Какъв крем за лице използвате? – 17

  • 70 605
  • 736
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 111
Дневен и нощен използвам от серията с витамин Е на The Body Shop, но се оглеждам да сменя с нещо за изравняване на тена. Можете ли да ми препоръчате добре хидратиращ околоочен контур против бръчици и тъмни кръгове?

# 151
  • Мнения: 4 624
fireflyyy, според мен няма смисъл да си даваш парите за тоя крем. Можеш да си купиш Млечна или Гликолова киселина на The ordinary, ще имаш същия ефект и ще спестиш към 80лв Grinning

Последна редакция: пн, 02 мар 2020, 09:24 от Уейв

# 152
  • София
  • Мнения: 250
Здравейте! Включвам се, за да споделя опита си с Avene DermAbsolu. Реших да добавя към нощната си грижа антиейдж продукт с изчистен състав и реших това да е Avene DermAbsolu Recontouring Serum. След обичайното вечерно измиване на лицето си сложих 2 помпи от серума на лице и шия. След около половин час кожата започна да ме сърби и когато се погледнах в огледалото видях, че съм доста зачервена, а в околочната зона сърбежа бе съпроводен и от леко болезнено усещане. Измих отново лицето си и се намазах с обичайния си крем. След десетина минути сърбежът престана.
Тази сутрин се събудих така
Скрит текст:
Обикновено пробвам преди покупка, но в случая не открих тестери никъде и реших че все пак това е "медицинска козметика", но вие не правете така. ТЕСТВАЙТЕ!

# 153
  • Мнения: 31 341
Много кофти. Дано бързо ти минава.

# 154
  • Мнения: 2 604
Олеле, нещо противоалергично изпи ли? Аз имах същата реакция плюс обрив от околоочния серум на Пирин дрийм.

# 155
  • София
  • Мнения: 250
Благодаря, densi!
Да, Хелия, пих антихистамин. Ще мине, но е неприятно и трябва да сме по-внимателни (аз) при изборите си.

# 156
  • Мнения: 23 192
Медицинска козметика няма, не се лъжете.

# 157
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 565
Здравейте! Включвам се, за да споделя опита си с Avene DermAbsolu. Реших да добавя към нощната си грижа антиейдж продукт с изчистен състав и реших това да е Avene DermAbsolu Recontouring Serum. След обичайното вечерно измиване на лицето си сложих 2 помпи от серума на лице и шия. След около половин час кожата започна да ме сърби и когато се погледнах в огледалото видях, че съм доста зачервена, а в околочната зона сърбежа бе съпроводен и от леко болезнено усещане. Измих отново лицето си и се намазах с обичайния си крем. След десетина минути сърбежът престана.
Тази сутрин се събудих така
Скрит текст:
Обикновено пробвам преди покупка, но в случая не открих тестери никъде и реших че все пак това е "медицинска козметика", но вие не правете така. ТЕСТВАЙТЕ!

Пиши им на имейла и им прикачи снимката, утре ще ти го изпратя на съобщение и номер ще ти дам. Бързо да ти минава!

# 158
  • Мнения: X
Привет! Отдавна не съм писала в темите за грижа, но напоследък имам няколко попадения, с които наистина забелязвам разлика при мега сухата си кожа:
Олио за лице на Sunday Riley- Juno- чудесно запечатва продуктите нанесени под него и прави кожата ми далеч по-хидратирана, без да запушва пори в сравнение с други подобни продукти. Бях много скептично настроена към марката заради прословутата им jet lag маска, която при мен мазнее, не хидратира и ми докара чудни подкожни пъпки, но олиото е чудесно. Ще купя и това с ретинол тези дни.
Почистващи балсами на OleHenriksen и на Sensai- Ole определено е по-добро, даже смятам, че е най-доброто, което съм ползвала. Съотношението цена-качество е чудесно, но доста трудно го намирам онлайн в Европа. В Италианската Сефора беше намалено на 20 евро и ще се запася при следващото си пътуване другата седмица. За мен бие Elemis, любимия ми EveLom, Ema Hardie, Клиник, Oskia, Erborian и Algenist Genius. Sensai не е лош, върши работа, но Оле е класи над него.
Слънцезащитно на Avene SunsiMed UVA UVB за след медицински процедури- тествах го под сериозно слънце на пистите, след 2 микронийдлинг процедури- не само си свърши работата без да запуши пори, но с ръка на сърце признавам, че е първото слънцезащитно, от което кожата ми стана по-хубава с ежедневна употреба. Бях приела, че за мен SPF е задължителна част от ежедневието, която ми носи по някоя и друга пъпка, но за 2 седмици ежедневно мазане това не се случи. Прекрасен продукт.
Свършва ми любимата нощна маска на Ланком от ЧП, която няма да подновя за лятото, тези дни ще потърся нещо друго подходящо за суха и понякога акнеична кожа, което да е подходящо и за новооткритата розацея на носа ми- чудна комбинация. Приемам предложения.

# 159
  • Мнения: 975
Ния, много изчерпателна както винаги 😊само позволи ми да те поправя, маската е на съмър фрайдес и няма нищо общо със съндей райли 😄 Иначе на съндей райли всичко (без измиващото) ми харесва доста.

# 160
  • Мнения: X
😂и ти си права, крайно време е да се изруся изосновно... извинения за грешката!

# 161
  • Мнения: 975
Просто да действаш смело с продуктите на съндей райли, иначе джет лаг маската, ако не си я хвърлила, можеш да си я нанасяш на околоочната зона или на петите

# 162
  • Мнения: X
Подарих я отдавна. Майка ми е с по-суха кожа от мен и маже моите неуспехи с кеф и шепи Simple Smile.

# 163
  • Варна
  • Мнения: 814
Здравейте търся си серум с вит. С, околоочни серуми и околоочен крем. В скрийншот ще кача продуктите, които ползвам в момента като с червена стрелка са серумите за очи, а с черна стрелка е кремът ми за лице, от който съм изключително доволна: https://prnt.sc/rbfwa4 Проблемите, които искам да реша са тъмни кръгове, мимически бръчици около очите и устата, но най-важното сега е премахване на пигментни петна по лицето. На 30г. съм  с чувствителна кожа, моля само изпробвани продукти за предпочитане от български сайтове. Почитателка съм на корейската рутина, но ползвам и европейска козметика

# 164
  • Мнения: 52
Bistra, тази серия мисля, че ще е подходяща за теб. Датска е!
Ole Heriksen

Комплектът съдържа:

Truth Serum (15 ml)
C-Rush Brightening Gel Crème (30 ml)
Banana Bright Eye Crème (7 ml)

Truth Serum е обогатен с True-C Complex и мощни антиоксиданти. Той помага за изсветляване и стягане на кожата, като същевременно дава на кожата фантастичен тласък на влагата, който продължава цял ден.

C-Rush Brightening Gel Creme съдържа витамин С от три различни източника и екстракт от зимна роза, който овлажнява кожата за 24 часа, стяга и озарява мигновено кожата.

Banana Bright Eye Cream е пълен с витамин C, който изглажда, освежава и осветява областта на очите. Озарява, изглажда и овлажнява, за да ви даде здрав и сияен Ole Glow.

За всички типове кожа.

Общи условия

Активация на акаунт