Да си разтълкуваме съня - 11

  • 34 994
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 436
Здравейте, сънувах че моя близка ми се обажда, да ми каже, че мъжът и е починал. След това в съня ми получавам обаждане от същия този мъж, който казва, че е жив и здрав и нищо му няма. Как може да се тълкува това?

# 16
  • Мнения: 31 572
Няколко пъти сънувам, че съм родила и го кърмя бебето.
Нещо ново те чака. Промяна.
За кърменето не знам.

# 17
  • Мнения: 104
Здравейте, ще съм много благодарна ако някой ми помогне в тълкуването на съня ми. Преди седмица сънувах мъртъв  непознат мъж в изправен ковчег, след това ковчега беше на земята, но мъжът беше без глава, а главата сложена в друг малък ковчег (кутия) и самата кутия от дясната страна на големият ковчег.

# 18
  • софия
  • Мнения: 773
Здравейте, не съм убедена че ми е за тук въпросът, но все пак ще споделя. Снощи мисля че имах осъзнат сън . Навън имаше доста силен вятър и шумът му  ме разбуди около 2 часа , през цялото време си мислих че съм будна - чух че се пуска чешмата в банята , а аз живея само с 7 год ми син (той беше до мен в логлото)  и няма как да има друг в къщи. Усещах страх  че има някой в домът ни. В следващият момент се обърнах и до леглото ми имаше жена -руса, но сякаш без лице, в този момент вече  се усетих че сънувам , но все още ме беше супер страх , казах си -знам че сънувам ,сега ще почна да я бия и тя ще изчезне. Помъчих се малко и след това реално си се събудих , но все още доста уплашена.
Мисълта ми е , това осъзнат сън ли е или е нещо като сънна парализа, друг път съм "виждала " и вълк до леглтото , може да е просто някъв неосъзнат страх че някой ще нарани детето ми .
Ще бъда благодарна , ако ми отговорите,

# 19
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Мисълта ми е , това осъзнат сън ли е или е нещо като сънна парализа, друг път съм "виждала " и вълк до леглтото , може да е просто някъв неосъзнат страх че някой ще нарани детето ми .
Ще бъда благодарна , ако ми отговорите,

Осъзнатите сънища често се случват по време на сънна парализа.
Има нещо, наречено фалшиво събуждане, което прилича на осъзнат сън.
Нито едно от тези неща не е опасно и не може да ти навреди, колкото и да е страшно.

# 20
  • софия
  • Мнения: 773
Благодаря за отговора, аз зная че няма как само по себе си да ме нарани. Сега ще чета за това фалшиво събуждане .

# 21
  • Мнения: 2 520
Много реален сън, vera87, но и аз мисля, че е по-скоро нещо от сорта на фалшивото събуждане.

Осъзнатите сънища не са ли тези, в които докато протича действието ти ясно осъзнаваш, че е сън и избираш как да продължи, какво да се случи? Или пак бъркам? Joy Доста често сънувам такива и ми стана интересно.

Ще се радвам и ако някой ми каже дали има някакво тълкувание последния сън, който помня, защото леко ме изплаши. От снощи е. Сънувах как съм облечена в странна бяла рокля и се гледам в огледалото у дома. Лицето ми беше бяло като платно, от носа ми и краищата на устата течеше кръв, а очите ми бяха страшно зачервени. Не изпитвах обаче никаква емоция, просто стоях и се взирах в образа си в огледалото и си казвах наум: “Всичко е наред”. Thinking

# 22
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Осъзнатите сънища не са ли тези, в които докато протича действието ти ясно осъзнаваш, че е сън и избираш как да продължи, какво да се случи?

Не е задължително да контролираш съня, може да избереш да се събудиш, когато осъзнаеш, че е сън. А може и просто да го "наблюдаваш" и след осъзнаването.

# 23
  • Мнения: X
Здравейте, не съм убедена че ми е за тук въпросът, но все пак ще споделя. Снощи мисля че имах осъзнат сън . Навън имаше доста силен вятър и шумът му  ме разбуди около 2 часа , през цялото време си мислих че съм будна - чух че се пуска чешмата в банята , а аз живея само с 7 год ми син (той беше до мен в логлото)  и няма как да има друг в къщи. Усещах страх  че има някой в домът ни. В следващият момент се обърнах и до леглото ми имаше жена -руса, но сякаш без лице, в този момент вече  се усетих че сънувам , но все още ме беше супер страх , казах си -знам че сънувам ,сега ще почна да я бия и тя ще изчезне. Помъчих се малко и след това реално си се събудих , но все още доста уплашена.
Мисълта ми е , това осъзнат сън ли е или е нещо като сънна парализа, друг път съм "виждала " и вълк до леглтото , може да е просто някъв неосъзнат страх че някой ще нарани детето ми .
Ще бъда благодарна , ако ми отговорите,
Според мен да
Преди няколко години имах сън, в който се събудих и знаех,че сънувам. Тогава можех да котролирам съня си с мисълта.
Местех предмети с мисълта си. Дори извиках насън тогава бившия ми приятел и го целунах.
Беше невероятно.

