Да си разтълкуваме съня - 11

  • 35 103
  • 743
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: X
Здравейте пиша тук, понеже никъде не мога да намеря информация какво значи да сънуваш конкретно име на човек, който не познаваш.
Това което сънувах беше, че съм мъж и си търсех работа като зъболекар. След това отидох на някакво интервю за работа. И там ме накараха да си напиша името и това, което написах беше 'Ивайло Димитров Маринов' (не познавам човек с такова име) и след това бях като 'Аа аз сбърках, обърках си бащиното име, то е Иванов, не Димитров' Joy

Опитах да потърся какво значи да сънуваш конкретно име, но никъде не пише и затова питам тук. Интересно ми е дали на някой друг му се е случвало да сънува такива странни сънища Grinning?

# 301
  • Мнения: 8 804
Сънувах /отдавна починалата си / баба, че иска да отидем при нейна приятелка, която почина преди нея. Ходили сме многократно когато бях малка. Странното е, че когато се събудих си спомних (бях ги забравила) за дъщерята на въпросната баба, за дъщерите на дъщерята. Имам имотни проблеми там... Сигурно от това е провокиран сънят ми... Знам ли...!?!
предполагам трябва да  направиш компромис с роднините, спомни си навремето, като сте ходили там с баба ти, какво  си изпитвала, може би, по-добри чувства към тях, била си дете. А сега, може, без да се усещаш, да си се променила. Спомни си за тях, ако си ги забравила, разрови се там, може да се крият там някои отговори, които търсиш.

@Isssii17
запиши си това име, може би след време ще разбереш какво значи. Според мен, не се случва често някой да сънува име, презиме и фамилия. Потърси в Гугъл, ФБ има ли такива хора, дори и да не ги познаваш, може разглеждайки информацията да ти хрумне нещо по съвършено друг въпрос/проблем.

# 302
  • Мнения: 1 107
Има една съфорумка с един Иво..
Та случва се и на други

# 303
  • Мнения: X
Има една съфорумка с един Иво..
Та случва се и на други
Аз съм съфорумката с този Иво Joy
Четох в един съновник сега, че да пишеш чуждо име значело приятно запознанство. Аз като си седя все вкъщи къде да ме намери тоз Иво  Joy

# 304
# 305
  • Мнения: 1 107
Има една съфорумка с един Иво..
Та случва се и на други
Аз съм съфорумката с този Иво Joy
Четох в един съновник сега, че да пишеш чуждо име значело приятно запознанство. Аз като си седя все вкъщи къде да ме намери тоз Иво  Joy

Щом това си ти, това е просто развитие на Иво-то.
То Иво е галено на Ивайло..... Та сега освен адреса му знаеш и името.....
Ако се постараеш малко, може и да го намериш....
Можеш ли да си представиш всичко това да се сбъдне в действителност...?

# 306
  • Мнения: 1
Здравейте! Сънувала съм нещо и след като се събудя имам едно такова усещане, което не мога да си го обясня. Става въпрос за това, че от една страна имам силното усещане, че съм сънувала този сън и преди, а от друга знам, че никога не съм го сънувала. Много е странно, наистина... Другото, което е, че сънувам хора, които ги чувствам много близки в съня, но са ми напълно непознати и ги виждам за пръв път. Ще се радвам, ако някой може да ми отговори.

# 307
  • Мнения: 2 523
Сънувах как по новините обявяват смъртта на известен наш сънародник. Confused Жив и здрав си е човекът към днешна дата.

# 308
  • Мнения: X
Леле и аз сънувах същото.
Сънувах как по новините обявяват смъртта на известен наш сънародник. Confused Жив и здрав си е човекът към днешна дата.

# 309
  • София
  • Мнения: 11 472
Леле и аз сънувах същото.
Сънувах как по новините обявяват смъртта на известен наш сънародник. Confused Жив и здрав си е човекът към днешна дата.
И един и същи човек, ако сте сънували....

# 310
  • Мнения: X
Аз сънувах Корнелия Нинова... Съфорумката не знам кой е сънувала...

# 311
  • Мнения: 2 523
Охх, за щастие не.
Сънувах бившия футболист Божидар Искренов - Гибона. Не знам откъде дойде това предвид, че скоро новини не съм гледала/слушала за него.

# 312
  • Мнения: 6 249
По принцип сънувам по няколко неща в 1 сън, като всички са много шантави и нямат нищо общо едно с друго. Случвало ми се е и да сънувам нещо, след време пак, но с продължение, а след още повече време дори със завършек.
Снощи сънувах следното: Някаква руса жена на средна възраст ми мрънкаше и настояваше да завърша историята си скоро. Аз очевидно знаех за какво става въпрос и ми беше притеснено. Започнах да пиша историята като идеите заваляха. Спомням си имената на главните герои (брат и сестра), името на историята/романа и за какво ще се разказва в написаното.
Обичам да чета книги, от малка имам въображение и фантазия, съчинявала съм си разни сюжети в главата, но никога не съм се правила на писател. Най-странното в случая беше, че веднага ми хрумна каква ще е фамилията на героите, но никога не съм я чувала/чела. Не е и българска. Дори съм почти сигурна, че не съществува.
Буквално бях във вихъра си и щях да продължа да съчинявам, но се събудих. Бях почти будна и тогава всъщност реших какво име да сложа на историята.

# 313
  • Мнения: 8 804
опитай се да се разгърнеш и в живота. Повярвай си, че можеш. Simple Smile (не само насън)

# 314
  • Мнения: 34
Здравейте мили приятели тъкмо се сънувах да нося бяла булченска рокля.Аз съм омъжена и във момента съм бременна много се стресирах от съня Имали други сънували такъв сън.Аз преди сънувах моя приятиятелка като булка и тя след известно време абортира.

Общи условия

Активация на акаунт