Любители на кучета - 102

  • 23 290
  • 782
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 2 958
Горката Елза! Joy
 Страхотни муцуни показвате! Heart

Рая, търси играчки на Конг. Скъпи са, но са неразрушими.

# 286
  • Мнения: 2 447
Лори си има любима играчка на Конг.Плюшен Мечо.Няма скъсване.Дъвкан и разнасян,много обичан.

Последна редакция: пт, 06 мар 2020, 16:47 от Roo Roo

# 287
  • UK
  • Мнения: 957
И Джинкс има като мечката на Лори...

Само скелетът ѝ се разнася още из вкъщи Satisfied

# 288
  • Мнения: 10 598
Играчките за кучета на Била стават ли? Аз съм много доволна от котешките. Ама ми е приятно да разглеждам и кучешките.  Има едно "пърдящо" прасе за кучета, на което много се смяхме със синчето. Grinning

# 289
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
И Джинкс има като мечката на Лори...

Само скелетът ѝ се разнася още из вкъщи Satisfied
При нас все още е скелет, облечен в кожа. Пълнежът го изкорми. Потвърждавам - любима и здрава.

# 290
  • Мнения: 200
И моят лабрадор що плюшени играчки унищожи... После и с остатъците им продължава да си играе Grinning

# 291
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 436
Цирк Балкански

# 292
  • sofia
  • Мнения: 3 706

Поздрави от Леон и котаракът Маккуин.
Неразрушими играчки не съм срещала. В Пепко има поне евтини. Та, всяка седмица купувам.

# 293
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Еех, повечето от вас си имат и котета. Heart Eyes

Ние имаме няколко добри попадения от Джъмбо, ама сега не знам къде ги е наврял. Едното е много твърда пластмасова топка, която издава звук. Другото е твърд гумен ринг. ММ няма да се прежали за Конг. Joy

amy_nka, какво стана с Ласи? Не го ли върнаха в дворчето?

# 294
  • Мнения: 10 598
Няма го Ласи, не го върнаха. Мисля го. Sad Ето тази вечер пак минах от там, пак същата гледка - рухнало заграждение...

# 295
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Уф, дано е добре...
Толкова много направи за него и много нерви похаби със стопанина му.

# 296
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Ох, аз още мисля за алергиите...Много тъжно ми стана...
Когато синът ми беше на 7, започна някакви алергични кашлици. Една пулмоложка ни изплаши здраво, че към астма отиват нещата...Естествено, котаракът Маккуин беше главният заподозрян. При нас нещата имаха добър край. Оказа се съвсем различна причината. Стискам палци и при Моника да е така!

Последна редакция: сб, 07 мар 2020, 18:28 от Кришка

# 297
# 298
  • Мнения: 10 598
Няма да ти казвам какво възхищение показа синът ми като разбра, че има котарак на име Маккуин. Joy Грейнаха му очичките и веднага поиска да му види снимката. Аз я показах, де (от котешката тема, ама ако имате още... Heart Eyes)

# 299
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Няма да ти казвам какво възхищение показа синът ми като разбра, че има котарак на име Маккуин. Joy Грейнаха му очичките и веднага поиска да му види снимката. Аз я показах, де (от котешката тема, ама ако имате още... Heart Eyes)
Хехе, синът ми го кръсти така. Тогава беше на 4 и Маккуин беше най-великият герой!

Общи условия

Активация на акаунт