Защо не се отнасяше така и с мен

  • 6 290
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 384
Най - старите снимки понякога поради недоглеждане и забравяне остават там - най - назад в хронологията. Снимките от бала са по-специални, сантиментални, не са като тези от поредното пътуване с поредната партньорка. Той трие сега снимки с бившите си, за да си отвори място за следващите снимки със следващата партньорка и за да не я подразни, пазейки старите спомени.
Съгласна съм с изказаното мнение, че мъжете ядно трият снимките на тези жени, които най-силно обичат, мисля, че им причиняват болка и им напомнят за провала им.
Относно упрека към хора, гледащи в миналото, вместо в настоящето - става така, когато настоящето не е по-хубаво, удовлетворяващо и щастливо от миналото, когато настояща връзка няма или ако има, е по- неудовлетворяваща от миналата, мисля, че неизказаните, нереализираните, непреработените желания и чувства "бодат" отвътре и напомнят за себе си.

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 00:10 от *Камея

# 46
  • Мнения: 667
Всъщност, безразличието понякога е нужно. Да го осъзнаеш ( че тръгналият си от теб човек е безразличен към теб) и да си дадеш шанс и ти да продължиш напред.

# 47
  • Мнения: 3 250
Мъжете взимат  без да дават само от жени, които го позволяват.
Ами кажи си, че този е последният такъв в живота ти.
Българинът има смок в кесията си и изобщо не му и хрумва, че жената трябва да получава цветя и разходки.
Следващят като го видиш, че се ослушва за тези неща - ами не ти трябва.
Не иска да валидира връзката /било и във фейсбук/ - пак същото.
Разбира се ако не ти е цел в живота да си като поликлиника - евтина и достъпна.

# 48
  • Мнения: 109
Не съм прочела всичко, но съм също на мнението « Друг, но със друга ». Всичко е шанс и късмет. Вижте колко примери има дори и сред популярните лица - Джъстин Бийбър имаше голяма и хубава любов със Селена Гомез, но в крайна сметка й изневери и оттам не успяха да преодолеят тази криза в отношенията си, а ето че той бързо-бързо намери друго момиче, с което до момента поне ми изглежда, че се държи безупречно и й даде всичко, което не даде навремето на Селена - вярност, трезвеност, годеж и брак....Подобна е историята на Тото от Скандау и Яна. Защо става така...нямам идея. Справедливостта не е за този свят. На нея ще се наситят само заслужилите и то след като този свят отмине.

# 49
  • Мнения: 200
Аз също мисля, че е безсмислено да влагаш толкова енергия в анализиране на поведението на някого от преди години. Ако ще хабиш енергия за мислене, по-добре анализирай отношението на хората, които в момента са в живота ти и виж те какво ти показват. Живей в настоящето Simple Smile

# 50
  • Мнения: 261
Мъжете взимат  без да дават само от жени, които го позволяват.
Ами кажи си, че този е последният такъв в живота ти.
Българинът има смок в кесията си и изобщо не му и хрумва, че жената трябва да получава цветя и разходки.
Следващят като го видиш, че се ослушва за тези неща - ами не ти трябва.
Не иска да валидира връзката /било и във фейсбук/ - пак същото.
Разбира се ако не ти е цел в живота да си като поликлиника - евтина и достъпна.

Мариянке  то Българинът има смок в кесията си Simple Smile абе защо жените говорите само какво ще  получите ?? абе много меркантилни бре МНОГО в една връзка докато получаваш подаръци , цветя ресторанти ..... ти какво ще му дадеш ???? Ще избегна директният въпрос да не ме изхвърлят модераторите .Не ме е страх да дам но !!! при първи сигнал че само искат им изкарвам дрехите от външната страна на вратата . Дори и ония на улицата и те дават нещо а несамо искат .

# 51
  • Мнения: 200
Мъжете взимат  без да дават само от жени, които го позволяват.
Ами кажи си, че този е последният такъв в живота ти.
Българинът има смок в кесията си и изобщо не му и хрумва, че жената трябва да получава цветя и разходки.
Следващят като го видиш, че се ослушва за тези неща - ами не ти трябва.
Не иска да валидира връзката /било и във фейсбук/ - пак същото.
Разбира се ако не ти е цел в живота да си като поликлиника - евтина и достъпна.

