Какъв крем за лице използвате? – 17

  • 70 185
  • 736
  •   1
Отговори
# 600
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Аз съм със суха кожа и ползвам Биодерма с 50 фактор, като преди това нанасям серум.Обаче май за плажа на морето не е подходящ- крема е тониран и за града е добър, но миналия уикенд не ме спаси от слънцето.
Биодерма 50 Ф-р ми направи такава пигментация миналото лято, че още не мога да оправя щетите. В темата за слънцезащита има доста полезна информация, прочетете и там.

# 601
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Последно си взех НУКС КОМПЛЕКТ МЕРВЕЯНС , крем и околоочен .
Много ми харесаха .
Купих крема за нормална кожа .Мисля да си взема и серума от тази серия .
Нанасям ги сутрин ,вечер нанасям
Аптека Медея
URIAGE ТЕРМАЛЕН ХИДРАТИРАЩ КОНЦЕНТРАТ (страхотен е )В момента е с подарък Маска за сън и Нощна термална маска Simple Smile

# 602
  • Мнения: 3 640
Последно си взех НУКС КОМПЛЕКТ МЕРВЕЯНС , крем и околоочен .
Много ми харесаха .
Купих крема за нормална кожа .Мисля да си взема и серума от тази серия .
Нанасям ги сутрин ,вечер нанасям
Аптека Медея
URIAGE ТЕРМАЛЕН ХИДРАТИРАЩ КОНЦЕНТРАТ (страхотен е )В момента е с подарък Маска за сън и Нощна термална маска Simple Smile
Нощната маска е чудесна! На сутринта кожата е гладка, мека, хидратирана и "напомпана".

# 603
  • Мнения: 1 349
pretty mama аз не разбрах крем за лице или слънцезащитен на Биодерма ползваш?

 За лицето трябва около 1с.л. слънцезащита, за да предпазва добре и се подновява през 2часа, на плажа дори и по-често.
Аз лично крем за лице нанасям много по-малко количество (около грахово- бобено зърно), та може би затова не те предпазва, ако е крем за лице.
На мен ми излязоха 2 петна през зимата в много леко слънчев ден. БЯх с Bioderma Hydrabio Perfecteur spf30. И не разчитам никога вече само на слънцезащитата в крема за лице, а нанасям отделно целогодишно.

Силно ти препоръчвам слънцезащитния флуид с помпичка на Авен.

# 604
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
pretty mama аз не разбрах крем за лице или слънцезащитен на Биодерма ползваш?

 За лицето трябва около 1с.л. слънцезащита, за да предпазва добре и се подновява през 2часа, на плажа дори и по-често.
Аз лично крем за лице нанасям много по-малко количество (около грахово- бобено зърно), та може би затова не те предпазва, ако е крем за лице.
На мен ми излязоха 2 петна през зимата в много леко слънчев ден. БЯх с Bioderma Hydrabio Perfecteur spf30. И не разчитам никога вече само на слънцезащитата в крема за лице, а нанасям отделно целогодишно.

Силно ти препоръчвам слънцезащитния флуид с помпичка на Авен.

Благодаря 🌹
За слънцезащита става въпрос...
точно и аз къв Авен се насочих, четейки темата за слънцезащита.
Ще мина по-късно през Ремедиум и ще взема, дано ми се отрази добре кремчето на плажа

# 605
  • Мнения: X
Първите слънчеви петна и лунички ми избиха точно след Биодерма 50ти фактор, а не съм със Светла кожа. Тази година съм с това и съм много доволна:

# 606
  • София
  • Мнения: 1 243
pretty mama
За лицето трябва около 1с.л. слънцезащита, за да предпазва добре и се подновява през 2часа, на плажа дори и по-често.
Умирам от любопитство да видя как изглежда жена със супена лъжица слънцезащита по лицето си. Подновена през два часа...

# 607
  • Мнения: X
На плажа? Съвсем нормално. Просто измивам лицето си преди всяко нанасяне (не с морска вода) и не нося грим. При мен не е супена лъжица, но близо до.

# 608
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И аз при вас.
Сегашния ми крем е на приключване и много умувам какъв да взимам. От прочетеното последните страници ми вкарахте в главата Талго, обаче сега чуденето ми е дали с хиалурон или колаген? Някак съм си решила, че колагеновите неща са по-моите, но знам ли. След 3 дена ставам на 42г, имам дразнещи бръчки под очите. Над крема задължително слагам слънцезащита (сега Авен, но е на приключване, за след това съм се снабдила с А-дерма).

# 609
  • Мнения: 3 265
NiaV, с този на Авен няма нови петънца и лунички ли?
Биодерма не предпазва изобщо наистина, от години съм го установила. Като без никакъв слънцезащитен крем е с него.

# 610
  • Мнения: X
С това слънцезащитно не само нямам нови петна, а и кожата ми става по-хубава колкото повече го ползвам- рядко срещано явление за мен.

# 611
  • Мнения: 3 265
NiaV, благодаря!

# 612
  • Мнения: 1 349
NiaV дали ще е добре на комбинирана кожа, според теб? (знам, че ти си със суха). Мазнее ли? Флуид или крем е?
Поприключвам моя флуид показан по-нагоре и бих го пробвала този. Заинтригува ме.

# 613
  • Мнения: X
Мазничък е, не е от най-мазните и не запушва пори, но не е матов категорично. Пацолина е с по-мазна кожа от моята, мисля по-скоро комбинирана в момента и на нея под грим каза, че не и допада особено. Паци,моля пиши дали още го ползваш.
Ако не носиш фул фейс отгоре, моя приятелка с мазна кожа го смесва с ФДТ и много и харесва.

# 614
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Аз имам въпрос къде съхранявате лятно време кремовете ?
В стаите сме с климатик , и мисля ,че е ок.
Попитах приятелка и ми каза ,че ги съхранява в хладилника най вече околоочните .Това правилно ли е ?

Общи условия

Активация на акаунт