Да си разтълкуваме съня - 11

  • 35 178
  • 743
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 561
Привет!
Миналата нощ сънувах дядо ми, който почина миналата година и го преживях много тежко защото бяхме много близки. Не се сещам какво може да означава.🤔

Шепот от отвъдното, ако нищо не е казал или не е поискал. Просто среща Simple Smile.

# 76
  • Мнения: 450
Вчера (на просъница) сънувах, че говоря с майка ми и тя ми казва, че говорила с баща ѝ (той е починал) по телефона. Питал я защо не им ходи на гости. Аз я попитах "каза ли му", а тя ми отговори, че не.
Попринцип майка ми наистина вече почти година не ходи в бащиния си дом, защото се скара с майка си по нейна вина и аз под "каза ли му" съм имала точно това предвид, дали е казала на дядо ми, че са се скарали с майка ѝ и затова не ходи.
Как мислите, дали този сън може да означава нещо? Мен ме притеснява говореното с мъртъв човек. Не знам, дали не е на лошо. Другото, което ме притеснява е, че го сънувах на просъница, а съм забелязала, че точно сънищата, които сънувам тогава, сякаш ми се сбъдват или по-скоро искат да ми кажат нещо.
Трябва майка ти да отиде да посети гроба или къщата.На мен ми се е случвало,когато сънувам че говоря с мъртъвци или се разболява някой,или претърпява инцидент,но разговора е бил по телефона и според мен,просто трябва да отиде до дома си

# 77
  • Мнения: 3 510
Ще ѝ кажа още утре да посети гроба на дядо ми. Благодаря!

# 78
  • Мнения: 6 311
Вчера (на просъница) сънувах, че говоря с майка ми и тя ми казва, че говорила с баща ѝ (той е починал) по телефона. Питал я защо не им ходи на гости. Аз я попитах "каза ли му", а тя ми отговори, че не.
Попринцип майка ми наистина вече почти година не ходи в бащиния си дом, защото се скара с майка си по нейна вина и аз под "каза ли му" съм имала точно това предвид, дали е казала на дядо ми, че са се скарали с майка ѝ и затова не ходи.
Как мислите, дали този сън може да означава нещо? Мен ме притеснява говореното с мъртъв човек. Не знам, дали не е на лошо. Другото, което ме притеснява е, че го сънувах на просъница, а съм забелязала, че точно сънищата, които сънувам тогава, сякаш ми се сбъдват или по-скоро искат да ми кажат нещо.
Трябва майка ти да отиде да посети гроба или къщата.На мен ми се е случвало,когато сънувам че говоря с мъртъвци или се разболява някой,или претърпява инцидент,но разговора е бил по телефона и според мен,просто трябва да отиде до дома си

Според мен подсъзнателно не ти харесва че майка ти и баба ти са скарани. Без значение кой е прав и кой е крив, това те гризе отвътре.

Привет!
Миналата нощ сънувах дядо ми, който почина миналата година и го преживях много тежко защото бяхме много близки. Не се сещам какво може да означава.🤔
Според мене дядо ти просто ти липсва.

Привет. Бих желал да запитам какво значи следният сън:
Майка ми и баба ми бяха поканили в къщи някакви цигани - момче и момиче,
които ми откраднаха портфейла. Намерих един, но той не беше мой.
Притесняваш се че родителите ти са твърде доверчиви към хора които не го заслужават и това може да ви коства дори финансови загуби. Или че неволна тяхна грешка може да доведе до такива загуби.

За съня със семейството помаци... Сънуващата подсъзнателно е усетила че е излъгана за нещо, или лицемерие някакво от семейството на мъжа си и това е провокирало сънят ѝ. Или се чувства гузна че с нещо не им се е харесала, не им е угодила за нещо...

Когато сънувам че някой ме лъжи, лицемерничи, предава... След време откривам че и наяве е така. Когато човек лъже, има някои сигнали на тялото които винаги го издават, и дори ние да не го осъзнаваме в момента, подсъзнанието ни регистрира тези сигнали и ни ги натрапва в съня за да се усетим че се е случило нещо нередно.

# 79
  • Мнения: X
Сънувах, че пътувам с влак. На гарата се разделих с една приятелка от Пловдив, но вместо да хвана влака за родния ми град се оказах на гарата в София. Видях Народното събрание и си казах, че трябваше да се прибера вкъщи, а не в София.

# 80
  • Мнения: X
Аз за трети пореден път сънувам едно и също момче и баща му Joy Обаче се радвам, че за пръв път от началото на юни да сънувам каквото и да е Grinning

# 81
  • Мнения: 6 311
Сънувах, че пътувам с влак. На гарата се разделих с една приятелка от Пловдив, но вместо да хвана влака за родния ми град се оказах на гарата в София. Видях Народното събрание и си казах, че трябваше да се прибера вкъщи, а не в София.

Някакво начинание не се развива в очакваната посока и твърде вероятно развоят да е съвсем неочакван за тебе и до известна степен разочароващ. Може да съжаляваш и за направен избор.

