Рискова бременност, кухо яйце

  • 541
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,  не знам как да започна темата но ще опитам: Бременна съм 8+1 но уви имам плоден сак с размер 6мм но вътре няма ембрион. Правиха ми всякакви изследвания но ембрион няма. Днес решиха да направят още едно кръвно изследвание и искат да премехнат сака. Какво да правя първа бременност и ме е страх. В началото на бременност в 5та седмица имах кървене което беше чисто като цикъл запълни цялата ми ежедневна превръзка, след това само кафеникаво зацапване, имах и силни болки ниско в корема и кръста до 7ма седмица. Сега само в кръста. Живея в Германия и не знам какво да мисля в началото на 7ма седмица имах за момент гадене досега само напрегнати гърди.

# 1
  • София
  • Мнения: 13 153
Слушай лекарите. Щом няма ембрион, трябва да те почистят максимално бързо. Нека те изберат метода, но не чакай, защото е опасно да остава в теб. Гледай собственото си здраве,за да можеш бързо да започнеш нови опити, вместо да си докараш допълнителни ядове.
Успех!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Е как какво да правиш?! Отиваш и правиш каквото са ти казали лекарите. Трябва ли да си докараш усложнения?!

# 3
  • Мнения: 3
Не, просто не знам какво се предприема във такъв случай. И как се маха празният сак. Все още чакам обаждане от тях.

# 4
  • София
  • Мнения: 13 153
Имат ли там практика да се обаждат в такива случаи?
В България отиваш на лекар и той преценява дали да ти даде хапчета за МА или да ти направи абразио. Добре е да се случи до 10-тина дни след откриване на проблема.
Понякога тялото ти се справя само с изхвърлянето, но може да останат части от плодния сак, което не е добре, затова е хубаво да се случва под контрол.
Минава бързо и лесно, когато не протакаш във времето.
Не може ли ти да им се обадиш и да напомниш за себе си? Не съм запозната с немската здравна система.

# 5
  • Мнения: 3
Ами ще ми правят кюретаж аборт... Засъжаление няма друг начин.

Общи условия

Активация на акаунт