Ясновидки/врачки - тема 38

  • 110 405
  • 802
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 11
Здравейте! Предстои ми ходене при Светла от Сухата река. Не съм ходила от много години, но имам положителни впечатления от преди. Искам да попитам, тъй като прочетох в стари теми, че била спряла да гледа, а аз все пак успях да си запиша час след няколко месеца перипетии, някой им ли по-скорошни впечатления, все още ли си има дарба като преди, да не се е променило нещо?

# 91
  • Мнения: 84
Здравейте. Наскоро в YouTube попаднах на две персони,които ме заинтересуваха.  Някой ползвал ли е им услугите? Ани Кирилова https://www.youtube.com/watch?v=dc9fwDHaNmE и  Боян https://www.youtube.com/watch?v=fbUfvNG-vS4 Благодаря ви.

Аз съм правила онлайн консултация с Ани Кирилова. За съжаление нулева познаваемост. Предимно говори като психотерапевт и изобщо не успя да улови дори минимално нищо. След това ходих в офиса и не знам, защо се съгласих да ми лее восък 3 пъти. Нямаше абсолютно никакъв ефект. Грешно дадени пари за съжаление.

# 92
  • Мнения: 110
Писала съм и преди за Лина. Сега във връзка и с предходен пост искам да споделя, че за мен може би тя е единствената, която комуникира с клиентите си по телефон и за мен има познаваемост над 70%. За мен тя е коректен и интелигентен човек. Много хора тук ми пишат на лични, някой от тях много доволни, други не до там.
Пиша с молба, нека всеки, който се допитва до такива хора, отдели от времето си и да сподели с нас.  Имаме нужда от коректна информаци, а не подхвърлена реклама от новодошли членове във форумът ни.

Последна редакция: ср, 04 мар 2020, 11:38 от bella74

# 93
  • Мнения: 144
Писала съм и преди за Лина. Сега във връзка и с предходен пост искам да споделя, че за мен може би тя е единствената, която комуникира с клиентите си по телефон и за мен има познаваемост над 70%. За мен тя е коректен и интелигентен човек. Много хора тук ми пишат на лични, някой от тях много доволни, други не до там.
Пиша с молба, нека всеки, който се допитва до такива хора, отдели от времето си и да сподели с нас.  Имаме нужда от коректна информаци, а не подхвърлена реклама от новодошли членове във форумът ни.
Консултирах се с Лина преди около месец.  Общо взето не бях "уау".
При мен доста неща обърка, повече ми даваше съвети, отколкото конкретизация на въпроса ми. Единственото, което може би "уцели" беше че даден човек ще ме потърси. Другото честно казано дори не помня.
Така че, не смея да давам конкретно мнение дали е ок или не.

# 94
  • Мнения: 50
Писала съм и преди за Лина. Сега във връзка и с предходен пост искам да споделя, че за мен може би тя е единствената, която комуникира с клиентите си по телефон и за мен има познаваемост над 70%. За мен тя е коректен и интелигентен човек. Много хора тук ми пишат на лични, някой от тях много доволни, други не до там.
Пиша с молба, нека всеки, който се допитва до такива хора, отдели от времето си и да сподели с нас.  Имаме нужда от коректна информаци, а не подхвърлена реклама от новодошли членове във форумът ни.
Консултирах се с Лина преди около месец.  Общо взето не бях "уау".
При мен доста неща обърка, повече ми даваше съвети, отколкото конкретизация на въпроса ми. Единственото, което може би "уцели" беше че даден човек ще ме потърси. Другото честно казано дори не помня.
Така че, не смея да давам конкретно мнение дали е ок или не.
Здравейте Мелиса,
виджам, че много сте обикаляли и писали, споделяли... та по въпроса, според Вас има ли някой, който е "Уау" и съответно, ако има - кой е той? Защото напоследък, дори и някой да напише нещо положително за някой янодидец, веднага се появяват няколко отрицателни мнения, които го оброват..

