Евровизия (Тема 26) Rotterdam

  • 28 119
  • 729
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 27 500
Харесва ми тази класация, макар и любителска Simple Smile В топ 19 са 5 от 6 песни на Виктория Smiley
https://m.youtube.com/watch?v=jUTsmoBG7BQ

# 301
  • Radnevo
  • Мнения: 221
Imaginery - суперрр, няколко нива е над всичко друго в тази класация Вики! Финландците също направиха добър избор, нищо че е типично дет метъл парче!

# 302
  • Мнения: 6 993
Не е  дет метъл това Simple Smile Води се пост хардкор, самата група си го нарича "violent pop". На мен доста ми прилича на Линкин парк. Ако искате да сравните - класика на дет метъла за мен е Napalm Death.  Както и да е, на мен финландското парче ми е любимо засега Grinning

# 303
  • Мнения: 27 500
Тази песен...Шум...официално ли е избрана или засега е само едно от украинските предложения? Grinning

Последна редакция: чт, 25 фев 2021, 19:18 от dolce miele

# 304
  • Radnevo
  • Мнения: 221
Не е  дет метъл това Simple Smile Води се пост хардкор, самата група си го нарича "violent pop". На мен доста ми прилича на Линкин парк. Ако искате да сравните - класика на дет метъла за мен е Napalm Death.  Както и да е, на мен финландското парче ми е любимо засега Grinning
Определено много заимствано от Линкинпарк, това ми беше първата мисъл,като ги чух. За стилът не споря, не е точно моята музика, но парчето ми хареса. От всичко излязло до момента ми харесват само песните на Виктория и тази на финландците.

# 305
  • Мнения: 27 500
И на мен засега ми харесват твърде малко песни (освен тези на Виктория)...

# 306
  • Мнения: 513
Литва, Франция, Финландия, Украйна и разбира се нашето момиче са ми фаворити от тези, които съм чула. Очаквам и голям хит от Исландия като миналогодишния. Конкуренцията е по-голяма тази година. Някои държави се поправиха. Примерно Франция миналата година щеше да прати ужасна песен ако се беше състоял конкурса. А сега е фаворит сред букмейкърите. Дразни ме само, че е копирала клипа на Ugly Cry.

# 307
  • Мнения: 27 500
Аха...но понеже е французойка...явно минава за оригинално и не забелязвам някой да е казал, че имитира Виктория... Flushed
Тази година като че ли много от държавите "крият" до последно песните, авторски права и т. н...Дали не се ослушват за евентуална повторна отмяна на конкурса? Thinking

# 308
  • Мнения: 11 737
Френската не ми допада на мен. Твърде ми е ретро звученето.

# 309
  • Мнения: 27 500
И украинската не ми харесва на мен...

# 310
  • Radnevo
  • Мнения: 221
Ирландската излезе, още едно голямо разочарование...

# 311
  • Мнения: 27 500
Още не съм я чула цялата, само откъси...
За Русия пак ли ще са същите
Скрит текст:
смешници (лично мнение)   
? Чух няколко песни...не знам защо ги асоциирам с Aqua Thinking Thinking
Всъщност, при гласуването доколко тежи мнението на журито?

# 312
  • Radnevo
  • Мнения: 221
Още не съм я чула цялата, само откъси...
За Русия пак ли ще са същите
Скрит текст:
смешници (лично мнение)  
?
Още не съм я чула цялата, само откъси...
За Русия пак ли ще са същите
Скрит текст:
смешници (лично мнение)  
? Чух няколко песни...не знам защо ги асоциирам с Aqua Thinking Thinking
Всъщност, при гласуването доколко тежи мнението на журито?
Тия имали огромна фенска маса, да се чуди човек, аз не успях да изслушам до край нито един от "шедьоврите" им. За огромно съжаление, пак ще са те! И та мен уното ми прилича на пародия на Аква, нататък и да има друго, не съм издържала да чуя.

# 313
  • Мнения: 27 500
Да, да, напомнят ми за Аква, но не в тяхна полза- точно като пародия...Много "натурии" има по клиповете им...Чудя се дали биха били оценени високо от журито...според мен, не би трябвало или поне аз не виждам някаква висока стойност в изпълненията им...
Скрит текст:
И аз не издържах цяла тяхна песен... Grinning 

# 314
  • Мнения: 513
Ужасна беше миналогодишната им песен. Правеха се на шутове, за да замаскират липсата на гласови данни. Но руснаците каквото и да пратят ще са на финал. Просто са огромна държава и имат много имигранти по Европа, които ще имат право да гласуват.   
Същото е и с Турция, но те май се отказаха от конкурса по политически причини.
Френската песен е ретро наистина, но такава беше и португалската, която спечели преди няколко години.

Общи условия

Активация на акаунт