Какво направихте с теста за бременност?

  • 24 611
  • 694
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 21
Теста си направих на рд-то на мъжа ми Simple Smile и му ги подарих. въпреки, че беше миналата седмица сме си го скътали и мислим да си го пазим Simple Smile много ще е забавно живот и здраве бебето ни като се роди и порасне да му го покажем Simple Smile да се види като е било само 2 чертички

# 631
  • Мнения: 142
И аз си го пазя Heart Eyes

# 632
  • Мнения: 64
И аз все още си го пазя, макар да мисля че е безсмислено.

# 633
    И аз моя го пазя,сложих си го в дневника в едно пликче.Веднага реших да го запазя и съм сигурна,че няма да съжалявам.Може да е смешно, но аз много държа на такива неща.

# 634
  • Мнения: 199
от 4 пазя 2. първия, защото е пръв и последния на който най-хубаво се виждат двете чертички, защото на другите бяха все слаби.  Joy

# 635
  • Мнения: 6 274
    И аз моя го пазя,сложих си го в дневника в едно пликче.Веднага реших да го запазя и съм сигурна,че няма да съжалявам.Може да е смешно, но аз много държа на такива неща.
Аз пък мисля , че въобще не е смешно . Всеки сам решава за себе си . Аз си ги пазя и за трите деца и до днес като ги погледна и ми става някакси мило , такова едно ...

# 636
  • Мнения: 17
Пазя го  Simple Smile

# 637
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Дори не съм си и помисляла да го запазвам  Laughing
да,за какво ми е?нали бебо е с мен,теста защо ми трябва?

# 638
  • Мнения: 20
Пазя го! При всички снимки от ехографа си стои и дай Боже след време да го поставя на челно място в албума до снимките на бебо! Като го видя и си припомням емоцията, която ми е донесъл, държейки го в ръцете си. Това е СИЛЕН момент от бременността. Още повече, че ми е първият и единствен тест!

# 639
  • Мнения: 18
пазя си го,  Heart Eyes даже в началото си го гледах често, защото още не можех да повярвам че съм бременна  Laughing, чаках ме почти година да забременея и се бях отчаяла  Thinking

# 640
Пазя го и още как! и всеки ден го гледам (волно или неволно - в моливника до компютъра е) и винаги ще си го пазя, той е първото  нещо реално свързано със сина ми!

# 641
  • Мнения: 252
Изхвърлих го - не съжалявам.

# 642
# 643
  • у нас
  • Мнения: 5 732
пазя го  Peace

# 644
  • Бургас
  • Мнения: 10 358
Направих си два и двата ги изхвърлих и аз не знам защо   Thinking

Общи условия

Активация на акаунт