Помогнете за количка???

  • 1 137
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 514
Кошницата /столчето/ не можеш да ползваш за новородено. Пише 0+, но фактически като видиш как се сгъва бебето ще пощурееш. За кола става, по 20-30 минути да е в него.

Кошовете за новородено за като корита, някак странни ги правят. Не знам защо, азне съм запозната, но стават ли за кола? Мисля, че не. За кола ти трябва кошница-столче.


Наистина ли тези кошници към комбинираните колички не стават за кола,защото в магазина ни казаха,че стават newsm78Виждам ,че ще стои малко сгънато бебето в кошницата,но нали го дават 0+,обясниха ни ,че това е ембрионалната поза и по изискване на европейския съюз,щели да ни задължат всички да имаме такава кошница newsm78Ако нещо не съм разбрала правилно,моля поправете ме EmbarassedНаистина ли тази кошница не става за новородени и за кола?Благодаря ви момичета?  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 149
Кошницата /столчето/ не можеш да ползваш за новородено. Пише 0+, но фактически като видиш как се сгъва бебето ще пощурееш. За кола става, по 20-30 минути да е в него.

Кошовете за новородено за като корита, някак странни ги правят. Не знам защо, азне съм запозната, но стават ли за кола? Мисля, че не. За кола ти трябва кошница-столче.


Наистина ли тези кошници към комбинираните колички не стават за кола,защото в магазина ни казаха,че стават newsm78Виждам ,че ще стои малко сгънато бебето в кошницата,но нали го дават 0+,обясниха ни ,че това е ембрионалната поза и по изискване на европейския съюз,щели да ни задължат всички да имаме такава кошница newsm78Ако нещо не съм разбрала правилно,моля поправете ме EmbarassedНаистина ли тази кошница не става за новородени и за кола?Благодаря ви момичета?  bouquet
Чакай сега - има кошница с дръжка, която се закопчава с колани към седалката на колата. Тя става и Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА при возене в кола. Бебето обаче не може да стои прекалено дълго в нея. Само за возене, ок, но за ползване върху количката докато е толкова малко аз лично смятам, че не е подходяща. В количката то ще бъде по-дълго време, където би трябвало да е на равно, легнало по гръб. Или по корем понякога като започне да обича и тази поза.
Към тези колички има кош за новородени /не е кошница за кола/, той е голям, в него бебето лежи. Но той мисля не се закопчава с колани в колата и не е предназначен за превоз, разбираш ли?
Виж на картинката - кошница за кола е едно, кош за новородени е друго, а седлака за лятото е трето.

Общи условия

Активация на акаунт