Ясновидки/врачки - тема 38

  • 110 556
  • 802
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 517
Тази Емилия не е ли една, дето преди време се пишеше за нея че познава определени неща и гледа на кафе ?

# 496
  • Мнения: 28
Здравейте, някой има ли скорошни или изобщо впечатления относно познаваемост на Божидар Трифонов?два пъти различни неща ми каза, за едното имам срок, после мога да пиша дали ми е познал
Здравейте, при мен е познавал, когато го питах за обучение.
едното със сигурност вчера приключи и не ми позна, за другото имам още 10 месеца, чакам си, но е невъзможно да се случи и въобще не вярвам че ще стане

И аз се допитах до него,но каза неща които не са така и все ме питаше така ли е,и като му казвам не и се чуди, не мисля че познава кой знае колко,аз не останах доволна....

Същото и при мен, той задаваше въпросите и се чуди като кажа че не е така

# 497
  • Мнения: 157
Здравейте! Мнения за Давид от София? Гледа на кафе, Таро и др неща.. доколкото разбрах можело и по телефона ?

# 498
  • Мнения: 3
Моля, бихте ли ми дали контакта на някой, който би гледал по телефон? Благодаря ви предваротелно.

# 499
  • Мнения: 11
Здравейте, имам нужда от контакти на ясновидец/гадател от Пловдив или някой, който "работи" дистанционно. Проблемът ми не е здравословен, попада в графата любовен триъгълник. Последните месеци се допитах до няколко таролози, но там познаваемостта поне при мен не е много голяма. Спокойна вечер!

# 500
  • Мнения: 11
Здравейте, моля за новия телефон на Светлана от Сухата река. Благодаря предварително!

# 501
  • Мнения: 31
Tsvetkova  Жената,която гледа на карти може ли да ми пише или да ми се обади...Дядо почина,приятели...сън не ме хваща....умирам от мъка....не знам към кого фа се обърна...Моля г-ба Жветкова ,която гледа на карти да ми помогне е-мейл - bobi_cheryl@abv.bg
Моля всички ви пише координати на хора ,който наистина ПОЗНАВАТ Е БЪДЕЩЕТО....Някой ,който НАИДТИНА ДА ПОЗНАВА ,А НЕ ДА НАЛУЧКВА!!!!МОЛЯ ВО...ПИШЕТЕ ....ЗА ХОРА, КОЙТ ВИЖДАТ ЗА НАПРЕД....

# 502
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Да ви питам... момичета.. някой да е чувал за човек, който се занимава с ясновидство от Русе и се нарича или е прякор - Урсула? Нещо много конкретно имам предвид, затова ви питам.

# 503
  • Мнения: 240
Ivka_smile, една приятелка преди време ходеше при един гей на име Марчела в Русе. Гледа на карти. Нарина му доста пари, че и пътуваше до Русе. Хем не й позна за деца, работа, но тя продължаваше да ходи, че друг й беше проблема. Най-накрая й увря главата и сама спря.

# 504
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Ох, дали не беше Марчела.. Не знам защо така съм запомнила... Не искам да влизам в подробности, но това лице беше казало за мен на друг човек, неща в пълна конкретика, които дори и майка ми не знае. Затова искам да се сетя..

# 505
  • Мнения: 11
Здравейте, записах си час за Славка Пенева-радиестезист. Тарифата й е доста висока и исках да попитам, дали имате мнения за нея ? (Става въпрос за изчистване от негативни влияния) Благодаря Simple Smile

# 506
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Ина от женския пазар консултира ли по телефона? Попрочетох е стари теми, но не срещнах отговор. За Лина... не знам, при нея е малко като на консултация при психолог и ако някой очаква точни прогнози... може би няма да е доволен.

# 507
  • Мнения: 517
Здравейте, записах си час за Славка Пенева-радиестезист. Тарифата й е доста висока и исках да попитам, дали имате мнения за нея ? (Става въпрос за изчистване от негативни влияния) Благодаря Simple Smile


Колко пък е тази тарифа,писали са как един път с този уред и е достатъчно да се открие негатив , но после в зависимост от степен на тежест се повтаря през колкото време каже естезиста, дайте после отзиви как е било , благодаря

# 508
  • Мнения: 11
Благодаря ви за бързия отговор! Приблизително между 150-200лв на сеанс, в зависимост от тежестта на влиянията...  Също така ми каза да си нося епикризи и всички лекарства, които пия. Стори ми се доста странно. Аз си го представях с махало да разбере, дали има енергиен проблем в организма и на базата на торсионните полета и чакрите да ги излекува... Моля за вашите мнения!

Последна редакция: ср, 15 юли 2020, 17:05 от Kokona7

# 509
  • Мнения: 447
Благодаря ви за бързия отговор! Приблизително между 150-200лв на сеанс, в зависимост от тежестта на влиянията...
Това с тази такса е несериозно. Да не говорим, че хората които делят нещата на негатив и позитив са много далече от истината, защото негатива може човек сам да си го причинява с начина по който мисли и чувства и така жената може да трябва да прави много сеанси, за да изчиства, това, което сам човека си създава. Радиестезията е прекрасна наука, но там също може да има много заблуждения и аз лично познавам такива хора, който все чистят негатив и другите все имат и така влизаш в порочния цикъл на абонатите. Както и преди съм казал, човек, който има способности, иска да помага и е проводник на Божественото не може да има никаква такса, дори 1 или 5 лева. Другото си е бизнес, както медицината.

Общи условия

Активация на акаунт