Да си разтълкуваме съня - 11

  • 35 073
  • 743
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 8 802
crazykitty
понеже не става ясно ти мъж или жена си е мн. трудно. И възрастта, като казваш младо момиче..., абе, деликатна работа. Имаше ли някакво усещане защо го прави? Какви са ти отношенията с това момиче в реалния живот?
Жена съм Simple Smile Девойката е дъщеря на моя позната,в близки отношения сме.Тя ми има доверие и споделя много и ме търси за съвети постоянно.А усещането беше като че го прави от благодарност,нещо като както едно време децата са миели краката на баща си когато се е връщал от нивата.Точно такова усещане.Сцена като от филмите,в които принцесата си стои във ваната,а слугините я къпят.Това ми изплува сега докато мислех как да го опиша.Странно е,че още го помня ярко.Случва ми се изключително рядко.
според мен, трябва да се поучиш нещо от това момиче, младите, вярвай, имат на какво да те научат. Наблюдавай я в живота, как постъпва, какво теб те дразни/харесва в нея, тя прави ли ти забележки за нещо, може ли да си я обидила понякога. Това 'къпане' го виждам като един вид очистване от нещо, разбираш ли, тя иска да ти помогне да не бъдеш такава. И на теб ти става приятно и усещаш вътрешен мир, облекчение. Ти я съветваш, но всъщност, тя на теб помага по някакъв начин (ти си знаеш само или трябва да помислиш как, ние не знаем).

# 406
  • Мнения: 2 375
Хубав сън е, нищо лошо не виждам и аз. Може да иска да махне твои проблеми. Да помогне някак.

# 407
  • Мнения: 772
Благодаря ви за коментарите.Наистина помагам много на тази девойка- доста избори за пътя й направихме заедно и доста гаджета разчепкахме Simple Smile
Може и да иска да ми помогне,така е.Както казва баща ми обаче : 'Кравата не може да суче от телето'

# 408
  • Мнения: 580
Здравейте! Днес сънувах много странен сън и ще съм благодарна, ако някой ми помогне да го тълкувам. Стоях с мъжа ми и децата в нашата кола и чакахме някой да ни се обади. Наблюдавах през прозореца една черно-кафява птица, която беше с някаква пластмаса, оплетена на краката. Не можеше да лети и аз казвах на мъжа ми как трябва да ѝ помогнем. Тогава виждам как се приближават две котки и излизам да ги гоня. Котките бяха една пъстра и една черна. Когато излизах, видях че съм с боси крака, но нямах време да си обувам обувките. Черната котка беше по-упорита и се наложи да бягам след нея, за да се махне.

# 409
  • Мнения: X
Здравейте! Отново съм аз с моите странни сънища Joy Този път начинът по който го сънувах беше по-странен от самия сън. Вървях през някаква мъгла и накъдето и да се обърнех виждах числото 15, а всеки човек който срещах по пътя си се казваше Николай. Joy И се събудих през нощта по едно време и гледам че часа беше 2 и 15 минути, после заспах пак и сънувах абсолютно същия сън и пак се събудих в 3 и 15 минути и така няколко още 2-3 пъти сънувах същия сън и се будех през час в нещо си и 15 минути :')

# 410
  • Мнения: 2 375
За мен мъглата е, като объркване. Някаква неястност. Може би ще дойде момент в живота ти, когато няма да знаеш какво да правиш или как да постъпиш. Числото 15 ще е като някакво решение. Може да е дата или час.

# 411
  • Мнения: 8 802
Isssii17
Числото 15. Скоро ще разбереш. може да е дата, час. Може да е някакъв номер. Може да изпаднеш в ситуация да избираш между числа, избери 15. Името Николай какво значи за теб, имаш ли такива близки?

# 412
  • Мнения: X
Единствено синът на братовчедка ми(на 3 години), но хората в съня ми бяха възрастни на около 40-45 години, а такъв човек не познавам или поне все още Grinning

# 413
  • Мнения: 8 802
Единствено синът на братовчедка ми(на 3 години), но хората в съня ми бяха възрастни на около 40-45 години, а такъв човек не познавам или поне все още Grinning
наблюдавай семейството на братовчедка си, където чуеш името Николай, заслушвай се, или ако го видиш някъде написано, мисли, ти сама трябва да си отговориш на въпросите. И сподели, ако има нещо.

