Любители на кучета - 102

  • 23 286
  • 782
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 804
'къф е тоя, дето ми влиза в къщата без да съм разрешила! Сега да не вземе да се намърда и в любимото ми място - скута на мама, че тогаз вече ще станем на кълбо. Ще му се зъбя докато не го махнат от територията ми

Последна редакция: сб, 07 мар 2020, 14:11 от pip4i

# 301
  • Варна
  • Мнения: 10 547


И у нас влезе същия нахалник. 😂

# 302
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Бързо да го махате, че ще стане лошо! Joy
Естела, сънувах те с тези разбойници. Grinning Не знам колко изперквам с тоя форум, ама не за пръв път сънувам съфорумка. Хайде, теб поне съм те виждала, ама някои умът ми си ги измисля. Ерос се ръмжаа с Бизу, после го изтървах и влезе в чужд двор. Всички го гонихме и общо взето хамав сън, като мен. Grinning

# 303
  • Мнения: 10 598


И у нас влезе същия нахалник. 😂

Е, споделете кой е нахалника, де. Да го издебнем и ние с хъскане. Grinning

# 304
  • Мнения: 1 804


И у нас влезе същия нахалник. 😂

Е, споделете кой е нахалника, де. Да го издебнем и ние с хъскане. Grinning
Бетовен. Не го е срам! Joy

# 305
  • Мнения: 394
Малко снимчици на Арчи от днес, май доста му хареса пръчката. Все още ме е страх да го пусна без кайшката, да е зачене на някъде, че е приятел с всеки, който види

И след разходка

# 306
  • Варна
  • Мнения: 10 547
Бързо да го махате, че ще стане лошо! Joy
Естела, сънувах те с тези разбойници. Grinning Не знам колко изперквам с тоя форум, ама не за пръв път сънувам съфорумка. Хайде, теб поне съм те виждала, ама някои умът ми си ги измисля. Ерос се ръмжаа с Бизу, после го изтървах и влезе в чужд двор. Всички го гонихме и общо взето хамав сън, като мен. Grinning

А ти днес случайно да беше на разходка с Моника?

# 307
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Да, бяхме на синия пазар при мама. Изтървала съм те.

# 308
  • Варна
  • Мнения: 10 547
Да, бяхме на синия пазар при мама. Изтървала съм те.

Аз идвах от борисовата градина, обаче трябваше да ме чуе целия център, за да се обърнеш. 😁

# 309
  • Мнения: 2 907
Честит празник, момичета! 🤗🤗🤗

Аз ще покажа днес други муцуни, че Макс оня ден излезнах да го разходя на село из близките ниви и гори и повече от 3 часа стоях сам сама в нищото да го чакам. Излезнах с 4 кучета - Макс, Виви, Белчо и Точка. По някое време ме намери Миси, която се измъкнала от нашийника и ме заряза и тя. Та от цялата тая банда се прибрах с Точка, Виви и Миси, а мъжете ги нямаше. Малко след като се прибрах се появи Белчо и някъде десетина минути след него се дотътри и моето си прасе. Вече втори ден отмаря 😂😂 А колко кърлежи свалих няма да ви казвам. Абе с две думи не е заслужил да го показвам, за това Джинка и Бъки:

Айде и един Макарон:


Редактирам се и все пак да го покажа какъв е бодър и свеж 😁

Последна редакция: нд, 08 мар 2020, 12:41 от Sivi

# 310
  • sf
  • Мнения: 10 142
Честит празник, дами!
Нейо пък ми е сърдит. Хванах се да чистя, той все след мен се мъкне, изгоних го от банята да не диша там, излязъл на външната тераса, направи вътре всичко в кални стъпки, скарах му се, сега ми е сърдит, което не му попречи да ми изяде сиренцето. 😄

# 311
  • Мнения: 1 865
Честит празник!
Нямам снимка,магарето нещо не е на кеф и не иска да позира.

# 312
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Честит празник!
Леон категорично отказва да излезе. Прави 2 крачки навън и се прибира...
И това куче, няма да е от любителите на дъжда, водата и пр...

# 313
  • Мнения: X
Честит празник, дами!

Арчи излиза на дъжда, джапа в локвите.Simple Smile Аз обаче не го разхождам дълго в такова време, че става черен. После го мия и бърша един час. Ние все още не сме го къпали. Ветеринарят каза да не бързаме, а и той е чистичък и не е наложително, засега.

# 314
  • Мнения: 2 820
Честит празник!

Добре че времето беше хубаво вчера и днес до обяд, за да си направим съботно-неделните дълги разходки. Така е след тях

Общи условия

Активация на акаунт