Ясновидки/врачки - тема 38

  • 110 508
  • 802
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 28
Сега една приятелка ме сети за Соня пак в Горна Оряховица, някой има ли и телефон

# 106
  • Мнения: 699
Ще предложа един астрологичен сайт за предсказване Yodha, на английски е.Необходимо е да се даде точен час на раждане и да се зададе точен въпрос.Първият отговор е безплатен, за всеки следващ се плаща с карта около 13лв.
Изпратих и аз въпрос.
Благодаря Ви !
Астрологично доволна ли сте от отговорите им ?

# 107
  • Мнения: 240
Evita1717,ще знам  по-късно тази година. За две приятелки бяха съвсем точни за месеца и събитието.

# 108
  • Мнения: 202
Не знам дали въпросът е за тук, но някой занимава ли се с тълкуване на сънища? Моля, ако някой се занимава с такива неща да ми каже или ако познавате някого който тълкува ще съм ви много благодарна, защото аз не мога да си го обясня.

# 109
  • Мнения: 28
Ще предложа един астрологичен сайт за предсказване Yodha, на английски е.Необходимо е да се даде точен час на раждане и да се зададе точен въпрос.Първият отговор е безплатен, за всеки следващ се плаща с карта около 13лв.
Изпратих и аз въпрос.
Благодаря Ви !
Астрологично доволна ли сте от отговорите им ?
.  Момичета, честит празник, как става задаването на въпрос в този сайт

# 110
  • Мнения: 128
Здравейте!
Аз също искам да питам за Божидар Трифонов, който се извява във фейсбук. Някой използвал ли е платените му услуги и има ли познаваемост?

Този господин не знам какво познава,но.... както се казва уби рибата с таксите  си. 35лв. за въпрос и 110 за 4 въпроса.
Здравейте!
При мен таксата беше 40лв. като уговорката беше за неограничен брой въпроси. В момента, в който платих таксата и започнах да си задавам въпросите ми каза, че имам енергийна блокировка и отговори само на един въпрос.
Без да искам да съдя човека искам само да попитам дали след като е казал, че има енергиен блокаж е дал някакво обяснение за този проблем или някакво решение? Защото на пръв поглед изглежда несериозно да имаш уговорка и след като ти платят да се променят нещата рязко.
Аз също не искам да правя прибързани заключения, но обяснението, което ми даде за енергийния блокаж ми прозвуча малко неясно. Питах го и за други неща, които нямат нищо общо с първия въпрос, но ми се отговори, че този блокаж влияе на всичко и докато не се изчисти няма как да ми се отговори.

# 111
  • Мнения: 144
Evita1717,ще знам  по-късно тази година. За две приятелки бяха съвсем точни за месеца и събитието.
И аз опитах снощи. Получих много адекватен отговор, че им трябва още информация за другия човек за който питам. И ми върнаха безплатния кредит, за да задам въпроса още веднъж конкретно с нужната информация.Лошото е че има само 160 символа за писане и не можеш да се обясняваш много. Докато разбера това си изчерпах пак лимита и си платих въпроса с карта. След като ми отговориха, пак много коректно ми върнаха безплатния кредит и ме помолиха да задам още един безплатен въпрос. И двата отговора бяха доста изчерпателни и адекватни, твърде много покриващи се с настоящата ситуация. Аз мислех, че отговора ще е с едно изречение да или не, или някаква глупост, но определено съм приятно изненада.
Та лично благодаря за споделянето тук на това приложение.
Поздрави

# 112
  • бургас
  • Мнения: 148
Evita1717,ще знам  по-късно тази година. За две приятелки бяха съвсем точни за месеца и събитието.
И аз опитах снощи. Получих много адекватен отговор, че им трябва още информация за другия човек за който питам. И ми върнаха безплатния кредит, за да задам въпроса още веднъж конкретно с нужната информация.Лошото е че има само 160 символа за писане и не можеш да се обясняваш много. Докато разбера това си изчерпах пак лимита и си платих въпроса с карта. След като ми отговориха, пак много коректно ми върнаха безплатния кредит и ме помолиха да задам още един безплатен въпрос. И двата отговора бяха доста изчерпателни и адекватни, твърде много покриващи се с настоящата ситуация. Аз мислех, че отговора ще е с едно изречение да или не, или някаква глупост, но определено съм приятно изненада.
Та лично благодаря за споделянето тук на това приложение.
Поздрави

Това приложение трябва ли да се инсталира на телефона?

