Какъв крем за лице използвате? – 17

  • 70 421
  • 736
  •   1
Отговори
# 135
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Ей, тук откривам доста продукти на Гош ...


http://angelcosmetics.bg/category/631/gosh.html

# 136
  • Мнения: 2 545
Благодаря, Почти безобидн@ !
Имат доста интересни продукти. От тази марка съм ползвала преди години само дезодорантите им. Бяха голям хит Simple Smile

# 137
  • Мнения: 2 791
Gosh съм си купувала от малки магазинчета. Отдавна не съм ги срещала, но най-любимата ми палитра сенки беше тяхна. Така и не намерих друга с толкова сполучлива комбинация от приглушено розово-бежово и зелено. Преливаха се чудесно и ми заспиваха на цветотипа. Колкото и други палитри да изкупих в опит да повторя - розовото белее, а зеленото моментално посивява върху моя клепач.

# 138
  • Мнения: 388
Благодаря ви за отговорите,момичета!
Върнах се назад да почета.Ами да,доста харесвана е Миксата,още утре ще се взимаме с нея.

# 139
  • Пловдив
  • Мнения: 1 439
Преди 2-3г имах мляко за тяло Gosh с тъмно синя капачка.Много ми беше харесало като мирис и консистенция.Май ще е добре да го потърся отново.

# 140
  • USA
  • Мнения: 7 332
Вмомента използвам крем на Dr. Dennis Gross,но повлияна от форума и суперлативите за марката,си взех сет на Filorga,крема time filler и хидратиращ серум.
Нямам опит с тяхните продукти,затова съм любопитна дали ще съм сред доволните.

# 141
  • Мнения: 812
Мнението ми за кремчето Collistar Pure Actives Elastin :
Текстурата е белезникаво млечна , флуидна, разнася се изключително лесно и не попива изцяло в кожата, а остава тънък ,озаряващ  слой . Обещава  да възстановява здравината на кожата и да  я направи  изпъната. Да намали бръчките и предотврати появата им. Да направи кожата на лицето кадифено мека . За кожа с бръчки и зряла кожа е. Има anti-age, лифтинг и стягане.

Ароматът му е направо гаден- мирише на болница, От всичко обещаващо при мен единствено опъва кожата и я прави мека. Истината е, че за тия пари можеха да се постараят повече. За бръчките нищо не мога да кажа още но наблюдавам гневната дали ще намалее ( хе хе). Предполагам заради озаряващия ефект оптически ги замаскира защото може да се ползва и като дневен крем. Аз ползвам през нощта и при него ми липсва всякаква хидратация. Този крем не я и обещава де.

С малко думи - ще си го измажа , но едва ли ще повторя. Моята кожа обича хидратация. Когато е добре хидратирана се променя и изпъва и без лифтинг кремове. Нещо в крема не ми достига, , предпочитам хидратиране и анти ейдж в един крем.

# 142
  • София
  • Мнения: 4 715
Знам че темата е за крем но все пак, препоръчайте ми серум за лице хидратиращ за комбинирана кожа!

# 143
  • Мнения: 2 791
Знам че темата е за крем но все пак, препоръчайте ми серум за лице хидратиращ за комбинирана кожа!
Може да опиташ The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5. Имай предвид, че серумите с хиалуронова киселина понякога правят кир ефект. Хубав продукт на The Ordinary e Niacinamide 10 + Zinc - свива порите и изсветлява петънца/зачервявания, ако има такива. Препоръчвам ги, защото цените им са доста прилични, а вършат не лоша работа.

# 144
  • София
  • Мнения: 4 715
Това ли е серума?

# 145
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Този е на революшън...

# 146
  • Мнения: 2 791
Михаела, този не съм пробвала, но основните активни съставки са същите.
Имах предвид продуктите на The Ordinary. В бг се продават в Дъглас. Ниацинамида не виждам на сайта в момента. Аз го купувам от физическите им магазини.
Ако се интересуваш, тук има и отделна тема за продуктите на марката.

# 147
  • Мнения: 52
Сега ги тествам. По ред: бустер, кремове дневен и нощен, ексфолиращ бустер.
Elizabeth Arden PREVAGE

# 148
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Аз много харесах дневния на Елизабет Арден. Трябва да го подновя сега напролет Simple Smile

# 149
  • Мнения: 130
Дами, моля да ми дадете мнение за крем за лице - за мазна кожа с петънца и малко белези от акне.
Колебая се между този на skin doctors gamma hydroxy и LA ROCHE-POSAY Effaclar Duo . Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт