Ясновидки/врачки - тема 38

  • 110 885
  • 802
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 221
Здравейте, някой има ли скорошни или изобщо впечатления относно познаваемост на Божидар Трифонов?

# 451
  • Мнения: 33
Да, за Марина от Графа. Чакало се поне месец. Чувам, че била добра, но за бъдеще, поне за близко бъдеще, дано да познава.Доста хора са били при нея. Зная, че е коментирана в предишни теми, но аз в момента нямам това време да изчета всичко. Ако има доволни за сбъднали се прогнози, моля споделете.   Таксата й била 40 лв. Мнения за Любо Алексиев? Знам, че извал в София. Опитах се да се свържа по тел. но или е изключен, или затваря.

# 452
  • Мнения: 518
При мен Марина говори само за хора, даже за някои не искаше

за прогнози - примерно тогава роднина беше болен , на въпроса как е положението там , тя вика " между небето и земята е "  - е оцеля човека , не е било толкова страшно ама те така говорят като ги питаш

мисля че позна че ученето ми ще се проточи - факт, за работа не  мисля че каза нещо съществено и до  сега все така го карам - от поръчка до поръчка

# 453
  • Костандово
  • Мнения: 116
Здравейте, знаете ли гледачка, която може да познава чрез телефонен разговор?
Здравейте, мога да ви дам кординати на една жена, която се намира в Англия, но комуникира, с клиентите си във фейсбук с разговори по месинджър, гледа на карти и е страхотна Simple Smile

Здравейте, може ли да кажете повече за тази жена,има ли познаваемост,ако може да ми дадете координати?

# 454
  • Мнения: 33
Да, наистина целта ми не е да рекламирам когото и да било. Но не ми спести нищо, описа ситуацията с голяма точност и ми даде насоки, тоест няколко варианта за развитие на проблемната за мен ситуация. Срока обаче, които ми даде е напред във времето, така че ще дам обратна връзка.
До момента едно от нещата, които тя ми каза, се случи. Най-вероятно скоро отново ще се свържа с нея.
Надявам се да съм била полезна!😊

Къде точно се намира тази жена? Simple Smile

До колкото знам не приема лично. С нея контактувам по телефона.
Разбрах, че това, че говори по телефона не е проблем за познаването. А лично на мен ми беше удобно, спестих пари за път и не стоях пред една смръдлива врата с още една камара народ.
В това ужасно време само висенето пред разни дупки и смърдящи приемни ми липсва.
Пък как един от тия хора не си направи свястна приемна и не се отнесе с нас, като към нормални клиенти...
Ама нали ние сме с проблемите и ги търсим...
Поне тая Лина ти спестява унижението да чакаш, отделя ти нужното време, дори тя те набира по телефона, така поне не те цака с импулсни разговори...

# 455
  • Мнения: 30
Здавейте! Бихте ли ми предложили някоя жена, която найстина е добра в гледането в Монтана или околията ?

# 456
  • Мнения: 1 896
Да, наистина целта ми не е да рекламирам когото и да било. Но не ми спести нищо, описа ситуацията с голяма точност и ми даде насоки, тоест няколко варианта за развитие на проблемната за мен ситуация. Срока обаче, които ми даде е напред във времето, така че ще дам обратна връзка.
До момента едно от нещата, които тя ми каза, се случи. Най-вероятно скоро отново ще се свържа с нея.
Надявам се да съм била полезна!😊

Къде точно се намира тази жена? Simple Smile

До колкото знам не приема лично. С нея контактувам по телефона.
Разбрах, че това, че говори по телефона не е проблем за познаването. А лично на мен ми беше удобно, спестих пари за път и не стоях пред една смръдлива врата с още една камара народ.
В това ужасно време само висенето пред разни дупки и смърдящи приемни ми липсва.
Пък как един от тия хора не си направи свястна приемна и не се отнесе с нас, като към нормални клиенти...
Ама нали ние сме с проблемите и ги търсим...
Поне тая Лина ти спестява унижението да чакаш, отделя ти нужното време, дори тя те набира по телефона, така поне не те цака с импулсни разговори...
А поне позна ли ти?

