Любители на кучета - 102

  • 23 260
  • 782
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 437
Хранено е със същите гранулки, човека ми ги даде, проблема се оказа друг.
Започна да повръща кафяво и все пак отидохме на вет и се оказа че има паровироза. Сложиха му разни серуми, вляха му и система. Сега е много по-жизнен. Стискайте ни палци да оздравеем Heart

# 61
  • sf
  • Мнения: 10 131
Яд ме хваща като чета колко нови собственици на кученца се оказват с болно кутренце!
Дано оздравее!

# 62
  • Мнения: 5 592
Не е шега заболяване,но ще се излекува,щом сте взели мерки. Успех.

Вижте на каква статия попаднах,от телефона не мога да проучат дали е вярно написаното. Каква алтернатива има на таблетките,то и пипетите не са безвредни.....https://true-roar.eu/blog/the-dark-side-of-flea-and-tick-prevention-with-tablets/

# 63
  • София/Перник
  • Мнения: 981
Галски, като съм си взела водно куче, сега ще тегля. Непосетена локва няма:)
Чарли като го гледам, с една ръка в мивката се къпе. За нашата мома един бойлер отива и ставам цялата мокра, но иначе е послушна в банята.
Оле, то било мома 😂. Не мога да ги запомня всичките. Ще прощавате!
Права си, че лесно се къпе, но трудно се суши. Така е, като си взима човек топка косми 😁. Живи и здрави само. 🤗

# 64
  • sf
  • Мнения: 10 131
На мен пък ми е лесно- под мишница и в мивката 😄
Ей ви един мързел

# 65
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021

Спомен във Facebook от миналата година. Simple Smile

# 66
# 67
  • Мнения: X
Отново странна поза за спане от Арчи Smile



# 68
  • Мнения: 394
Арчи си играе със себеподобен(нищо че е играчка)

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 5 982
Мама се върна от Германия и ми донесе патка. Простих й, че е опипала всички срещнати тамошни кучета, защото донесе  и пастет.


buba.123, стискаме палци! Пиши как е!

# 70
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Яд ме хваща като чета колко нови собственици на кученца се оказват с болно кутренце!
Дано оздравее!

Ще оздравее, щом са го хванали навреме. Но си е тежка болест и трябва да се бори.
Но понякога хората наистина не знаят, че животното е болно, когато го предават. На наши приятели им се родиха лабрадорчета през октомври. Всички намериха домове. Едното мъжко решиха да задържат и да го отглеждат заедно с майката, а друго - женско, отиде в брата на собственика. Но в един момент мъжкото се разболя от парвовироза. Системи, стационар с дни наред ... пребори се хайванчето, много тежко беше, но оцеля. Единствено от кучилото то поддаде и разви болестта. След лечебницата го прибраха на топло за зимата и до сега са заедно със сестра му в апартамент. Това са ония двамцата - водопроводчикът, който се заклещи в тръбите на банята и сестра му - майстор тапетаджия, шпакловка и разрушаване на стени. Бяха 7 кученца и пак казвам - само мъжкарчето, което решиха да си оставят, се разболя, а те поставяха своевременно всички ваксини и обезпаразитявания.
Не оправдавам хората, които развъждат и предават на новите стопани видимо болни кученца. Просто се случва при здраво кучило, някое да развие болестта въпреки взетите мерки.

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 10:33 от `ТуиГ

# 71
  • Мнения: 10 583
Момичета, някоя от вас харесвали го, иска ли го? Не знам каква порода е. Изгубен е. Стои на едно място и се оглежда за стопанин. Има чисто нов нашийник на врата. В центъра на Кърджали е.





# 72
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
И аз да се запиша на 5 страница вече 😏
Много хубави снимки, приятно му става на човек като влезе в темата 🤗
Мен също много ме изнервят като дават болни кученца, може да се случи както казва Туиг, но повечето не им дреме, важно парата да се прибере 😡
Дано се оправи бързо мъничето .
Двамата беладжийковци 😄
Голяма партия са❤


Джуджанка, преди време и ние имахме морско свинче, голям Дундьо беше 😄
Живя до към 3 години, а лятото даже ди го къпех в мивката.
 
Чакайте, че само ревливи и сериозни снимки качвам на това малкото, да не помислите, че все е такова ще сложа и една усмихната 😄
Скрит текст:

# 73
  • Мнения: 5 592
amy_nka ,изглежда обгрижвано куче. Може би някой го търси. Чип има ли. Ако има пост във фейсбук пусни,да го споделяме .

# 74
  • Варна
  • Мнения: 10 527
Бясна съм. Една комшийка се отказва от джакчето си, не можела да се грижи, щото е с бебе и не очаквала да е толкова трудно, бясна съм. Ако знаете читав човек, който иска кученце, единствено трябва да е от Варна. Аз не мога, щото ще се изтрепят с Бизу, заради Каду.

Общи условия

Активация на акаунт