# 95
  • Мнения: 447
Писала съм и преди за Лина. Сега във връзка и с предходен пост искам да споделя, че за мен може би тя е единствената, която комуникира с клиентите си по телефон и за мен има познаваемост над 70%. За мен тя е коректен и интелигентен човек. Много хора тук ми пишат на лични, някой от тях много доволни, други не до там.
Пиша с молба, нека всеки, който се допитва до такива хора, отдели от времето си и да сподели с нас.  Имаме нужда от коректна информаци, а не подхвърлена реклама от новодошли членове във форумът ни.
Консултирах се с Лина преди около месец.  Общо взето не бях "уау".
При мен доста неща обърка, повече ми даваше съвети, отколкото конкретизация на въпроса ми. Единственото, което може би "уцели" беше че даден човек ще ме потърси. Другото честно казано дори не помня.
Така че, не смея да давам конкретно мнение дали е ок или не.
Здравейте Мелиса,
виджам, че много сте обикаляли и писали, споделяли... та по въпроса, според Вас има ли някой, който е "Уау" и съответно, ако има - кой е той? Защото напоследък, дори и някой да напише нещо положително за някой янодидец, веднага се появяват няколко отрицателни мнения, които го оброват..
Едно от качествата на физическия свят е това, че всичко, което се случва в него е уникално и неповторимо. Науката доказва това със структурата на снежинките, че всяка една от тях е уникална и никога не се повтарят, както и пътя по който падат е уникален и само за тях. Друго доказателство за това е факта, че каквото ви е се е случило веднъж, никога повече не се повтаря, защото може да сте на същото място, където сте били вчера, но вече това се различава по секунда, минута, час, ден, месец и година. И така всичко е неповторимо. Информацията, която ясновидците и хора със способности получават идва по Божествен път от невидимия свят и за всеки човек се дава, колкото заслужава. Дори и да ходи при десетки и стотици, когато отгоре няма духовен кредит просто не му се дава. В Библията Исус Христос е казал така - Трупайте богатства, които не ръждясват и молеь не ги яде. Това именно са нематериалните богатства, които са свързани с духовния кредит. За пример баба Ванга, която е била физически сляпа, но е виждала и така очевидци разказват как от цялата опашка хора баба Ванга казва - Да дойде момчето с каската и мотора преди този, който е наред. Та в случая при очевидно човек със свръхестествени способности като баба Ванга и до ден днешен има хора, които ти казват, че тя не познава, не вижда и т.н. А това не е свързано с нея а с информацията, която идва към нея за въпросния човек. И втория фактор е вярата. В Библията пише така - На всеки се дава според вярата. Който се съмнява е подобен на морски вълни, които вятъра ги движи накъде задуха. Тоест вярата дава отправна точка а човека, който се съмнява няма такава точка. Когато са ходили при нея хора, които не вярват, баба Ванга им е казвала, че на неверниците не може да помогне или понякога ги е гонила. Та Уау ефекта е свързан с много условия първо с вас самите а не с човека, който ще ви гледа. Защото ето, че Баба Ванга, която е била очведно Уау и затова е известна в целия свят на определени хора не им казвала нищо и не им е помагала и затова има причини. Така че според мен това с Уау ефекта го забравете. Всичко е уникално за всеки и това, че един е доволен от някого не означава, че друг ще получи същото.

# 96
  • Мнения: 28
Аз съм нова тук, цял ден ви чета, днес се чух с Лина и ми хареса, за познаване ще ви пиша, даде ми срок, вчера ходих в Горна Оряховица при един ходжа, не знам името му, но ми каза че имам магия и иска да я разваля, някой дали има инфо за него, ще ви бъда благодарна

# 97
  • Мнения: 144
Писала съм и преди за Лина. Сега във връзка и с предходен пост искам да споделя, че за мен може би тя е единствената, която комуникира с клиентите си по телефон и за мен има познаваемост над 70%. За мен тя е коректен и интелигентен човек. Много хора тук ми пишат на лични, някой от тях много доволни, други не до там.
Пиша с молба, нека всеки, който се допитва до такива хора, отдели от времето си и да сподели с нас.  Имаме нужда от коректна информаци, а не подхвърлена реклама от новодошли членове във форумът ни.
Консултирах се с Лина преди около месец.  Общо взето не бях "уау".
При мен доста неща обърка, повече ми даваше съвети, отколкото конкретизация на въпроса ми. Единственото, което може би "уцели" беше че даден човек ще ме потърси. Другото честно казано дори не помня.
Така че, не смея да давам конкретно мнение дали е ок или не.
Здравейте Мелиса,
виджам, че много сте обикаляли и писали, споделяли... та по въпроса, според Вас има ли някой, който е "Уау" и съответно, ако има - кой е той? Защото напоследък, дори и някой да напише нещо положително за някой янодидец, веднага се появяват няколко отрицателни мнения, които го оброват..
Аз едно време доста често бях " уау". Когато ги обикалях и всички при първо ходене ме впечатляваха. Затова винаги в тази тема наблягам да споделяте дали някой ясновидец в ок от дистанция на времето. Защото тук започваме да ги хвалим, когато са ни познали неща от миналото и настоящето, напипали са проблема...ама прогнозите са бъдещето после се размиват във времето и ги забравяме. Купуваме си надежда за ден два, месец и после какво... при следващия, и следващия... един омагьосан кръг. И аз като вас преди просто очаквах нещата да се случат, едни такива розови, прекрасни, вълшебни....а в чакането си променях съдбата си, пропускайки важни действия и ситуации.
Затова към днешна дата, когато се консултирам, не питам за бъдеще нищо. Питам за ситуация в момента и възможни начини за решаването на тази ситуация или някакви отношения. Избирателно и интуитивно приемам някакви неща, които чувам и ги прилагам. И така някакви прогнози добиват очертания и се случват.
Ние отговаряме за нашите действия, не ясновидеца с неговите " видения".
Доста често ме питате, от кой съм била най доволна, и замисляйки се всеки път за отговора на този въпрос връщам лентата назад и назад...Ако е имало попадения за едни неща, а за други пълна нула, каква оценка мога да дам на въпросния ясновидец. Не мога. Не мога да кажа "уау" за събития напред, мога да кажа, да позна неща от миналото много точно. Да, направи изключителен анализ на мен и хората около мен, и какво? Добър ли е? Как мога да определя аз и да натяквам това тук и да заблужадавам...
Развития, коото е познал много точно в детайли е единствено Валентин Начев. Но те са били много много лично свързани с мен, ставало е въпрос за баща ми и за детето ми. Затова винаги ще го поставям тук, защото са били много значими ситуации в моя живот.
Ако съм питала глупости за някой мъж или изобщо неща, които явно не са били толкова важни, да, имало е разминавания. Но да ми заяви бременност, която нито е планирана, нито съм знаела към момента за нея, да не говорим че предния ден съм била на лекар и лекаря е отсякъл, имаш киста, а Начев изключително смело да ми заяви, че идва бебе...няма как да кажа че е налучкал. Още повече, че години наред съм ходила при него и той много добре знае, че това изобщо не било мой приоритет. И смело да ми заяви, че ще родя живо и здраво това бебе въпреки възрастта, диабета и високото си кръвно...Много смело и много отговорно.
Та този човек ми изплува винаги най най най ярко, когато ми задавате подобен въпрос.Да не говорим, че съм послушала всичките му съвети в онзи период, въпреки всички абсурди през които преминах.
Останалото е добрите таролози на карти.
Но това скоро го обсъждах тук.
Не си хабете времето, парите и енергиите да ходите при този и онзи, това в един момент разболява и ви обърква и вреди повече, отколкото ви помага. Днес при този, утре при онзи и настава хаос, без дори да го осъзнавате. И не питайте глупости, защото ще получите същите глупави отговори.
Това са моите уроци от онези години, в които обикалях като цветарка навсякъде. Някои дори не ги помня. Явно има защо.
Парите съм ги прежалила, но времето, което съм загубила в лутана и в чакане никой не може са ми върне.
При Валентин не съм ходила много много отдавна, защото се научих, че трябва да имам много голям проблем за решаване и да търся начини за решаване, а не да слушам само и да чакам.
Доста тук определяте някои, че влизат в ролята на психолози, все пак слушайте и избирателно все нещо ще ви остане в главата. А остане ли, значи е важно. Следвайте го.
Поздрави.