# 457
  • Мнения: 33
Да, наистина целта ми не е да рекламирам когото и да било. Но не ми спести нищо, описа ситуацията с голяма точност и ми даде насоки, тоест няколко варианта за развитие на проблемната за мен ситуация. Срока обаче, които ми даде е напред във времето, така че ще дам обратна връзка.
До момента едно от нещата, които тя ми каза, се случи. Най-вероятно скоро отново ще се свържа с нея.
Надявам се да съм била полезна!😊

Къде точно се намира тази жена? Simple Smile

До колкото знам не приема лично. С нея контактувам по телефона.
Разбрах, че това, че говори по телефона не е проблем за познаването. А лично на мен ми беше удобно, спестих пари за път и не стоях пред една смръдлива врата с още една камара народ.
В това ужасно време само висенето пред разни дупки и смърдящи приемни ми липсва.
Пък как един от тия хора не си направи свястна приемна и не се отнесе с нас, като към нормални клиенти...
Ама нали ние сме с проблемите и ги търсим...
Поне тая Лина ти спестява унижението да чакаш, отделя ти нужното време, дори тя те набира по телефона, така поне не те цака с импулсни разговори...
А поне позна ли ти?
Като цяло до сега ми е познала.
Писала съм в предишни теми по-подробно. Който иска да се поразрови.
Малко ми е странна, но тия са хахавелници май всичките, все едни чудати...
Тая поне до сега не ме е плашила с магии и не ми е казвала, че ако не направя еди какво си, нещо страшно ще ме сполети...
Оффф, като човек е на зор, какво ли не прави..... Не съм вярвала, че до такива хора ще опра и ще търся помощ, ама на...
И колкото й да ми е неприятна тая женица, до сега ми е помогнала... М да...

# 458
  • Мнения: 518
преди време някой тук беше доволен от жена в драгалевци, която приемала в кафене в хотел? нещо такова , след като докарах до това да питам на вайбър ( преди карантината )  ми беше казано че има грешка и няма такъв човек на телефона ,който да се занимава с гледане

нека който е ходил и си спомня да е пращал телефон - да каже нещо като инфо за тази жена , може би не работи вече наистина , или  само с препоръка приема

# 459
  • Мнения: 202
преди време някой тук беше доволен от жена в драгалевци, която приемала в кафене в хотел? нещо такова , след като докарах до това да питам на вайбър ( преди карантината )  ми беше казано че има грешка и няма такъв човек на телефона ,който да се занимава с гледане

нека който е ходил и си спомня да е пращал телефон - да каже нещо като инфо за тази жена , може би не работи вече наистина , или  само с препоръка приема

И при мен се случи същото.... Силвия мисля ,че се казва.... много я хвалят, но май само с препоръка прима... ух

# 460
  • Мнения: 1
Момичета здравейте!!, Интересувам се дали някой е ходил или се е свързвал лично с тези от Феномени М Захариев,Радина,маг Вили, Ани,Дора....
Някой може ли да ми даде малко повече информация, изобщо познават ли тези от този център или само събират пари , има ли ефект ,? Къде точно се намират в София?

# 461
  • Мнения: 118
Здравейте Искам да попитам някой ползвал ли е услугите на Олга Ангелова от град София. И ако е какво му е мнението познавали и помагали

# 462
  • Мнения: 1
Здравейте, от време на време ви хвърлям по един поглед, но не съм от активните. Понякога ходя по разни врачки и гледачки, но не съм и от вярващите. Искам да ви попитам някой ходил ли е при Роберт Йовчев. Миналата година мисля, че беше септември с моя приятелка звъняхме да си запишем час. На мен категорично ми отказа, нея я прие. След това съм правила многократни опити да се запиша като съм звъняло от различни номера, през по-голям период от време с цел да не е запомнил гласа ми - винаги ми отказва. На вас госпожо час не мога да ви дам. Помолих приятелката ми при последното си ходене да му покаже моя снимка и да го попита за здравословното ми състояние/имам проблем, оперирана съм преди 2г., За сега съм добре, без допълнителни терапии, но въпреки всичко ме гложди от вътре, дали рачо няма да се завърне/ Та в момента в който той и е казал, дай сега да ти видя приятелките, тя показва моята снимка и реакцията му е била да и бутне телефона и се обърнал на другата страна като и казал:- Не, не махни снимката и, на нея не мога да гледам. После тя му показва на друга приятелка снимката, казал и е - да ми се обади на нея мога да помогна. Последният път когато се опитах да стигна до него беше чрез записан час от друга приятелка, не я попита за името и решихме аз да отида на нейно място. Е бях си подредила нещата така, че да тръгнем към 13ч от Пловдив, но точно в този момент едни имейли, едни обаждани от клиенти просто нямаше как да затворя офиса и да хукна. Въпроса ми е някой ходил ли е при него? Познава много, помага много поне по това което виждам по приятелката си, подреди и се живота така както тя искаше и то ей така от нищото. Знае ли някой какви са причините за категоричните му откази, защото той нищо не обяснява, отказва ти и затваря телефона.

