Какъв крем за лице използвате? – 17

  • 70 156
  • 736
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 714
Здравейте момичета , използвали ли сте козметика на профи Дерм.
Български са ,с тях работят някои козметични студиа(евтини са ) .
Козметичната ми препоръча техен крем и се замислих дали да го купя наистина.
Здравей, моята козметичка ги предлага в салона си. Когато си търсех околоочен ми отсипа от този на ПрофиДерм да го пробвам, но на мен лично не ми понесе. За другите им кремове нямам лични впечатления.

# 571
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Не знам дали е за тук въпросът ми, но може ли да ми препоръчате дневен хубав серум за признаците на стареене, особено назолабиални появили се линии? До сега ползвах този на Юсерин, с колаген, но нещо ми идва слаб. Вечер си ползвам EL ANR. Търся за лятото, под слънцезащита, кожата ми е нормална към смесена, особено в жегите. Благодаря!❤

# 572
  • Мнения: 215
Здравейте. Един палец от мен за профидерм. Почти всичко съм им пробвала. Имала съм им матиращия флуид за лице, почистващото им мляко, измиващото им стягащо гелче, серум/рол-он за очи и устни (само за очи съм го ползвала), пилинга и водния им магнит. Бб крема им също не е лош, но задължително трябва да го запечатам с пудра, за да не мазнее. При мен всички бб или сс кремове ми лъщят след 2-3 часа ползване. Спомням си, че имаше ѝ приятен аромат, така че който не харесва аромати не е за всеки. Сега ползвам тоника (един зеленичък) за лице.
Така, че не пречи да опиташ.Grinning
П. П. Не е реклама. Не съм им дистрибутор, нито съм козметик. Просто съм клиент - експериментатор. Blush

# 573
  • Мнения: 3 411
И аз съм с Profiderm - хидратиращия крем Воден магнит и слънцезащитния крем 50 фактор. Писала съм и преди в темите. Моята козметичка ги използва в салона си, много ми допадат и капсули те и едно перлено, но не помня как се казваше. Зимата понякога комбинирам хидратиращия крем с няколко капки шипково масло.

# 574
  • USA
  • Мнения: 7 292
През деня - Kate Somerville Goat milk moisturizing cream,като комбинирам и със слънцезащита
Вечер - Lancome Rose jelly mask (оставям около час,докато кожата го абсорбира)
Преди лягане - Lancome Hydra Zen (30 минути преди сън)

# 575
  • Мнения: 2 768
Не знам дали е за тук въпросът ми, но може ли да ми препоръчате дневен хубав серум за признаците на стареене, особено назолабиални появили се линии? До сега ползвах този на Юсерин, с колаген, но нещо ми идва слаб. Вечер си ползвам EL ANR. Търся за лятото, под слънцезащита, кожата ми е нормална към смесена, особено в жегите. Благодаря!❤
Advanced Night Repair на ЕЛ става и за през деня, особено през лятото. Хидратира добре. В момента и аз го ползвам само нощем.
Сутрин слагам V Shaping Facial Lift Clarins. От него също съм доволна. Има известен дрениращ и стягаща ефект.

# 576
  • Мнения: 1 757
Здравейте! Моля за препоръка какъв крем за лице да си взема- кожата на лицето ми е суха , лесно ми се запушват порите.Предпочитам да е хидратиращ , но да не е прекалено тежък.Ценови диапазон - до 30 лв.