# 113
  • Мнения: 28
И аз получих отговор, но е невъзможно да се случи при мен. Иначе съм очарована от изчерпаемостта му

# 114
  • бургас
  • Мнения: 148
И аз получих отговор, но е невъзможно да се случи при мен. Иначе съм очарована от изчерпаемостта му

Това ли сайта           http://yodha.us/

# 115
  • Мнения: 547
Да, това е. Аз си инсталирах приложението. Това не е ясновидство, а астрологичен отговор на въпрос, т.е. дава благоприятни периоди нещо да се случи.

# 116
  • бургас
  • Мнения: 148
Да, това е. Аз си инсталирах приложението. Това не е ясновидство, а астрологичен отговор на въпрос, т.е. дава благоприятни периоди нещо да се случи.

Да схванах и аз,писах въпрос обаче щели да ми отговорят чак след 24 часа.

# 117
  • Мнения: 547
Да, но на мен ми отговориха след около 15 часа, така че може и по-бързо да стане.

# 118
  • Мнения: 144
На мен ми отговориха в рамките на 2 часа общо и на двата въпроса.
Само да разкажа нещо. Понеже втория въпрос беше свързан със ситуация свързана с днешния ден, помолих да ми кажат дали е ок днес да отида на една среща. Аз все за срещи питам, така ми е най лесно и бързо да проверя дали ще има покритие отговора. Отговориха мк, че днес е много добър ден за тази среща и че тя ще мине в моя полза много топло и добре. Но понеже виждаха препяствия от моя страна дали ще успея да отида / а това си беше точно така, защото беше на кантар дали ще има кой да ми гледа детето/ ми дадоха следващ ден в който мога да я направя. След малко гимнастики организирах гледането на детето и отидох на въпросната среща. Всичко мина добре.
Та следващата ми прогноза е за месец май и ще видим ще бъде ли това, което ми каза астролог Кришна. Той ми се падна на мен. 😂

# 119
  • Мнения: 447
Здравейте!
Аз също искам да питам за Божидар Трифонов, който се извява във фейсбук. Някой използвал ли е платените му услуги и има ли познаваемост?

Този господин не знам какво познава,но.... както се казва уби рибата с таксите  си. 35лв. за въпрос и 110 за 4 въпроса.
Здравейте!
При мен таксата беше 40лв. като уговорката беше за неограничен брой въпроси. В момента, в който платих таксата и започнах да си задавам въпросите ми каза, че имам енергийна блокировка и отговори само на един въпрос.
Без да искам да съдя човека искам само да попитам дали след като е казал, че има енергиен блокаж е дал някакво обяснение за този проблем или някакво решение? Защото на пръв поглед изглежда несериозно да имаш уговорка и след като ти платят да се променят нещата рязко.
Аз също не искам да правя прибързани заключения, но обяснението, което ми даде за енергийния блокаж ми прозвуча малко неясно. Питах го и за други неща, които нямат нищо общо с първия въпрос, но ми се отговори, че този блокаж влияе на всичко и докато не се изчисти няма как да ми се отговори.
Възможно е човека да ви е казал истината, но ако не ви е дал решение как да се справите с този енергиен блокаж е малко странно, защото се получава като оправдание. Защото естеството на блокажите е само 2 вида. Вътрешно и външно. За да не може да ви се дава информация означава, че това е външен блокаж и ако някой иска да прогнозира при наличието на такъв ще получи грешна информация. От друга страна според мен е редно да не плащаш когато има подобно нещо, защото в крайна сметка този човек не е свършил работата, за която преди това сте се уговорили. И пак казвам, че ако не ви е дал решение и насоки как да се справите с това е напълно възможно да е просто едно чудесно оправдание.

Общи условия

Активация на акаунт