Какво направихте с теста за бременност?

  • 24 647
  • 694
  •   1
Отговори
# 615
  • Бургас
  • Мнения: 296
Пазя го и още как  yes Даже тогава го снимахме, за да го показваме на бабите по нета.  newsm03

# 616
  • Мнения: 506
Пазя си го все още, сестра ми също си го пази!! Hug Peace

# 617
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Тогава бях шашната и не съм се замисляла за теста хич Wink Сега ме е яд , 4е не го запазих, ама... здраве да е 
Ако имам  второ живот и здраве ще го запазя

# 618
  • София
  • Мнения: 553
Пазя ги! От първата си бременност си го пазя в кутия със други специални семейни нещица и сега пак съм бременна и него си пазя и ще го сложа в същата кутия.

# 619
  • Мнения: 384
Всъщност бяха около десетина и си ги пазя всичките. Толкова бях щастлива, че си правех тестове през ден. Единият си го нося в чантата като талисманче, винаги си е с мен.  newsm03

# 620
  • Мнения: 18
А аз го изхвърлих. Цикълът ми закъсняваше с около десет дена, но т.к. бях пътувала до Бургас си мислех, че е от смяната на климата, и друг път ми се беше случвало. На майтап си направих тест, въобще не му повярвах и го изхвърлих. Две седмици по късно имах контролен преглед при генеколог, който потвърди "диагнозата"! Rolling Eyes

# 621
  • Мнения: 2 149
Изхвърлих го.

# 622
  • Мнения: 52
изхвърлих го Confused

# 623
  • Мнения: 941
изхвърлих го

# 624
Пазя ги и двата,и номерцата от болницата за спомен един ден.

# 625
  • Мнения: 258
Пазя ги, както си и пазя моята и на Ирен гривничките от болницата  Simple Smile

# 626
  • Мнения: 10 758
Мислех, че съм ги запазила и наскоро ги търсих, но безуспешно Cry

# 627
  • Мнения: 8
Пазя го,  поне за сега.

# 628
  • Мнения: 999
Пазя ги всичките. С каката са два които дори съм залепила в бебешкия дневник yes, а на беба са в една кутия.

# 629
  • Мнения: 152
Пазих го известно време,но след като имах потвърждение и от лекар, го изхвърлих. Mr. Green Сега малко съжалявам като чета,че много майки си ги лепят даже в албумите. Мило е!

Общи условия

Активация на акаунт