# 98
  • София
  • Мнения: 76
Здравейте, утре ще ходя при една жена в Младост 3, зад поликниниката. Казва се Тони, препоръчана ми е от позната. Гледа на кафе и таро, някой посещавал ли я е, или има ли информация за нея?

Хей, нищо не казваш как е минало - доволна ли си, разкажи ни.

# 99
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравейте, утре ще ходя при една жена в Младост 3, зад поликниниката. Казва се Тони, препоръчана ми е от позната. Гледа на кафе и таро, някой посещавал ли я е, или има ли информация за нея?

Хей, нищо не казваш как е минало - доволна ли си, разкажи ни.

И аз искам инфо. Simple Smile

# 100
  • Мнения: 28
Някой знае ли нещо за жена от Караисен, контакти ако имате

# 101
  • бургас
  • Мнения: 148
Някой знае ли нещо за жена от Караисен, контакти ако имате

Милка от Караисен, тел. 0613/2-27-58

# 102
  • Мнения: 144
Някой знае ли нещо за жена от Караисен, контакти ако имате

При мен познаваемост 0. Висиш и чакаш с още една камара народ и те викат, нищо че имаш час. Бях карала 300 км като луда да не закъснея и си отвисях 2 часа в чакане. Било е 2017 година. Нито на мен, нито на момичето с което бях нещо от предсказаното се случи.
Споделям само, никой не е длъжен да се съобразява с моето мнение.

# 103
  • Мнения: 28
Много ви благодаря, не знам вече към кой да се обърна, не мога и да пътувам, чета ви и не намирам някой да познава. Във фейсбук една ме прецака със 100 лв пише се “ лиди - хороскопи и таро” пратих пари и дрехи в Свищов, да не се вързвате, обеща ми че ще лее восък и ще ми ги върне, два месеца я чакам. Преди много години съм ходила в Шемшево при Себа, нищо не позна

# 104
  • бургас
  • Мнения: 148
Някой знае ли нещо за жена от Караисен, контакти ако имате

При мен познаваемост 0. Висиш и чакаш с още една камара народ и те викат, нищо че имаш час. Бях карала 300 км като луда да не закъснея и си отвисях 2 часа в чакане. Било е 2017 година. Нито на мен, нито на момичето с което бях нещо от предсказаното се случи.
Споделям само, никой не е длъжен да се съобразява с моето мнение.

Ние ходих ме на 2 март при Милка,ние карахме 250 км,вярно че запазения час не се спазва,имаше малко закъснение с 20 мин,при мен позна точно за миналото, за сега,а за бъдещето трябва да почакам година и половина да видя дали ще стане.Беше понеделник и имаше хора към десетина човека.

Общи условия

Активация на акаунт