Любители на кучета - 102

  • 23 271
  • 782
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 9 850
С мама, с братче... С когото намери Simple Smile Душичка е тя, макар и лудетина. Надявам се да имаме шанса да я нагушкаме на живо, а може би дори да я запознаем с татко й. Като й гледам изпълненията, са на един акъл с него Simple Smile

# 691
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Виждам, че поддържате връзка. Ако е удобно, пиши на стопаните й, че ни е любимка и много им се радваме.

Последна редакция: сб, 28 мар 2020, 20:06 от `ТуиГ

# 692
  • Варна
  • Мнения: 10 542
Към варненските момичета, никакво щъкане по плажа, алеите и морската с кучетата, освен, ако не живеете близо и само в кучешката градинка. Все още няма издадена заповед, но днес предупреждават, от утре глобяват. Съжалявам за лошата новина, но е по-малкото зло.

# 693
  • Мнения: 390
Благодаря за пожеланията! И ние това  си пожелахме - да ни е жив и здрав, много години  да ни радва!
Всичките ни  душички са прекрасни. Сега   под карантина само им се радваме и глезим, благодарение на тях не  откачаме.
В купичката имаше :пилешко месо, печено, обезкостено, нарязано;свински пържоли, нарязани; кашкавал;за да се закрепи свещичката кокалче и 3  пържени картофчета за визия.
Освен това бая си хапна месце от масата, та купичката остана за закуска.

# 694
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 274
Честит рожден ден на Ари със закъснение. Да тичааа и дивееее дълги години. Вчера и аз имах рожденичка ама човешка:stuck_out_tongue_winking_eye: Дъщеря ми стана на 22 години Heart

# 695
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Да ти е жива и здрава щерката, Плами! Kissing Heart Много щастлива, обичана и успяла!
Днес ММ излезе за малко с Монито пред блока и полицаите му направиха забележка да се прибира. Цял ден мислихме къде да ги заведем, имат нужда и двамата от разходка и въздух. Слязохме долу на езерото.



# 696
  • Варна
  • Мнения: 10 542
Оф, сори, честит ден на четирикраки и двукраки, да са здрави, щастливи и свободни. 😁

# 697
  • София
  • Мнения: 23 080
Честити и много здрави да са всички рожденици - човешки и нечовешки. Heart

Ние с Харли напоследък се отдадохме на гледане на сериали. Но той нали си ми е клоун, винаги така лежи, че да ми предостави възможно най-добрата си страна. Joy




И накрая винаги се разполага напряко на дивана, докато аз лежа на едно ребро или в родилна поза, че да не му развалям айляка.

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 13 468
Да са живи и здрави всички рожденици.
Болничките бързо да оздравяват.

На нас ни липсва слънчевото време от предния уикенд.

# 699
  • UK
  • Мнения: 957
честито на всички празнуващи


храната от зооплюс дойде, точно една седмица е закъснението тук. Поне съм спокойна, че имам около 20 кг кучешка храна Satisfied

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 5 996
Тонке, ще ме умориш, 18+ хаха:)

# 701
  • Мнения: 17
Здравейте! Обмислям да си взема померанче. Не съм запозната като цяло с породата.
 Бихте ли ми казали кои са лицензираните развъдници за кучета (главно в София).
Какво трябва да знам за породата и за отглеждането им.
Каква е цената? Като цяло забелязах че са около и над 1000 лв.
Благодаря ви!

# 702
  • София/Перник
  • Мнения: 982
Victoria111, според мен от развъдници цената е по 2, ако не и повече. Аз също исках померан. Още преди 15год проучвах и тогава не ми се даваха 1000лв за куче, защото не можех да си го позволя. Миналата година отново се разрових из развъдниците - ами цена на породист померан беше 2000лв и нагоре. Та, един ден, абсолютно на късмет - намерихме нашия маймун Чарли - на промоция 😂, в olx, от частно лице. Знаехме, че не е породист и не е чист померан - има микс от шпиц в крачетата и муцунката, но иначе е страшен сладур. Като беше бебе... беше един път. Само да кажа, че са си капризи 😆, глезльовци и хитри лисици 😂😂😂. Или поне тоз нашия хубавец е такъв. Умни, схватливи, като всички кучета. Както го научиш!
Аз не мога да си представя живота вече без кучето, както и без децата (колкото и на моменти да ме ядосват!) Няма такава любов като тази, която кучето дава! Ах. Heart
Тонка, първата снимка е ... 😂😂😂😂 ама няма такава!!! Уникална! 🥰🤣 Страхотно, че я сподели! Ми има си топки момчето, що дя не ги покаже! На Чарри трябва да ги ровиш, за да ги намериш 😆😆😆.
Ох, сладури! Всичките! Най-хубавата тема, да знаете!!!

# 703
  • Мнения: 2 266

Този път така добре съм се скрила,че въобще не можете да ме намерите и да ме подстрижете.

# 704
  • Мнения: X
Плами, да ти е живо и здраво момичето! Много да ви радва!

Харли е опасен! Smile

А бялата хубавица (не й знам името, съжалявам) се е скрила добре. Никой не може да я намери.Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт