Какъв крем за лице използвате? – 17

  • 70 603
  • 736
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: X
Клеопатра, със сигурност дамите тук ще ти дадат много добри съвети. Моето предложение е да включиш ретинол, витамин ц и някаква киселина - млечна, гликолова. Аз когато избирам витамин ц серум се водя от едно нещо и то е витами ц-то да е в първите 6 съставки. Можеш да го слагаш сутрин. Добре се съчетава със слънцезащита, друго нещо, за което е добре да се замислиш, в зависимост от състоянието на кожата си прецени колко силна е нуждата и дали да е спрей, крем. Вечер ползвай ретинол или киселина. В началото по веднъж седмично и после в зависимост от толерантността на кожата, по-често. Не казвам сега дя отидеш и да си купиш всичко това. Просто това е моето мнение за добри анти ейдж съставки. На пазара има много пордукти, които в зависимост от бюджета и типа кожа можеш да избереш.

Благодаря много!!! 😊😊😊

# 121
  • Мнения: 4 740
Някой ползвал ли е серумите на The ordinary с домашните уреди за лице например? Дали може да се ползват и по този начин?
Вие от кои сте доволни?

# 122
  • Мнения: 2 545
От доста време и аз поглеждам към СС кремовете. Имам доста несъвършенства, но все още не мога да си представя да покрия  цялото си лице с фон дьо тен. Ползвам коректор на някои места, като варианта СС крем ми се вижда добро решение. Продавачката в една малка дрогерия ми помогна да направя точния избор. Взех един СС крем на GOSH - illuminating, с леко озаряващ ефект, SPF10. Надявам се да ми допадне и най-вече да не получа някаква неприятна реакция от кожата. Дано да съм попаднала на точния крем.

# 123
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Продавачката в една малка дрогерия ми помогна да направя точния избор. Взех един СС крем на GOSH - illuminating, с леко озаряващ ефект, SPF10. Надявам се да ми допадне и най-вече да не получа някаква неприятна реакция от кожата. Дано да съм попаднала на точния крем.
Кажи къде, ако е в София.
Ползвам от скоро серум на Балеа, вместо дневен крем, но не ми е достатъчен. В момента на нанасяне супер, но след това доста опъната ми стои кожата и усещането е за сухота.
От 2-3 дни слагам и един подарък, специално приготвено за мен етерично масло, смес от няколко.
Обаче май ми идва тежичко, затова го нанасям и по-късно отстранявам със салфетка излишъка.

# 124
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Чакам този ВВ крем... ще видя дали става...
Какво мислите като съставки? Накрая на страницата е описанието. Благодаря!

https://makeup.bg/product/373544/

До сфа ползвах този  СС крем на Биотен и го харесвам.

https://apteka.framar.bg/30039601/%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D1%82%D0%B5 … -50-%D0%BC%D0%BB-

# 125
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
От СС кремовете съм доволна от този на Eucerin с много голям фактор е и за лятото е идеален.

# 126
  • Мнения: 4 624
На Юсерин виждам само с фактор 15, има ли с 50?

# 127
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
На Юсерин виждам само с фактор 15, има ли с 50?
Не си спомням какъв фактор беше , останала съм с впечатлението, че е голям. Трябва да видите в аптечните вериги.

# 128
  • София
  • Мнения: 4 728
Сутринта си сложих от дневния крем на Арома 30+,закупен от вчера и смело мога да кажа че попи супер бързо..... Дано се разберем занапред с него и остана доволна

# 129
  • Мнения: 389
Здравейте момичета,
може ли отзив за едно кремче-Mixa Hyalurogel 7% glycerin ?
Благодаря!

# 130
  • Мнения: 326
Здравейте момичета,
може ли отзив за едно кремче-Mixa Hyalurogel 7% glycerin ?
Благодаря!

Кремът е лек, попива бързо, хидратира и не ми прави кир ефект. Кожата ми е нормална, като зимата става суха на места.

# 131
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 565
На Юсерин виждам само с фактор 15, има ли с 50?

Имат оцветен крем с 50 фактор.

# 132
  • Мнения: 277
Здравейте момичета,
може ли отзив за едно кремче-Mixa Hyalurogel 7% glycerin ?
Благодаря!

Кремът е лек, попива бързо, хидратира и не ми прави кир ефект. Кожата ми е нормална, като зимата става суха на места.
+1 за кремчето на Mixa, ползвам си го повече от година, много ми е комфортно с него, аз съм със смесена кожа, сухи участъци по бузите и мазна т-зона, имам си и розацея......
Мажа си го предимно вечер, така съм си преценила и лицето ми става едно нежно, хидратирано., на сутринта е много свежо, мекичко абее много си го харесвам и най вече не ми дразни по никакъв начин кожата, а тя е ужасно чувствителна... Simple Smile

# 133
  • Мнения: 69
Аз съм супер доволна от сухото олио на Nuxe.
Действа уникално. Сравнително бързо попива в кожата и не я омазнява, а хидратира чудесно.
Също и ухае много приятно.
Тази марка ми стана много любима. Хидратиращият крем също е прекрасен.
За нощен ползвам на SVR от серията "Topialyse". Също попива бързо. Няма аромат.

# 134
  • Мнения: 2 545
Продавачката в една малка дрогерия ми помогна да направя точния избор. Взех един СС крем на GOSH - illuminating, с леко озаряващ ефект, SPF10. Надявам се да ми допадне и най-вече да не получа някаква неприятна реакция от кожата. Дано да съм попаднала на точния крем.
Кажи къде, ако е в София.

Не е в София.
Честно казано не съм виждала на друго място да продават продукти на GOSH (или просто не съм обърнала внимание). Купих го, защото продавачката беше изключително търпелива да ми обясни предимствата и разликите между отделните продукти, показа ми  доста, повечето от които изпробвах и можах да направя добър избор.

Общи условия

Активация на акаунт