# 414
  • Мнения: 983
Здравейте в момента съм в доста деликатна обстановка с бащата на детето...то само в момента да беше...Мисълта ми,е че от много време искам да приключа всякакви отношения с него,но все не се получава.А когато съм набрала сили и съм твърдо решена,че край вече приключвам...Сънувам следното стая...с печка на дърва в началото когато сънувах такъв сън огъня в печката гореше силно.С всеки следващ сън огънят не беше вече така силен а отслабваше.В един момент от време в съня се появи и дим светъл който изпълваше стаята без да люти на очите.Снощи за пореден път сънувах от този сън като последният и този път огън почти не се виждаше,но имаше жар и дим.Вратичката на печката не се затваряше а трябваше да се махне едно-две дървета които са дълги и пречат за да я затворя....Усещаше се топлина от нея нищо,че не гори силно и с огън и трябваше да разръчкаш дървета за да продължи да гори/тлее...

# 415
  • София
  • Мнения: 862
Във връзка с предния ми сън, днес пак сънувах заек. Ако в предния сън търсех своя, то в този хванах бебе-зайче, май беше диво, което ревеше и може би беше ранено от един робот. Зайчето изскочи от един автобус в който бе и робота. А робота първоначално бе машина за вдигане и сваляне на багаж, която си стоеше на едно място. Намираше се в нещо като хотел или къща за гости, която бе на моето семейство (нямаме такава). Беше си такава машина, докато аз не натиснах едно копче и той не придоби глава, крака и ръце. Оставихме робота, а той започна да прави, каквото си иска. В съня си го възприех за озлобен робот, който иска да убива, но в съня ми не беше убил никой.

Дали този робот всъщност съм аз, а сънят проекция на желанието ми за промяна, защото бях в дълга пауза?
Какво може да значи това ревящо бебе-зайче?

# 416
  • София
  • Мнения: 709
Здравейте,
Аз снощи сънувах кръв. Не помня в какъв контекст , а само, че бе ярко червена и усещах миризмата и.  По-шантавото беше, че като се събудих още имах чувството, че усещам миризма на кръв около мен.

# 417
  • Мнения: 216
Здравейте,
Аз снощи сънувах кръв. Не помня в какъв контекст , а само, че бе ярко червена и усещах миризмата и.  По-шантавото беше, че като се събудих още имах чувството, че усещам миризма на кръв около мен.
Кръвта е червена, което означава истиност.  Нещо ще ви сполети. Не е беда, но може и да не е толкова животопреобръщащо или важно, по-скоро нещо дребно, но значимо ще ви се случи скоро.

# 418
  • Мнения: 31 669
Оф, тая нощ сънувах че убивам бебе.
Прекалих със зомбита. Сънувах зомбита, преследваха ме. Изкачвах се по едни стълби. Бях уплашена и изведнъж едно бебе по перваза започна да лази към мен. Пернах го и май го убих. Май не беше зомби бебе  Grinning
Казах, че без да искам. Майка ми беше там и каза, че съм извършила грях.
Странен сън.

Пък в нощта м/у 31 и 1 сънувах, че бях в болница. Уж като лежащо болна. Търсех лекаря да ми даде някакъв картон и да си ходя. Но открих един колега, че лежи там. Той поиска да говори с мен. И това беше.

# 419
  • Мнения: 8 802
Оф, тая нощ сънувах че убивам бебе.
Прекалих със зомбита. Сънувах зомбита, преследваха ме. Изкачвах се по едни стълби. Бях уплашена и изведнъж едно бебе по перваза започна да лази към мен. Пернах го и май го убих. Май не беше зомби бебе  Grinning
Казах, че без да искам. Майка ми беше там и каза, че съм извършила грях.
Странен сън.

Пък в нощта м/у 31 и 1 сънувах, че бях в болница. Уж като лежащо болна. Търсех лекаря да ми даде някакъв картон и да си ходя. Но открих един колега, че лежи там. Той поиска да говори с мен. И това беше.
не знам как си прекалила, може би с компютърни игри, но подсъзнанието ти, според мен се бунтува, над идеята за убиване на нещо (освен в изключителни случаи). И излязло е във вид на бебе, нещо, което още повече никой не би убил, защото е много сладко и обичано, невинно. Даже майка ти ти 'казва' какво мисли по въпроса. Не играй игри/телевизия, където има убиване, защото себе си убиваш.
И другия ти сън ти казва, че нещо не е наред. Излез сред природата, зареди се малко с хубава енергия  и този род сънища, ще се махнат.

Общи условия

Активация на акаунт