# 577
  • Мнения: 102
Аз използвам Avene hydrance spf 30 лека версия.Около 30 лв. е на промоция.

# 578
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Не знам дали е за тук въпросът ми, но може ли да ми препоръчате дневен хубав серум за признаците на стареене, особено назолабиални появили се линии? До сега ползвах този на Юсерин, с колаген, но нещо ми идва слаб. Вечер си ползвам EL ANR. Търся за лятото, под слънцезащита, кожата ми е нормална към смесена, особено в жегите. Благодаря!❤
Advanced Night Repair на ЕЛ става и за през деня, особено през лятото. Хидратира добре. В момента и аз го ползвам само нощем.
Сутрин слагам V Shaping Facial Lift Clarins. От него също съм доволна. Има известен дрениращ и стягаща ефект.
Light Beam много благодаря🌹за предложението:))! Сега го погледнах, хубави отзиви има серумчето. Дават го да противодейства на гравитацията и действа в/у контура на лицето. Аз търся нещо, директно да повлияе назолабиални появили се линии:)). Знам, че филър е най-добре, но все гледам да отложа максимално, а и някак свикнах да нанасям серум под крема.
А нощният на EL не е ли фотосинсетивен, в смисъл да не направи някаква реакция на слънце, че съм и с мелазма и яко се пазя? Ако не успея да намеря нещо за през деня, сигурно пак ще ползвам юсеринския, въпреки че няма ефект върху линиите.... затова давайте още предложения за дневно анти-ейдж серумче:)).

# 579
  • Мнения: 22 843
На назолабиалните ще
помогне само стягане на кожата.Освен с масажи и подходяща козметика, които може да провокират някаква малка промяна, без по-серизона намеса не мисля, че
ще има ефект голям.
Може да се опита с машинките Хайфу за до ашна употреба.

# 580
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
На назолабиалните ще
помогне само стягане на кожата.Освен с масажи и подходяща козметика, които може да провокират някаква малка промяна, без по-серизона намеса не мисля, че
ще има ефект голям.
Може да се опита с машинките Хайфу за до ашна употреба.
Бях се засвяткала да си поръчвам такава, но прочетох, че стопявала мазнините и това водело до отпускане на кожата/контура и се отказах. А може ли препоръка за козметика/продукт, които да са насочени към този проблем? И без това ще слагам серум, поне да е някой, създаден за тази цел, пак е нещо:)).

# 581
  • Мнения: X
Наистина няма панацея, освен филър.
Ползвала съм продукти, които задържат или леко подобряват положението за известно време, но инвестицията е брутална (Lancome L’Extrait, Absolue night sleeping mask, La Mer Soft crime). Ползвала съм и серум, който повлия добре (EGF), който като цена по-става, но пак не са панацея. Бих погледнала масажи за лице, защото вече не си спомням кой ми писа за такива, но дават чудесни резултати. За по-човешки серум- всичко с хиалуронова киселина би помогнало за общия вид през деня (например Lancome Genifique), но няма да напълнят назолабиалните или да дадат ефект като на филър.

# 582
  • Мнения: 206
Привет
Някой дали е ползвал sea stars magnetic
Много си чудя на тази серия. Искам да пробвам нещо с пептиди. Не намирам никакви отзиви за нея и реших да питам тук. На 39съм със суха кожа. Благодаря

# 583
  • Мнения: 22 843
На назолабиалните ще
помогне само стягане на кожата.Освен с масажи и подходяща козметика, които може да провокират някаква малка промяна, без по-серизона намеса не мисля, че
ще има ефект голям.
Може да се опита с машинките Хайфу за до ашна употреба.
Бях се засвяткала да си поръчвам такава, но прочетох, че стопявала мазнините и това водело до отпускане на кожата/контура и се отказах. А може ли препоръка за козметика/продукт, които да са насочени към този проблем? И без това ще слагам серум, поне да е някой, създаден за тази цел, пак е нещо:)).
не знам има ли продукт, който да е натам насочен специално за зоната на назолабиалните.Те са следствие от отпускане на кожата под очите, скули и надолу, също са физиологично обусловени от костна и мускулна структура, захапка и тн.
Трябва да се работи за цялостно стягане на кожата, не само в зоната, масажи ( има в нета), добра хидратация, подхранване, но без дерматологична намеса не мисля, че има как да се махнат.
Гравитацията и възрастта са перманентен фактор за образуването им.

# 584
  • Мнения: 2 768
За съжаление не съм виждала крем или серум, които могат да изгладят бръчки. Доста амбициозно ми се струва.
Подходящата козметиката поддържа кожата свежа и с равномерен тен, може също да ограничи образуването на петна, но дотам. Друго не и очаквам. Когато е добре хидратирана, кожата стои леко "напомпана" и линийките се забелязват по-малко, но не изчезват.
Вит. С и ретинол също имат добър ефект при мен. Ретинолът има претенции да "подмладява" малко, но определено не са за лятото.

Общи условия

Активация на акаунт