Вреден ли е компютъра при бременност

  • 3 143
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Не, но пък преимущество е, че ако работиш на компютър, лесно дават болничен Rolling Eyes

Защо?  newsm78

# 16
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Не съм питала. Просто ми казаха, че след като работя на компютър ще ми дават болничен, когато си поискам. След като дават не питам защо  Crazy

# 17
  • Мнения: 3 405
И аз съм 8 часа пред монитора, а после и вкъщи. Лекарката ме посъветва на всеки час да си правя 10 мин. почивка. Но то е комплексно, хем да си починат очите, хем да се раздвижа. Не, не е вредно Grinning

# 18
  • Мнения: 566
че то вече всичко е вредно. даже да дишаш

# 19
  • Мнения: 2 274
   Аз знам че е вредно с оглед на това че стоиш продължително време седнала и за това трябват по-чести почивки за разходка!  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 44 120
не! аз работех до 9 месец от 10 до 20 часа средно + често събота, че и неделя....Wink телевизора е мн по-вреден

# 21
  • Мнения: 509
Компютърът е вреден, и то не заради излъчването от екрана /който обикновено има защита и ние носим очила/, защото ние си пазим очите донакъде, а заради електромагнитното лъчение отзад, отвсякъде от монитора. Не напразно работещите с компютър ги задължават да почиват по 15 мин. на всеки час. Така че, пази се, заради бебето. Мисля, че е безотговорно да седиш по цял ден пред компа, дори и заради единствената работа.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Не мисля, че е вреден. Аз на работа не ходих, но за сметка на това компютъра беше до мен включен почти денонощно, като лежиш цял ден само това ти е развлечението.

# 23
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
Прочети това!Ще ти помогне!
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/360/37/

# 24
  • Мнения: 2 677
Когато по цял ден си стоиш сама вкъщи, защото другите са на работа, и имаш един ЕЙ ТОЛКОВА ГОЛЯМ тумбак, който ти пречи да вършиш нещо друго, нямаш голям избор и по цял ден висиш пред компютъра.
Поне при мен е така - сутрин от 08:00, следобед докъм 18:00!
Докторът не е казал нищо по въпроса, така че надали е толкова вредно.  newsm78

# 25
# 26
  • Мнения: 348
Силно се надявам да не е!!!  Tired

# 27
  • Мнения: 4 621
Не Naughty Аз също работя с компютър и бях на работа до края на бременността. Нямаше проблем Hug

# 28
  • Мнения: 8 917
Не знам дали е вреден, но аз не съм спирала да го използвам - и в офиса, и в къщи Wink У дома поне е плосък ЛСД монитор Rolling Eyes

# 29

Общи условия

Активация на акаунт