искам искам толкова много да съм бременна

  • 2 912
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 448
След като толкова много го искаш, вярвам, че ще стане!Късмет!

# 16
  • Мнения: 495
желая ти го от все сърце!newsm51
успех и горе главата! luvbed newsm10

# 17
  • Мнения: 89
Мила Мими , пожелавам ти много скоро да си пак бременна!!! Hug
И не се притеснявай за трите месеца , достатъчни са, за пример давам братовчедка ми , която загуби бебе в 5 месец и след 3 месеца забременя , сега има прекрасен 3 годишен син!
Успех мила!
Peace

# 18
  • Мнения: 305
Ама никакви черни мисли,моля те! NaughtyМиналата година точно по това време преживях мисед в 12 г.с. найстина е много тежко,но явно не му е било писано на съществото.И тази година преди 2 месеца  EFP-направо не посмях да се зарадвам,но вярвам че този път ще стана една щастлива мама.Исках да споделя че нямах търпение след лошата новина да започнем отново и умишлено след това изчаках повече защото все не се решавах да предприема нова бременност,да ти кажа че стана от първия път,пожелавам ти от все сърце скорошно бебче,мила повярвай няма нищо страшно! pregnant

# 19
  • Мнения: 249
Не се притеснявай, Мимка, примери от живота толкова много. Моята братовчедка преживя спонтанен аборт и след 2 месеца вече отново беше бременна. Сега се радваме на прекрасно момченце. И ти ще се справиш!!! Само бъди силна и не унивай. Аз от доста време следя този форум, но сега пиша за първи път. Ние също опитваме вече да си направим малко сладко бебче. Затова сигурно ще ви тормозя от време на време с въпроси Simple Smile

Поздрави от мен и късмет на всички!!!

# 20
  • Мнения: 434
Здравейте,
Нека разкажа и аз.. мисля че бях писала затова, но все пак..
Преди година и половина имах много големи проблеми с редовността на цикъла - диагноза поликистозни яйчници и обърната матка , ендокринолог ме посъветва да забременея до 25 години защото после щяло да ми бъде много трудно.. караше ме да пиа Диане 35 докато реша да имам деца. Само че аз не исках ей така да го решавам.. сега ще е.. и реших да не пиа хапчетата.. пих регулон един месец и горе долу станах с редовна М. Пак имах 10-15 дневни закъснениа от време на време, но горе долу редовна..
Преди месец и нещо ми закъснява.. на 5 ден от закъснението правя тест  EFN на 15 ден от закъснението пак тест.. резултатът същия... на 20ти ден вече мислех да ходя на гинеколог и ми се ревеше като си помислех пак за кисти и простотии.. но уви.. отивам.. бременна 5 г.с.
Много се зарадвах.. имах болки в корема още от зачеването.. и мислех че е нормално.. не съм се интересувала.. радостта ми трая 2 седмици.. после кървене глупости болници и неща които е по-добре да не говоря... (аман от лекари).. 8 г.с. спонтанен аборт.. Плодния сак не е бил достатъчно голям за нормалната си 8 г.с. и видяха и ми казаха това чак след аборта.. Как е възможно от 4 различни лекаря на никой да не му направи впечатление, че плода вместо 3 см. диаметър се оказва под 1 см...
Сега ще чакам 5-6 месеца.. ще си пия някакви си хапченца да не стане фал.. и после пак..
А толкова се радвах.. цял живот съм искала не планирано бебе.. и когато разбрах че съм бременна почувствах, че мечтата ми се е сбъднала.. А сега другата бременност (дано да нямам проблеми с нея и със зачеването) сигурно ще я карам на зъби и нокти  Cry
Малко се поотплеснах.. но толкова много искам бебче..

# 21
  • Мнения: 249
Абе момичета, аз съм малко нова във постването във този форум, та да ви попитам как си ги слагате тези хубави картинки, които са ви във подписите. Аз рових в профила си, но уви.......нищо не стана. Помагайте!!!   Simple Smile

PS: И да се извиня, че това което написах не беше за тази тема

# 22
  • София
  • Мнения: 35 951
Абе момичета, аз съм малко нова във постването във този форум, та да ви попитам как си ги слагате тези хубави картинки, които са ви във подписите. Аз рових в профила си, но уви.......нищо не стана. Помагайте!!!   Simple Smile

PS: И да се извиня, че това което написах не беше за тази тема

Прочети тук

# 23
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Пожелавам ти голямата ти мечта да се сбъдне! Стискам палци!

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 150
Много ви благодаря мили момичета, трите ми месеца минаха, тези дни ще ходя на лекар и дай боже всичко да е наред Simple Smile за да можем отново да започнем с опитите Simple Smile Стискам палци на всички вас /и на себе си разбира се/ скоро да се похвалим с радостни новини Simple Smile

# 25
  • Мнения: 249
Много ти благодаря denis_d, веднага се хващам на работа Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 2 967
Нека се сбъднат мечтите ти и да забременееш скоро пак. Целувки и чакама новини!!! Simple Smile

# 27
здравейте !току що се регистрирах в този форум и искам да ви споделя нещо.на старозагорските минерални бани има едно място наречено  богородична стъпка . то е извесно с това че е заредено с много енергия  и хора с различни здравословни проблеми включително жени които по-трудно забременяват идват тук и оставят някаква своя дреха или нещо друго .три пъти се минава през един скален процеп.хората вярват че тук са получили изцеление. мястото действа наистина много успокояващо изареждащо.ако някой се интересува ще ви пиша по-подробно къде точно се намира.

# 28
  • Мнения: 257
Стискам палци Мимиксим в най-скоро време да се похвалиш с  EFP stork-boy.Аз също много искам  да съм бременна така че също  знам какво е всеки месец да чакаш и да се надяваш.Успех!!!!!!!!

# 29
Повелавам ти го от цялото си сърце!!! И аз се надявам да забременея но веяе 2 години нищо.

Общи условия

Активация на акаунт