Мариянке  то Българинът има смок в кесията си Simple Smile абе защо жените говорите само какво ще  получите ?? абе много меркантилни бре МНОГО в една връзка докато получаваш подаръци , цветя ресторанти ..... ти какво ще му дадеш ???? Ще избегна директният въпрос да не ме изхвърлят модераторите .Не ме е страх да дам но !!! при първи сигнал че само искат им изкарвам дрехите от външната страна на вратата . Дори и ония на улицата и те дават нещо а несамо искат .
Реално, да, добрите взаимоотношения се крепят на взаимственост. То и в корена на думата се съдържа :Д

# 52
  • Мнения: 1 002
Просто явно не си билата с главно "Ж" за него... Не го приемай лично, радвай се, че си се отървала навреме.. Моя приятел никога не беше извеждал бившата си на кино, кафета, да я води на море и т.н...(а са били 9 години заедно!) Представи си и на мен в началото даже ми говореше как не обичал да ходи на море, е познай - за 2 години отидохме 4 път, кафета, ресторанти, кино, театър, картинги и всякакви забавления са постоянство в нашето ежедневие.
Имай в предвид, че тези неща не ги знам от него, а от нея, защото и тя като теб  3 години не може да го прежали и му беше писала ей такива работи... защо нея не, а мене да...
Ето ти типичен пример.. просто понякога стимула стои в другия човек..

# 53
  • Linz
  • Мнения: 11 619
anaestetic, няма шанс и късмет, за всичко има причина. Като поживееш малко повече започваш да виждат причинно-следствените връзки и че във всичко има закономерност. А също и че нещата много често не са такива, каквито изглеждат на пръв поглед... виждаш върха на айсберга, но основното е скрито под повърхността... оттам идват грешни изводи и заблуди.
Марияна М. го е написала- хората (мъжете, жените) се отнасят така с теб, както им позволиш- отразяват представата, която имаш за себе си.

# 54
  • Мнения: 3 250
Мъжете взимат  без да дават само от жени, които го позволяват.
Ами кажи си, че този е последният такъв в живота ти.
Българинът има смок в кесията си и изобщо не му и хрумва, че жената трябва да получава цветя и разходки.
Следващят като го видиш, че се ослушва за тези неща - ами не ти трябва.
Не иска да валидира връзката /било и във фейсбук/ - пак същото.
Разбира се ако не ти е цел в живота да си като поликлиника - евтина и достъпна.

Мариянке  то Българинът има смок в кесията си Simple Smile абе защо жените говорите само какво ще  получите ?? абе много меркантилни бре МНОГО в една връзка докато получаваш подаръци , цветя ресторанти ..... ти какво ще му дадеш ???? Ще избегна директният въпрос да не ме изхвърлят модераторите .Не ме е страх да дам но !!! при първи сигнал че само искат им изкарвам дрехите от външната страна на вратата . Дори и ония на улицата и те дават нещо а несамо искат .
Щом за новата може, то какво излиза? Новата какво пък чак толкова дава? Готви филе миньон или какво?
Защо мислиш българките за тъпи? Сега стана много модерно това с меркантилните. Казваш ѝ меркантилна и хоп готово, за да не меркантилна става евтина, че чак и безплатна. Един мъж ще се прави на мъж, а един ресторант не може да си позволи?  Е, ако мине номера. Ще мине веднъж, после всяккви циции се отсвирват.

# 55
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
В животинския сяят мъжките се счупват от ухажване, без да има гаранция за чифтосване. Даже се избиват с други мъжкари.
Само човешките мъже искат всичко наготово Simple Smile
Хубава, секси, умна, работлива, досетлива, кулинарка. Ама без бой да се дава.

# 56
  • Мнения: X
В животинския сяят мъжките се счупват от ухажване, без да има гаранция за чифтосване. Даже се избиват с други мъжкари.
Само човешките мъже искат всичко наготово Simple Smile
Само ти напомням, че повечето животни чифтосване значи изнасилване Wink Човешките мъже обикновено търсят чифтосване по взаимно сългасие. Smiley

# 57
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Не е баш така. Женските също имат нагон и инстинкт за чифтосване и обикновено се дават на най- силния, най- пъстроцветния.
Да не споменаваме, пък, богомолките 😀
Истински меркантилници. Взимат каквото им трябва и сбогом.

# 58
  • Мнения: X
Ако силно вярваш в теорията си, пообикаляй натокана през някоя западнала циганската махала към полунощ, да видим дали ще дадеш на най-пъстрия и най-силния манго Joy

# 59
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Пусни си Nat Geo Wild.
Не ми е известно в животинския свят да има лъвове цигани, които да се точат на готина лъвица.

Общи условия

Активация на акаунт