# 82
  • Мнения: X
На 98% съм сигурна, че никой няма да ми отвори тук, но все пак 😄
Вчера сънувах, че съм дошла на Варна и бях влязла в един мол и там видях едно момче и му викам 'Иво най-накрая реши да ме вземеш на Варна с теб, от колко време чаках да се видим' 😂

И сега психопатската част. Сутринта разказвам съня на майка ми и като и споменах горното изречение получих един силно сърцебиене дето продължи сигурно 20 минути някъде :')

И буквално всеки път когато го сънувам този конкретен 'Иво' винаги изглежда по един начин и е на конкретни години (24 в случая Grinning) и всеки път като разказвам за тоя на някого получавам сърцебиене, въпреки че никога не съм го виждала и не познавам реално такъв човек 😂😂

# 83
  • Мнения: 6 311
Ха-ха. Май си се влюбила в измислен Иво Joy
Мисля че просто имаш нужда от романтични приключения и емоции.

# 84
  • Мнения: X
Нали уж викат, че мозъка не може да си измисля образите и този който сънуваме е реален човек Joy

# 85
  • Мнения: 6 311
Не вярвам. Нямаше да съществува изобщо понятието фантазия

# 86
  • Мнения: 2 525
Фантазия е едно, но сънищата са друго. Аз също съм чела, че няма как съзнанието само да си измисли даден образ. Дали познаваме хората в сънищата си или просто някога в някакъв момент периферното ни зрение ги е забелязало на някаква опашка да речем - всички образи са реални и в даден момент от живота ни мозъкът ги е регистрирал и запомнил. Simple Smile
Иначе съм съгласна, че явно имаш нужда да се появи твоят Иво в реалния живот. Затова и от вълнението се получава сърцебиенето. Simple Smile

За да не съм извън темата - сънувах, че оцветявам някаква картина. Използвах предимно червен цвят, но буквално я оцветих до половината и си казах, че няма да я пипна повече.

# 87
  • Мнения: 3 510
Сънувах чичо ми, който е починал преди почти 10 години. Сънувах, че е жив и е дошъл в къщата на баба ми, и около него са се събрали много хора, а аз го гледам отвътре през прозореца. Също така беше с дълга къдрава коса.
Проверих в съновника и да сънуваш, че мъртвец е жив е на болест, а пък дълга коса е на хубаво, само че не знам дали е на хубаво, ако е на мъж.
Може и да съм го сънувала, защото сега с дъщерите му имаме разправия за един имот, който те наследиха от него и в съня си помислих точно това, че сега като е жив, нещата може да се променят, но това, което пишеше в съновника сериозно ме притесни.

Последна редакция: нд, 05 юли 2020, 19:48 от Blackbling

# 88
  • Мнения: 6 311
За да не съм извън темата - сънувах, че оцветявам някаква картина. Използвах предимно червен цвят, но буквално я оцветих до половината и си казах, че няма да я пипна повече.
Мисля че ще се захванеш с нещо, което ти се струва добра идея, но в крайна сметка ще се окаже много скучно и досадно. Червеното предполагам дава някаква насока, но зависи ти с какво го асоциираш. Дали е любим цвят? Свързваш ли го с някакъв скрит смисъл, емоции?

Относно Иво... Може да си е харесала коса от един, очи от друг, устни, ръст, телосложение... И да си сглоби съвсем нова личност. Как сънуваме уж познати хора, а им лепваме съвсем различна коса, цвят на очите и др.?

Black... Аз лично не вярвам на съновници. Елементите в съня може да носят някакъв символичен смисъл, но той често е твърде разнообразен при различните хора. От друга страна е много важен и контекста на съня.  Ако чичо ти те подканваше да ходиш с него на оня свят, бих се съгласила че има нещо тревожно. Но в контекста си сънят ти не е тревожен.

Мисля че просто ти се е приискало да е жив, покрай разправиите. Навярно ти липсва човека. Дългата гъста коса обикновено символизира нещо хубаво - здраве, сила... Може пък нещата със спорът да се развият добре за теб.

# 89
  • Мнения: 983
Бягах от някого през прозореца в село там на двора имаше хора които искаха да ме убият аз обаче избягах летейки към гробищата изчаквах някакъв мъж.Пътят се промени и се катерих като по скали влизайки в нещо като пещера минах една пропаст с помощта на устройство кано стълба която задвижвах аз за да пада бавно и да се озова от другата страна.Там имаше свещенно място с една свещ която догаряше и покрай нея восък.Човека с мен казваше молитва аз се прекръстих и се чувствах недостойна да докосна това място обаче все пак подяддох ръце и восъка сякаш сам дръгна към пръстите  ми два от тях на ноктите ми се залепи  като маникюр.В този момент дойде едно дете и един възрастен мъж учуди се че има други хора и ни попита дари сме палили друга свещ ние казахме не.Той ме приближи и взе восъка от ноктите ми и каза,че едното е професионалният ми жевот я другото личният.В професионалният няма да има кой знае какво лошо освен обичайните неща.Но в личният ми живот ми е зле и ще иа много странични хора които ще да разочоровани.Исках да знам повече защото в сънят си се уплаших,но се събудих исках да се върна там да заспя и да се върна и да разбера,но не можах.

Общи условия

Активация на акаунт