# 24
  • Мнения: X
Здравейте, напоследък само едни и същи щуротии сънувам. Днес сънувах, че си търся жилище в Надежда 3 и там срещнах едно момче, което ми предложи 'Искаш ли да живеят при мен, ще ти е по-близо да стигаш до Софийския университет'
После се оказах в някаква зала с някаква  строга възрастна преподавателка и трябваше да правя някакъв  тест по химия, а аз нищо не разбрах и я питах каква е тази химия защо е толкова сложна. Тази преподавателката крещеше нещо от сорта, че ще скъса всички на изпита и никой няма да мине в по-горен курс, а аз бях като 'Какъв горен курс сега съм още 12 клас?'
Оказа се, че това е изпит по Аналитична химия 😂
После влязох в една стая и там същото момче от Надежда 3 и го питам къде си съм и защо съм тук.
Отговора 'Аз сега съм 6 курс медицина и завършвам, много ми беше трудно, но сега е твой ред успех ' :')
И след това се събудих защото котката ми беше над главата.

Всъщност това момче не съм го сънувала само сега в продължение на няколко месеца само него го сънувам в най-различни ситуации. Сънувах и баща му 2 пъти 🤣 Информацията, която получавам в сънищата за него по никакъв начин не ми е непозната, имам чувството, че го познавам тоя човек от години както и баща му от години. Всичките ми сънища с него са като първа среща, все едно се виждаме за пръв път, но информацията за него никак не ми е чужда, все едно го познавам от години и всичко което ми казва вече го знам.
А също така като тръгна да разказвам на майка ми какво съм сънувала и стане дума за 'него' винаги ми се подкосяват краката, сърцето ми започва да бие силно, усещам нещо като лек гъдел.
Един път се бях нервила и преди да си легна викам 'Айде до кога ще те чакам, омръзна ми вече' и през нощта го сънувам и ми каза 'Всичко с времето си недей да пришпорвай нещата' 😂

Последна редакция: нд, 01 мар 2020, 12:28 от Анонимен

# 25
  • Мнения: 293
Момчето не знам защо го сънуваш са това със Софийския уверситет и изпита го сънуваш защото това те очаква и за това мислиш.Просто мозъка ти ,ти прави номера в сънят ти за да си подготвена наяве.
Здравейте, напоследък само едни и същи щуротии сънувам. Днес сънувах, че си търся жилище в Надежда 3 и там срещнах едно момче, което ми предложи 'Искаш ли да живеят при мен, ще ти е по-близо да стигаш до Софийския университет'
После се оказах в някаква зала с някаква  строга възрастна преподавателка и трябваше да правя някакъв  тест по химия, а аз нищо не разбрах и я питах каква е тази химия защо е толкова сложна. Тази преподавателката крещеше нещо от сорта, че ще скъса всички на изпита и никой няма да мине в по-горен курс, а аз бях като 'Какъв горен курс сега съм още 12 клас?'
Оказа се, че това е изпит по Аналитична химия 😂
После влязох в една стая и там същото момче от Надежда 3 и го питам къде си съм и защо съм тук.
Отговора 'Аз сега съм 6 курс медицина и завършвам, много ми беше трудно, но сега е твой ред успех ' :')
И след това се събудих защото котката ми беше над главата.

Всъщност това момче не съм го сънувала само сега в продължение на няколко месеца само него го сънувам в най-различни ситуации. Сънувах и баща му 2 пъти 🤣 Информацията, която получавам в сънищата за него по никакъв начин не ми е непозната, имам чувството, че го познавам тоя човек от години както и баща му от години. Всичките ми сънища с него са като първа среща, все едно се виждаме за пръв път, но информацията за него никак не ми е чужда, все едно го познавам от години и всичко което ми казва вече го знам.
А също така като тръгна да разказвам на майка ми какво съм сънувала и стане дума за 'него' винаги ми се подкосяват краката, сърцето ми започва да бие силно, усещам нещо като лек гъдел.
Един път се бях нервила и преди да си легна викам 'Айде до кога ще те чакам, омръзна ми вече' и през нощта го сънувам и ми каза 'Всичко с времето си недей да пришпорвай нещата' 😂

# 26
  • Мнения: 53
Здравейте, доста често сънувам, сенки. В съня си от страх отмалявам и ми спира гласа. Ще съм благодарна ако знаете защо постоянно сънувам този сън.