# 463
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Много интересно!!!

# 464
  • Мнения: 447
Здравейте, от време на време ви хвърлям по един поглед, но не съм от активните. Понякога ходя по разни врачки и гледачки, но не съм и от вярващите. Искам да ви попитам някой ходил ли е при Роберт Йовчев. Миналата година мисля, че беше септември с моя приятелка звъняхме да си запишем час. На мен категорично ми отказа, нея я прие. След това съм правила многократни опити да се запиша като съм звъняло от различни номера, през по-голям период от време с цел да не е запомнил гласа ми - винаги ми отказва. На вас госпожо час не мога да ви дам. Помолих приятелката ми при последното си ходене да му покаже моя снимка и да го попита за здравословното ми състояние/имам проблем, оперирана съм преди 2г., За сега съм добре, без допълнителни терапии, но въпреки всичко ме гложди от вътре, дали рачо няма да се завърне/ Та в момента в който той и е казал, дай сега да ти видя приятелките, тя показва моята снимка и реакцията му е била да и бутне телефона и се обърнал на другата страна като и казал:- Не, не махни снимката и, на нея не мога да гледам. После тя му показва на друга приятелка снимката, казал и е - да ми се обади на нея мога да помогна. Последният път когато се опитах да стигна до него беше чрез записан час от друга приятелка, не я попита за името и решихме аз да отида на нейно място. Е бях си подредила нещата така, че да тръгнем към 13ч от Пловдив, но точно в този момент едни имейли, едни обаждани от клиенти просто нямаше как да затворя офиса и да хукна. Въпроса ми е някой ходил ли е при него? Познава много, помага много поне по това което виждам по приятелката си, подреди и се живота така както тя искаше и то ей така от нищото. Знае ли някой какви са причините за категоричните му откази, защото той нищо не обяснява, отказва ти и затваря телефона.
Аз не мога да гарантирам на 100 %, но на 99% е свързано с вашата вяра и точно с това, че казвате, че не вярвате. Без вяра душата не може да съществува. Тези хора, които наричат себе си атеисти смятат, че не вярват в нищо а това не е така. Вярата може да има позитивна и негативна страна като всяко едно нещо във дуалния физически свят. Та хората, които вярват в Божественото ползват позитивната страна на вярата а атеистите, не че не вярват а те вярват, че няма такова нещо като Божествено. Негативната страна на вярата винаги ограничава нещата и това в крайна сметка е свободната воля на индивида. Човек, който не вярва, че може да се научи на кара колело или да качи висок връх, просто не го прави и това е изцяло свързано с неговата вяра. Баба Ванга не веднъж е казвала на невярващи хора,че не може да ги приеме и, че не може да им помогне. Има и такива,които е гонила.
На хора, които не вярват друг човек не може да им помогне. Тях само живота ги учи. Млати ги, бие ги и когато достигнат дъното, едва тогава започват да търсят невидимите сили, които могат да оправят живота им. Именно това е част от причината за болестта, да започне да води човека по пътя към Бога, който е невидим път. И друг човек не може да ни води по този път. Може да ни даде насоки, но ние сами трябва да го вървим, както в живота.

Последна редакция: чт, 25 юни 2020, 20:15 от TruthSeeker

Общи условия

Активация на акаунт