаване на повече информация, в Пловдив.
Ще се радвам, ако някой съфорумник може да сподели впечатления от посещенията при нея - каква е цената (колко взема на посещение), по какъв начин се случват нещата (гледане на карти, на кафе или нещо друго), както и лични впечатления от нея и от нещата, които Ви е казала (познавала ли Ви е, как говори за нещата- открито или по-завоалирано).
Благодаря предварително за отговорите.

# 637
  • Мнения: 3 865
Не ходете при врачки - само ще ви натоварят. Като преди това ви наплашат и ви вземат парите. Ако познават наистина - още по-зле - гаранция, че работят с дявола, а от него добро не чакайте. Дори временно да изглежда, че ви е помогнал, в по-дългосрочен план ще ви излезе през носа. Познават разбира се - дявола знае всичко за миналото. Ама с бъдещето малко има проблем - не винаги му се получава

# 638
  • Мнения: 144
Здравейте!
От известно време контактувам с Ивелина Христова чрез смс-и и забелязах, че нещата, които ми пише обикновено се случват по същия начин, казан от нея.
Затова се замислих да направя лично посещение за получаване на повече информация, в Пловдив.
Ще се радвам, ако някой съфорумник може да сподели впечатления от посещенията при нея - каква е цената (колко взема на посещение), по какъв начин се случват нещата (гледане на карти, на кафе или нещо друго), както и лични впечатления от нея и от нещата, които Ви е казала (познавала ли Ви е, как говори за нещата- открито или по-завоалирано).
Благодаря предварително за отговорите.
За Ивелина съм писала. Изключително точна по телефона за изчезнал човек преди години, описваше ми мястото където е и с какви хора е, дори татуировката на едини човек описа. Много странно, но факт че после изчезналото лице потвърди всичко.
След този случай ди записах ден и час за лична среща, пътувах до Пловдив. Нямаше никой на посочения адрес, не отговори и на телефонните ми обаждания, чаках часове и най накрая се прибрах. От тогава не съм я търсила повече.

# 639
  • Мнения: 517
Не ходете при врачки - само ще ви натоварят. Като преди това ви наплашат и ви вземат парите. Ако познават наистина - още по-зле - гаранция, че работят с дявола, а от него добро не чакайте. Дори временно да изглежда, че ви е помогнал, в по-дългосрочен план ще ви излезе през носа. Познават разбира се - дявола знае всичко за миналото. Ама с бъдещето малко има проблем - не винаги му се получава


А тогава защо ни се дава да знаем поне малко какво са ни правили , както и защо би ни повлякъл дявола, ако ние нищо не сме правили на никого , а обратното ?

# 640
  • Мнения: 3 550
Искам да разкажа един случей.Беше преди много години, имах съдебно дело работех с една туркиня, и тя имаше приятелка която гледаше на кафе.Никога няма да забравя ,как ми гледа и какво ми каза.
Само за 5 минути-погледна ми чашата и каза-о, не се притеснявай делото ще го спечелиш.Успокой се.
Когато ходиш на църква за теб пали свещ на Св.Петка българска, а за сина ти-на Св.Йоан Кръстител.
Ще я помня докато съм жива.
С 2 ПРИКАЗКИ САМО.
Нямам идея къде е тази жена сега, а и  колежката е в чужбина.
Мисля, че жената беше отПловдив дори не и помня физиономията.
Ето това е гледачка.

# 641
  • Варна
  • Мнения: 1 119
Всичкото е шарлатания, а ходенето по врачки редовно е по-тежка зависимост и от хазарта. Защото при хазарта все пак има процент вероятност за печалба.

Просто някои уцелват случайно нещо, и почва да им се носи славата че познават.  И по наивните си въобразяват, че става въпрос за дарба, а то е теория на вероятностите.

# 642
  • Мнения: 10 692
Всичкото е шарлатания, а ходенето по врачки редовно е по-тежка зависимост и от хазарта. Защото при хазарта все пак има процент вероятност за печалба.

Просто някои уцелват случайно нещо, и почва да им се носи славата че познават.  И по наивните си въобразяват, че става въпрос за дарба, а то е теория на вероятностите.

