Да си разтълкуваме съня - 11

  • 35 029
  • 743
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 298
В сънят ти ясно се казва че е свързан с личния ти живот. Момента със свещта показва че чувстваш някаква вина и сякаш те е срам да  поискаш прошка . Хората от които бягаш са тези които те обвиняват, заклеймяват. И все пак не си сама в трудния момент. Има го мъжа, приятел вероятно, който да ти помогне.
Може и нищо да не означава съня ти, а просто да се чувстваш под напрежение и това да те разстройва. Или да се тревожиш че няма да успееш да угодиш на всички. Често кошмарите са начин да изкараме негативните емоции от себе си, вместо да ги трупаме.
    Но ако обмисляш някаква сериозна стъпка/ промяна, хубаво си помисли как ще се отрази това на близките ти.

# 91
  • Мнения: 2 521
За да не съм извън темата - сънувах, че оцветявам някаква картина. Използвах предимно червен цвят, но буквално я оцветих до половината и си казах, че няма да я пипна повече.
Мисля че ще се захванеш с нещо, което ти се струва добра идея, но в крайна сметка ще се окаже много скучно и досадно. Червеното предполагам дава някаква насока, но зависи ти с какво го асоциираш. Дали е любим цвят? Свързваш ли го с някакъв скрит смисъл, емоции?

Истината е, че тогава, когато го сънувах не знаех обаче преди няколко дни получих много добро предложение за работа. Много е вероятно да е свързано с това, просто беше странно понеже аз много мразя да оставям нещата незавършени, а в съня твърдо не исках да продължа.

Колкото до червеното - не ми е любим цвят, но нямам някакви лоши асоциации като го видя. Харесвам много жълтото, не знам защо точно червено.

# 92
  • Мнения: 3 461
За втори път сънувам нещо потресаващо отвратително - излизат малки червеи от мен. Идеи?

# 93
  • Мнения: 6 298
Имам няколко предложения.
Такива стресиращи сънища се появяват понякога от някой медикаменти. Дали не си започнала скоро някакво лечение, нов медикамент...?
Ако в ежедневието си си твърде стресирана, това също може да провокира кошмари.
Ако приемем че сънят има някакво значение, а не е продиктуван от емоционалното ти състояние или от медикаменти, то трябва да обърнеш внимание на здравето си.

# 94
  • Мнения: 3 461
Не пия лекарства, само мултивитаминна добавка. Стресът е много при мен, вероятно е това. Като добавка с голяма емоционалност.
Спя добре (сънят е спасение), но много често сънувам кошмари, като този.
Някога имах 3 повтарящи се, много мъчителни също, но този е някакъв отвратителен Sad.

# 95
  • Мнения: 6 298
Пробвай все пак да спреш временно мултивитамините.
Аз лично получавам неприятни реакции от тях - сърцебиене, задух, горещи вълни ...
Може пък при теб да провокират кошмари. Въпреки че ако питаш някой лекар, ще ти каже че е абсурдно да се получат неразположения от тях...
Аз например съм пила различни витамини по отделно , и в доста по високи дози,  и никога не съм имала проблем. Ама точно мултивитамините не ми понасят.
Пробвай и да пиеш нещо топло преди сън. Чаша мляко или чай например. За ментата четох някъде че отпуска нервите.

# 96
  • Мнения: 3 461
Аз всъщност пия добавка с биотин за коса, кожа и нокти.
Ще опитам с мляко преди сън, благодаря Heart!

# 97
  • Мнения: 983
Благодаря geizer наистина съм на кръстопът точво в личният живот и от моето решение ще има и други засегнати.


Обаче не разбирам защо с всяка вечер стават все по абсурдни.

Снощи:
Бяхме в един автобус аз и децата пътувахме за нашият град,но пътя ни е много заобиколен.След това сякаш спираме пред една огромна и мътна река а изпитвам ужас от нея а тя е излезла и на пътя.Минаваме с колата по пътя и през водата а мен не спира да ме е страх.Озовахме се на нещо като екскурзия в някакво странно гробище.Имаше цветя на гробовете,но сухи понечих да ги пипна и цветето ми хвана ръката едва си я издърпах.След това този човек който ни беше завел там каза,че вземем ли лист хартия от там и го нагрея с огън ще видя кой е моят любим.Взех лист и казах на дъщеря ми да пробва излезе женско лице/рисунка и много други като дъщеря  каза,че едното и приличало на чичо и(пастрокът и).А аз очаквах да се появи лицето на баща и.Казах и още веднъж да пробва и пак излезе женско лице и се отказах.Тръгнах ме си имаше две пътеки които слизат на пътя една на дясно и една на ляво тази в дясно имаше нещо като огромен червей и ние за да не го събудим минахме по дясната,но аз в ръцете си държах сякаш част от този червей/бебе и тръгвайки по пътя и отдалечавайки се от "майка му" то се събуди и ме захапа за ръката.Изпищях се в този момент се появи птица която се опита да попомогне и успя обаче падна в една бистра вода без да се замислям нагазих в нея и я извадих тя беше жива.

И другото: Бях бременна вече с доста голям корем гледаха ме на видеозон и беше момиче.Видяхме и очите прекрасни сиво сини очи.След това веднага посрещах гости.

Интересното беше ,че имаше и сън в който се пързалях на ролкови кънки и пак една птица дойде да ми говори.