# 27
  • София
  • Мнения: 117
Здравейте, надявам се някой да ме насочи и поуспокои. Тази сутрин дъщеря ми, която е на 4г ми разказа, че е сънувала, че е в някакъв ресторант и под един стол имало 2 змии. Едната се спуснала към нея и я ухапала (показва ми гърдите) и влезнала в сърцето й. Тя се уплашила и я хванала и я "смърцафърцала" и тя станала играчка и като я стиснела и излизала храна през дупето й. (Извинявам се, но все пак детски сън.) След това другата змия скочила и също й влезнала при сърцето, дошли баба и дядо (майка ми и баща ми, живи и здрави са) и искали да й помогнат, но тя казала че е смела и ще се справи. Хванала и тази змия и я убила и тя се превърнала в играчка, която като я стиснеш и излизало храна от дупето й.
Та аз доста се изплаших от това, че е сънувала първо змии, а после, че са я ухапали и са влезнали при сърцето й. Плаках в банята. Моля някой опитен да ми помогне в тълкуванието.

# 28
  • Мнения: 11
Здравейте, надявам се някой да ме насочи и поуспокои. Тази сутрин дъщеря ми, която е на 4г ми разказа, че е сънувала, че е в някакъв ресторант и под един стол имало 2 змии. Едната се спуснала към нея и я ухапала (показва ми гърдите) и влезнала в сърцето й. Тя се уплашила и я хванала и я "смърцафърцала" и тя станала играчка и като я стиснела и излизала храна през дупето й. (Извинявам се, но все пак детски сън.) След това другата змия скочила и също й влезнала при сърцето, дошли баба и дядо (майка ми и баща ми, живи и здрави са) и искали да й помогнат, но тя казала че е смела и ще се справи. Хванала и тази змия и я убила и тя се превърнала в играчка, която като я стиснеш и излизало храна от дупето й.
Та аз доста се изплаших от това, че е сънувала първо змии, а после, че са я ухапали и са влезнали при сърцето й. Плаках в банята. Моля някой опитен да ми помогне в тълкуванието.
Здравей. Не съм много наясно със сънищата, но ако приемем, че е като пророчески например, за мен лично говори ,че ще се сблъска с нещо което ще я нарани емоционално, но ще намери сила в себе си да го преодолее. Може да чуе нещо от което да я заболи сърчицето..  Змиите мисля значеха лицемерие, сплетни и т.н.. а и децата разбират нещата по друг начин от възрастните.. нещо на което не бихме обърнали внимание, те може да го вземат на вътре.
Може да е гледала и някакво филмче, което да е подтикнало съня.. За мен обаче важното е, че се е изправила срещу опасността и е победила.

# 29
  • Мнения: 2 352
Здравейте, надявам се някой да ме насочи и поуспокои. Тази сутрин дъщеря ми, която е на 4г ми разказа, че е сънувала, че е в някакъв ресторант и под един стол имало 2 змии. Едната се спуснала към нея и я ухапала (показва ми гърдите) и влезнала в сърцето й. Тя се уплашила и я хванала и я "смърцафърцала" и тя станала играчка и като я стиснела и излизала храна през дупето й. (Извинявам се, но все пак детски сън.) След това другата змия скочила и също й влезнала при сърцето, дошли баба и дядо (майка ми и баща ми, живи и здрави са) и искали да й помогнат, но тя казала че е смела и ще се справи. Хванала и тази змия и я убила и тя се превърнала в играчка, която като я стиснеш и излизало храна от дупето й.
Та аз доста се изплаших от това, че е сънувала първо змии, а после, че са я ухапали и са влезнали при сърцето й. Плаках в банята. Моля някой опитен да ми помогне в тълкуванието.
Здравейте, темата е много интересна. От известно време я чета.
 Особено съня на детето. За мен означава, че детето има два страха, с които е намерило начин да се справи. За мен е доста позитивен съня, защото тя е преодоляла страховете си и ги превърнала в нещо познато и позитивно.
Хубав ден.

Общи условия

Активация на акаунт