Какъв крем за лице използвате? – 17

  • 69 998
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Здравейте!
Някоя от вас да е ползвала серумите Rozober? Да сподели впечатлението си?

.https://www.zlatnaribka.com/rozober/olio-za-izbistryane-na-tena … htening-oil-30-ml

# 61
  • Мнения: X
В момента по скоро не ползвам крем, а искам съвет за това какъв да си взема. ☺️ На 28г съм. Кожата ми беше мазна преди да родя, но се промени и в момента е нормална, дори суха. Също така е склонна към акне, заради което съм изпробвала какво ли не през годините - от евтино до скъпо.
Мислих за по бюджетен крем, серум ( чудя се за Биотен хиалутоник 3д), но и по скъп да е, приемам предложения, стига да хидратира и да не запушва порите.
В момента сутрин нанасям един еликсир с макадамия и арган (от кутия на good bоx ми е), а ако излизам слагам и минерална фотозащита на авен 50+. Вечер мажа с алое гел. Харесвам продуктите, но ми липсва хидратация и постоянно се чувствам, като намазана с белтък. 😀 От време на време слагам околоочен на балеа,но още нямам навика за такъв тип продукти.
Малко дълго стана... ☺️😁

# 62
  • Мнения: 2 545
Вероятно не е съвсем по темата, но някоя от вас прави ли някаква гимнастика за лице?
Разглеждала съм доста клипчета с упражнение за лицевите мускули. И се зарибих по тези няколко трика:

https://www.facebook.com/459498427788595/videos/550284698887640/
Надявам се линкът да ви се отвори.

Изглеждат лесни за изпълнение и не отнемат много време.
Наясно съм, че това не е точно гимнастика. Затова, ако някоя от вас е ползвала някви упражнения с ефект, нека да сподели. Мисля, че ще е полезно за всички.

# 63
  • Мнения: 13
Момичета,
Аз да попитам някой дали е ползвал нещо от серията Regina Roses на Biofresh. Поръчах си околоочен серум и серум за лице, ама дали не сбърках.... малко след дъжд качулка ми е въпросът, ама.... ☺️

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Kate444  , от моя личен опит за мощна хидратация ти препоръчвам тези два крема ,любими са ми -https://filorga.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D0 … 8/hydra-filler-2/    https://www.shiseido.com/us/en/bio-performance-advanced-super-re … d=bio-performance  И двата крема са божествени ,топят се в кожата ,изглаждат я и я оставят копринено мека и сияйна.Broken Heart

# 65
  • Варна
  • Мнения: 838
+1 за поста на Bright Crystal.

Само да добавя: в сайта на Shiseido има опция за определяне на типа кожа. Можеш да качиш и селфи; и според него и дори мястото на живеене (за мястото определя УВ индекса, влажността и замърсяването на въздуха), ти предлага най-подходящите продукти.

# 66
  • Мнения: 646
Момичета, искам да пробвам нещо ново за пролетта (т.е. със слънцезащитен фактор ми се иска) за леко суха и чувствителна кожа, 35+. Какво ще ми препоръчате? Кожата ми се влияе добре от Double Serum на Clarins, капсулите на Elizabeth Arden. Сега загледах Advanced Super Revitalizing Cream (Shiseido) , но се зачудих дали е подходящ за по-слънчеви дни (не видях да има SPF).
Благодаря предварително!

# 67
  • Мнения: 2 763
Hydra Filler на Филорга ме измъчи мен, докато го измажа. Страхотен кир ефект ми правеше и не бих повторила. Само в дни у дома го ползвах.
Много е индивидуално при всеки.
Мариана, защо не си вземеш отделна слънцезащита? На мен така ми е по-лесно. UV екрана на Clarins е доста сполучлив. На мен ми стига за много време, ако ММ и наследникът ни не влязат във фаза "не искам да чернея" и не ми го изсипят за нула време Joy

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 23:34 от Light Beam

# 68
  • Варна
  • Мнения: 838
Да, наистина е много индивидуално.
Моята кожа "изпиваше" крема на Филорга.
А такъв "кир ефект" последно ми правеше серумът на Estée Lauder - Idealist. Накрая го подарих на една приятелка, която беше много доволна от него.

(Извинявам се за спама)

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
На мен кир ефект ми правят продукти на The ordinary и не искам нищо тяхно вече.За моята кожа са ужасни и се чудя на толкова добрите отзиви и славата ,която им се носи.AnguishedОт нито един на крем на Филорга  никога не ми се е получавало кир ефект.

# 70
  • Мнения: 31 111
За мен ТО са прелест и не искам да оставам без тях. Ниацинамидът ми е пръв приятел.

# 71
  • Сливен
  • Мнения: 39
На мен кир ефект ми правят продукти на The ordinary и не искам нищо тяхно вече.За моята кожа са ужасни и се чудя на толкова добрите отзиви и славата ,която им се носи.AnguishedОт нито един на крем на Филорга  никога не ми се е получавало кир ефект.

И при мен беше така хиалуроновата киселина с вит. В5.
Преди да сложа серума на почистеното лице, впръсквам термална водичка леко....може и друга и докато е още мокро лицето слагам малко количество от серума - прекрасно се нанася и не става после никакъв кир ефект. Вече си го използвам с кеф.

# 72
  • София
  • Мнения: 6 169
Всеки продукт с хиалуроновата киселина като основна съставка  ми прави кир ефект и ми се отразява зле на кожата.
А на ТО имам както омразни продукти, така и любими. Без аргилерин и ресвератрол не искам да оставам.
Витамин Ц-тата , които съм пробвала също ми харесват, след като им хванах цаката.
Лятото ще провам ЕУК, дано го заредят тук да не поръчвам.

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Благодаря за съвета,tanisa ,но проблемът при мен точно от серумът с хиалуронова киселина не е само ,че ми прави кир ефект.Бузките ми се зачервяват и почва един сърбеж/КАТО СПРЯХ ДА ГО ПОЛЗВАМ ВСИЧКО ИЗЧЕЗНА/ ,а там ми е проблемна зона/гледам да не пресушавам никога точно там и да Е винаги добре хидратирана кожата ми/ Няма смисъл да си го причинявам при толкова хубави за мен продукти на пазара.Просто не са за мен ,това също ми прави кир ефект The ordinary caffeine solution 5.

# 74
  • Мнения: 171
Влизам да сам обективното си мнение за нощния крем на Авиа. Ползвам го 3-4 дни и мога да кажа, че се усеща много комфортно на кожата. Не вярвам в евтината козметика по принцип, но състава на този крем сякаш е добър, заслужава си да се погледне. Бих взела и дневния, но липсата на фактор само ме спира. Кажете хубав дневен крем с фактор 30, подходящ за мазна кожа и с хубав състав сравнително, че като видях на биотрейд на второ място в състава има течен парафин. Не ми се дават 25лв за парафин някак си, да ми запуши порите.

Общи условия

Активация на акаунт