Дали не съм мръднала.😁

Честно казано когато сънувам нещо необичайно и заплетено и най вече което няма връзка с ежедневието и мислите ми е знак за нещо.Но при повечето не мога да ги разбера.

# 98
  • Мнения: 6 298
Според мене като си подредиш приоритетите и си изясниш как точно ще постъпиш, и сънищата ще престанат.
В момента са много объркани, защото и ти самата си объркана и се чудиш как да постъпиш.
Виждам че в сънищата ти присъства някакъв образ ( кога мъж, кога птица) , който ти помага. Може би трябва да потърсиш съвет от приятели.
Мътната вода представлява проблемите/ усложненията, от които се страхуваш.
Двата пътя с големия и малкия червей означават  че изборът ти се свежда до голямото или по-малкото зло, за момента.
В последствие обаче ситуацията винаги може да се промени.
Образите на листа хартия намекват че няма еднозначен отговор на въпросите които те вълнуват.

Сънят с бременност с на хубаво. Обикновено означава голяма промяна, а самият сън е с положителни емоции доколко разбирам.

Пързалянето с кънки намеква за свобода. Може би ще се освободиш от натрупаните терзания. Птицата сякаш е някой който ще ти даде съвет.

# 99
  • Мнения: 983
Според мене като си подредиш приоритетите и си изясниш как точно ще постъпиш, и сънищата ще престанат.
В момента са много объркани, защото и ти самата си объркана и се чудиш как да постъпиш.
Виждам че в сънищата ти присъства някакъв образ ( кога мъж, кога птица) , който ти помага. Може би трябва да потърсиш съвет от приятели.
Мътната вода представлява проблемите/ усложненията, от които се страхуваш.
Двата пътя с големия и малкия червей означават  че изборът ти се свежда до голямото или по-малкото зло, за момента.
В последствие обаче ситуацията винаги може да се промени.
Образите на листа хартия намекват че няма еднозначен отговор на въпросите които те вълнуват.

Сънят с бременност с на хубаво. Обикновено означава голяма промяна, а самият сън е с положителни емоции доколко разбирам.

Пързалянето с кънки намеква за свобода. Може би ще се освободиш от натрупаните терзания. Птицата сякаш е някой който ще ти даде съвет.
Много благодаря!

# 100
  • Мнения: 202
Днес сънувах, как един крал ме теглеше за ръка и ме поведе към някаква спалня и правихме любов. Толкоз шантав сън не съм имала, някой знае ли какво означава този сън? 🤔 😄

# 101
  • Мнения: 230
На 98% съм сигурна, че никой няма да ми отвори тук, но все пак 😄
Вчера сънувах, че съм дошла на Варна и бях влязла в един мол и там видях едно момче и му викам 'Иво най-накрая реши да ме вземеш на Варна с теб, от колко време чаках да се видим' 😂

И сега психопатската част. Сутринта разказвам съня на майка ми и като и споменах горното изречение получих един силно сърцебиене дето продължи сигурно 20 минути някъде :')

И буквално всеки път когато го сънувам този конкретен 'Иво' винаги изглежда по един начин и е на конкретни години (24 в случая Grinning) и всеки път като разказвам за тоя на някого получавам сърцебиене, въпреки че никога не съм го виждала и не познавам реално такъв човек 😂😂

А дали майка ти не е познавала някакъв Иво? Тя живяла ли е във Варна?

# 102
  • Мнения: X
Доколкото знам, не познава никакъв Иво. Не е живяла преди във Варна, като цяло нямам никакви роднини там. Не съм ходила никога във Варна, но винаги ме е теглило натам Grinning

Сетих се да допълня нещо : Във вторник пак сънувах въпросния Иво. Сънувах, че ме вози с неговата кола (черно BMW X3)  и му виках пак 'Ее Иво най-накрая реши да ме повозиш в твоята кола' 😂
Аз не съм шофьор, няма нито кола, нито книжка.
С едно излизане видях поне 3 модела като 'неговия' + поне още 40 различни BMW - та 😂
Абе , елате да ви развивам теории за нещата, които не бива да знаете за мен, за да не ме отблъснете 😂😂

Последна редакция: чт, 09 юли 2020, 15:20 от Анонимен

# 103
  • Мнения: 983
Снощи сънувах,че убивам човек който ме държеше на сила наръгах го с нож.Отворих един шкаф и взех някакви ценности и избягах.Качих се в асансьор за слизане надолу,но преди да стигне най долният етаж той започна да се изкачва стремглаво нагоре.Опитвах се да го спра,но не можех а мен ме беше страх.Когато се озовах на улицата вече тръгнах да тичам защото ме гонеха хора на този който убих и с мен имаше двама мъже един рус и един чернокос с много къдрава коса.Скрихме се в една къща с много красиви цветя на двора.Но в един момент аз бях тази с много къдравата и черна коса .....И така при мен все нещо интересно.Аз спя ли се питам или...

# 104
  • Мнения: 6 298
Ани, трудно ще е, но ще се справиш с някакъв проблем. Или ще се отърсиш от някакви окови. Русото и черното показват 2 крайности. Вероятно методите ти ще бъдат малко крайни, но ще излезеш победител.

Пеперудка, чувстваш потребност от мъж, който е здраво стъпил на земята. Може би и малко властен.

Еххх, този Иво Grinning Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт