Защо не се отнасяше така и с мен

  • 6 298
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Пусни си Nat Geo Wild.
Не ми е известно в животинския свят да има цигани.
Joy
Ами влез при шимпанзетата в зоологическата градина, ама ще е грозно за посетителите Joy Welcome to the jungle

В животинския свят няма искам или не искам. Първичен инстинкт и размножаване.

# 61
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Изпростяваш. Всъщност, не съм очаквала повече.
Това ли ти е мъжкото поведение?
Ясен си.

# 62
  • Мнения: X
Изпростяваш. Всъщност, не съм очаквала повече.
Това ли ти е мъжкото поведение?
Ясен си.
"Май се обърках, сори, ама сега ще се усъмня в мъжествеността ти като защитна реакция."
И в кръга на шегата:

# 63
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Нямаше нужда да ми отговаряш. Разгърна се като простак в пълния си блясък.
На подобни дебелашки шеги се забавляват само лузърите и недорасляците.

# 64
  • Мнения: X
Простак е, защото ти казва простата истина. И при хората и при животните са водещи първичния инстинкт и размножаването. При хората по малко по интелигентен начин. Но да не забравяме, че и ние сме животински вид.

# 65
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Нали и аз това казвам, бе Дидко.
Мъжките се бият за женска. По- силният, алфа мъжкар продължава гените си.
А вече родила женска се "печели", като се убива потомството й. За да може пак да се разгони.
Не знам за какви изнасилвания ми говори господинът, когато женската трябва да е разгонена за чифтосване, а мъжките надушват отдалеч въпросните хормони.

Последна редакция: сб, 29 фев 2020, 11:49 от VickyTaylor

# 66
  • Мнения: 7 006
Пусни си Nat Geo Wild.
Не ми е известно в животинския свят да има лъвове цигани, които да се точат на готина лъвица.
Баш те са като мангалите и арабелите..Два лъва,клатят една лъвица,после и двамата заедно отглеждат и пазят потомството и.Точно по Nat Geo Wild са го давали.
Бобрите ,например,изнасилват бебета видри
А приматите го удрят на хомо връзки и секс с цел социални облаги..Simple Smile
Животните отдавна вече не се чукат само за размножаване(убиват и за забавление,без да имат нужда да се хранят) и при тях интелекта се развива,а ведно с него се развиват и добрите и лошите характеристики на вида.Еволюшън,майна..

# 67
  • Мнения: X
Не помня какви птици бяха, ама мъжките чуруликаха с часове, белким ги забележи женската... наредени на един клон и пеят ли, пеят, очаквайки да бъдат избрани. Simple Smile

# 68
  • Мнения: X
На мен ми се размива кога Вики говори за хората, и кога за животните.
Излиза, че мечтата й е всеки, който може да набие мъжа й, може да се чифтосва с нея и да я забременява. Някой да ми превежда какво иска да каже тази тигрица.

Изглежда и твърде многото гледане на Nat Geo води до отклонения.

Франсоаз, в птичето царство чифтосването е най-брутално, тъй като няма пенис-тръба и зорът да си долепят клоаките е голям.

http://incrediblebirds.com/sex-life-birds-also-have-penises/rape … g-rapes-in-birds/

# 69
  • София
  • Мнения: 35 098
Братане, хич не схващаш какво пише Вики.
Още повече, че в кокошарниците се държи по един петел, че боя е ожесточен. Пък и като цяло са безполезни.

Все имаме една идея повече интелект от животните. Някои не, де, ама не са толкова много.

# 70
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Ако не ме разбираш, не е нужно да ми отговаряш.
В темата ти за домашните любимци написа доста куриозни и смехотворни неща, така че...

# 71
  • Мнения: 14
Благодаря ви за споделеното мнение, но не е нужно да сте груби. Живеем в свободна страна и всеки може да изказва мнението си.

# 72
  • Мнения: 3 505
Разделили сте се, но май ти не си приключила с него емоционално. Колкото до екскурзиите и почивките, много е възможно новите жени в живота му да са се занимавали с организацията им. Имала съм само едно гадже, което само се е захващало, другите най-много да ми предложат да идем някъде, ама са оставяли на мен избора на дестинация и организацията.

Общи условия

Активация на акаунт