Ще ми е интересно да обясниш как така успяват, на непознат човек да му кажат къде живее, как изглежда домът му, какви роднини има, какво работи, да опишат хората около него и как те изглеждат. Също така какво е преживял преди 20-30 години ( специфични неща ), какви проблеми има както и някой детайли от това какво има у дома.
Ако познаването на всичко това на напълно непознат човек го поставяш в графата теори на вероятностите, то тогава математиката се е чалнала ! Mr. Green

В момента като гледам повечето хора ходят при такива с дарба да правят мръсотии. Наистина големи мръсотии.
Някой да е чувал за жена която гледа в района на Нови Пазар  и околността ?

# 643
  • Мнения: 3 550
Всичкото е шарлатания, а ходенето по врачки редовно е по-тежка зависимост и от хазарта. Защото при хазарта все пак има процент вероятност за печалба.

Просто някои уцелват случайно нещо, и почва да им се носи славата че познават.  И по наивните си въобразяват, че става въпрос за дарба, а то е теория на вероятностите.

Ще ми е интересно да обясниш как така успяват, на непознат човек да му кажат къде живее, как изглежда домът му, какви роднини има, какво работи, да опишат хората около него и как те изглеждат. Също така какво е преживял преди 20-30 години ( специфични неща ), какви проблеми има както и някой детайли от това какво има у дома.
Ако познаването на всичко това на напълно непознат човек го поставяш в графата теори на вероятностите, то тогава математиката се е чалнала ! Mr. Green

В момента като гледам повечето хора ходят при такива с дарба да правят мръсотии. Наистина големи мръсотии.
Някой да е чувал за жена която гледа в района на Нови Пазар  и околността ?

Момичета, къде са тези гадателки-искам да ги посетя.
Според мен-има и такива, но в повечето случеи те са много добри псигюхолози и с времето натрупват опит според реакциите на хората-обикновенно се гледа за сърдечни дела, за здраве, за деца и така...
Бях чела някаква статия как с времето гледачките се учат, като налучкват и чакат са се изпуне някоя реплика или мимика и се почва гадание в тази посока.
Вие сами сте се срщали с такива гадателки-и не сте доволни.Факт.

# 644
  • Варна
  • Мнения: 1 119
Всичкото е шарлатания, а ходенето по врачки редовно е по-тежка зависимост и от хазарта. Защото при хазарта все пак има процент вероятност за печалба.

Просто някои уцелват случайно нещо, и почва да им се носи славата че познават.  И по наивните си въобразяват, че става въпрос за дарба, а то е теория на вероятностите.

Ще ми е интересно да обясниш как така успяват, на непознат човек да му кажат къде живее, как изглежда домът му, какви роднини има, какво работи, да опишат хората около него и как те изглеждат. Също така какво е преживял преди 20-30 години ( специфични неща ), какви проблеми има както и някой детайли от това какво има у дома.
Ако познаването на всичко това на напълно непознат човек го поставяш в графата теори на вероятностите, то тогава математиката се е чалнала ! Mr. Green

В момента като гледам повечето хора ходят при такива с дарба да правят мръсотии. Наистина големи мръсотии.
Някой да е чувал за жена която гледа в района на Нови Пазар  и околността ?
Наистина ли за такива неща се ходи по врачки.... "да му кажат къде живее, как изглежда домът му, какви роднини има, какво работи, да опишат как изглеждат хората около него, какво е преживял преди 20-30 години, какви проблеми има, за правене на магии. .....". Хората които ходят за такива неща по врачки имат много сериозен проблем за който врачка не може да помогне, трябва друг специалист по зависимости.

Как мога да обясня нещо, което не съм видяла и чула с очите и ушите си. Както писах по назад посетила съм доста преди около 7-8 години за здравна диагностика, напълно са безпомощни относно посетили я ги. Съставят си някакво мнение за човека от вида му и излъчването, маниерите и приказките му и започват да стъкмяват.

Това, че някой имал дарба е относително. Преди десетина дни някой каза, че Никола Стоянчев имал дарба, е как да се съглася след като съм видяла лично че няма дарба. Разчита хората да се впечатлят от някоя и друга негова езотерични приказка и да почнат да го превъзнасят. Момера Пенчева била жената скенер, как да се съглася след като лично съм се убедил че не може да поставя диагнози.

Казваш има хора с дарба които правели мръсотии, и къде е доказателството че мръсотията се е сбъднала, тоест че имат дарба.

След като си убедена, че има хора с дарба защо търсиш. Кажи ги кои са и всички проблеми на темата ще се решат.

Общи условия

Активация на акаунт