Любители на кучета - 102

  • 23 289
  • 782
  •   1
Отговори
# 720
  • sf
  • Мнения: 10 142
Ехоуууууу 😉🐾

# 721
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Пеги Бънди, празнувайте осиновен ден. Денят, в който сте го взели вкъщи. Това е празник за всички ви.

# 722
  • Мнения: 1 865
Пеги Бънди, празнувайте осиновен ден. Денят, в който сте го взели вкъщи. Това е празник за всички ви.
Чудесна идея,не ми беше хрумвало!
Благодаря!

# 723
  • София
  • Мнения: 9 850
Искате ли още бишкотки?
Хари и Хораций/Хорейшо/Хорас

# 724
  • Мнения: 3 044
Момичета, я кажете - ползвате ли роботи - прахосмукачки? От тези, дето сами шават да чистят? Ако да - вършат ли работа за животински косми?

# 725
  • София
  • Мнения: 9 850
Лабрекс има такава, ако не се лъжа. Дано още чете тук и сподели...
Аз съм с вертикална прахосмукачка, animal edition.

# 726
  • Sliven
  • Мнения: 250
Момичета, я кажете - ползвате ли роботи - прахосмукачки? От тези, дето сами шават да чистят? Ако да - вършат ли работа за животински косми?
FlameV , имам такава и съм много доволна, пуска се всеки ден даже и по два пъти и всеки път се пълни контейнерчето. С два джака сме и косми колкото щеш, но поне по земята вече не са толкова - справя се перфектно с късите им косми.

# 727
  • sf
  • Мнения: 10 142
А някой с парочистачка? Чудя се дали да си взема. 🤔

# 728
  • Мнения: 2 433
Коте, аз търся вертикална, моля да кажеш каква имаш и доволна ли си? Нали е без кабел?

# 729
  • Мнения: X
Парочистачка и аз искам, ще си взема по-натам. Иначе с обикновена прахосмукачка с контейнер чистя. Върши работа. 

Моите момчета Simple Smile

# 730
  • Мнения: 211
Здравейте на всички,
връхлитам с един въпрос, защото в събота си изкарах акъла...
Спайки страхотно взе да се сополи и дави, повърна всичко и после само връщахме една бяла пяна. Вечерта тичахме до ЦВК, от там ни казаха, че не било сериозно, дадоха ни капки за нос, АЦЦ, Омепразол и някакво друго кучешко 1 на 24 ч за 4 дни.
Температура беше на горна граница, но в норма. Иначе ядем, искаме да играем, ама се задавяме и почват да ни хвърчат сополите Rolling Eyes
Точна диагноза не получихме, само спомена, ама вие имате обикновени ваксини...за кучешка кашлица нямате?!?
Вие слагате ли такава ваксина?
И според вас има ли за какво да се тревожа?Worried

# 731
  • Мнения: 3 044
Момичета, я кажете - ползвате ли роботи - прахосмукачки? От тези, дето сами шават да чистят? Ако да - вършат ли работа за животински косми?
FlameV , имам такава и съм много доволна, пуска се всеки ден даже и по два пъти и всеки път се пълни контейнерчето. С два джака сме и косми колкото щеш, но поне по земята вече не са толкова - справя се перфектно с късите им косми.
Благодаря! Дали е окей да ми напишеш модела, за да погледна? Simple Smile)

# 732
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Откакто тук ме посъветвахте за парочистачка, направо се родихме. Не знам как не сме се сетили преди. Купихме Кархер, супер е. Няма да се гъзурчиш с разни стирки и парцали да търкаш петна, есктра е. Дезинфекция без химикали, само пара. Прахоляка сякаш намаля, много по-чистичко е. Всеки ден си я ползваме.

# 733
  • Мнения: 22 867
Лабрекс има такава, ако не се лъжа. Дано още чете тук и сподели...
Аз съм с вертикална прахосмукачка, animal edition.

На мен ми вършеше работа роботчето, поне лабрадорски косми обираше. А Рекс не го отразяваше, но предполагам  заради възрастта. Иначе като мъничък доста тичаше след прахосмукачката, лаеше я, скачаше......правеше ми компания при чистенето.
Чета ви момичета, вися си в темата както винаги, радвате ме със снимките, нека са ви здравички милите душици и вие да сте здрави, че някакво лошо време настана. Ама и то ще мине, по-скоро да е дано! Hug

# 734
  • Мнения: 3 044
Лабрекс има такава, ако не се лъжа. Дано още чете тук и сподели...
Аз съм с вертикална прахосмукачка, animal edition.

На мен ми вършеше работа роботчето, поне лабрадорски косми обираше. А Рекс не го отразяваше, но предполагам  заради възрастта. Иначе като мъничък доста тичаше след прахосмукачката, лаеше я, скачаше......правеше ми компания при чистенето.
Чета ви момичета, вися си в темата както винаги, радвате ме със снимките, нека са ви здравички милите душици и вие да сте здрави, че някакво лошо време настана. Ама и то ще мине, по-скоро да е дано! Hug

Лабрекс, какъв модел е? Нещо не мога да се ориентирам, то има хиляяяди, а ми се ще да купя едно (като отново си намеря работа де хахахх), че с тия косми се побърквам..постоянно летят и не мога постоянно да вървя с прахосмукачка

Общи условия

Активация на акаунт