Какъв крем за лице използвате? – 17

  • 70 473
  • 736
  •   2
Отговори
# 510
  • Мнения: 388
Момичета,съвсем скоро, докато се мотаех в Ремедиум, попаднах на козметика Apivita.Струват ми се с изчистен състав,но на сляпо не ми се взима.Някоя от вас да е ползвала техни продукти?

# 511
  • Бургас
  • Мнения: 9 402
Страхотни са Апивита, маските им са задължителни за мен тук съм писала вече 100 пътии не оставам никога без тях като си ги редувам.Ползвала съм и техни кремове, пробвах и най- новия им с много приятна текстура е и бързо попива без да оставя мазен филм при мен, кожата ми е нормална към комбо.Струват си за мен много продуктите им.

Последна редакция: пн, 01 юни 2020, 12:14 от Bright Crystal

# 512
  • Мнения: 388
Благодаря Брайт,аз също много харесвам бързопопиващи  и немазнеещи кремове.Би ли споделила как се казва новия им крем?

# 513
  • Бургас
  • Мнения: 9 402
Тези двата крема са много хубави за моята кожа- https://remedium.bg/apivita-bee-radiant-krem-za-litse-s-anti-eyd … ki-h50-ml-67592/p    https://remedium.bg/apivita-wine-elixir-styagasht-i-korigirasht- … 0-h40-ml-154168/p Мисля Wine Elixir е по-новата им серия и ще си купя и околоочен техен само да приключа тези, които използвам сега.Пропуснах да пиша също, че са ми любими два техни балсама за устни, този с мед и с какаово масло - https://remedium.bg/apivita-honey-predpazvasht-balsam-za-suhi-us … -4-grama-145843/p А и най- любимите ми техни маски са с морска лавандула и тиква.Blue Heart

# 514
  • Мнения: 2 796
Bright Crystal, предпочитанията ни се припокриват на около 100%!
Bee Radiant е много хубав и според мен. Предпочитам този с богатата текстура, защото съм с по-суха кожа. Маските са ми абсолютен фаворит, който поддържам постоянно в наличност, особено тази с портокал и лавандулата Heart Eyes Вчера или онзи ден ги показвах в придобивките Grinning Шампоанът за коса с портокал също харесвам. Балсамът за устни, който си показала, ми подариха с покупка през февруари. Мога само да потвърдя, че и според мен е чудесен.
Единствено околоочните им не ми допадат. Твърде сухи ми идват.

# 515
  • Мнения: 3 285
И аз си правих скинчек преди време. Но изобщо не съм впечатлена. Мазна кожа в Т зоната, дехидратирана еди колко си процента. Което и аз си знаех.

# 516
  • Пловдив
  • Мнения: 5 947
Днес за пръв път пробвах маската с портокал на Апивита. Като ефект ми хареса страшно много.
Има обаче един минус за мен - много силен й е ароматът. Едва го изтърпях 10мин. По принцип не харесвам да слагам ароматизирани продукти на лицето си.
Дъщеря ми също каза, че много силно й мирише.
Иначе кожата ми стана изключително гладка и мека.

# 517
  • Мнения: 23 096
На мен ми мирише супер! Обичам ароматите.

# 518
  • Мнения: 2 796
На мен  маската ми мирише на портокали и ми допада Grinning

Последна редакция: ср, 10 юни 2020, 16:07 от bubanka

# 519
  • Мнения: X
Аз също пробвах маските на Апивита, първа беше тази с мед, но си купих няколко вида- определено съм очарована, но аз не я ползвах за 10 Мин, а спах с нея. Чудесна е.

# 520
  • Мнения: 1 995
Заинтригувахте ме с препоръките за Апивита и мисля да пробвам маските.
За лятото съм в търсене на хубав хидратиращ крем с лека текстура (за смесена към мазна кожа). Bee Radiant на Апивита дали ще е подходящ? Какво още мога да погледна?

Вие как се грижите за добрата хидратация на лицето? Сега това ми е голям проблем и ще се радвам да споделите.

# 521
  • София
  • Мнения: 5 569
В момента съм с розовия крем на Clarins и с Day Wear Eye на ЕЛ, доволна съм и от двата. Преди това бях с една Ahava, преди време бях доволна от марката, но сега ми правеше ужасен кир ефект.

Елмайра, за мен хидратацията е базовата и най-основна грижа за лицето. Мисля, че най-основните неща за поддържането на добра хидратация са ползване на подходящи почистващи продукти, които не дехидратират и постоянство в употребата на хубав (подходящ за нуждите на кожата) крем. През зимата вкарвам и употреба на масла - шипково, жожоба, също са ок като грижа.

# 522
  • Мнения: 430
Здравейте. Аз съм на 52 години. Кожата на лицето ми е много пигментирана-освен лунички имам и петна. Отпусна се, омазнява особено в Т-зоната. Дълго време ползвах Nivea Hyaluron Cellular Filler SPF 15 дневен и нощен, но реших да променя уж за добро. От месец ползвам ВИШИ СЛОУ ЕЙДЖ КРЕМ ДНЕВЕН, но кожата ми е все повяхнала. Слагам домашни маски, но без ефект. А петната с нищо не мога да намаля. Моля за съвет.

# 523
  • Мнения: 1 575
Здравейте. Аз съм на 52 години. Кожата на лицето ми е много пигментирана-освен лунички имам и петна. Отпусна се, омазнява особено в Т-зоната. Дълго време ползвах Nivea Hyaluron Cellular Filler SPF 15 дневен и нощен, но реших да променя уж за добро. От месец ползвам ВИШИ СЛОУ ЕЙДЖ КРЕМ ДНЕВЕН, но кожата ми е все повяхнала. Слагам домашни маски, но без ефект. А петната с нищо не мога да намаля. Моля за съвет.
Ползвате ли серуми? Например ХК е подходяща и за лятото, през останалото време ползвам  вит.С през деня и Ретинола през нощта. Не мога да кажа, че имат лифтинг ефект, но дават здрав вид и добър тен, добри са и за фините линии.
За лифтинг и аз търся решение, но май само машинки и процедури и то до някаква степен.

# 524
  • Мнения: 430
Не съм ползвала серуми. Ампули ли ползвате и на коя фирма.

Общи условия

Активация на акаунт