Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Счетоводител в нужда се познава 16

• 19 007
  • 568
  •   1
Отговори
# 555
  • Русе
Тъкмо пробвах сега в Ажур да редактирам текст на ф-ра от септември месец, влязла в ДДС дневниците. Става, но единствено и само текста може да се редактира - основанието на счетоводната операция. Влязох по начина, описан по-горе и в/у стария текст написах нов и се получи.

# 556
  • Варна
Аз сега звънях оправихме текста, но в Дневника нямало как да се промени. Трябва или сторно, или като се генерира файлът да се коригира ръчно.....

# 557
  • София-Младост
Никой не сяда да чете в дневниците какво е влязло като основание.

# 558
  • Варна
Знам, но ми се искаше да си замаскирам грешката, че е и много тъпа, цяло изречение....Всичко друго ми е вярно.

# 559
Никой не сяда да чете в дневниците какво е влязло като основание.

За четене - не четат. Ама остава и излиза във всички справки, които произтичат от тези дневници. Само преди 10 дни го видях черно на бяло. Но пък и "долни гащи" да пише, по-важно е каква е операцията.

# 560
  • Варна
Всичко ми е вярно, без текста...

# 561
  • Пловдив
Да питам ТРЗ спецовете Simple Smile
Управител нали може да излезе в майчинство за гледане на дете? Как се оформят там нещата и как се стига до упълномощаване кой да го замести...? А АП нещо ли се декларира ...как?

# 562
  • София
Препоръчайте ми семинар за начално обучение за годишно счетоводно приключване.

# 563
  • Пловдив
Препоръчайте ми семинар за начално обучение за годишно счетоводно приключване.
за начално...? Ако има и на мен ми е интересно.

# 564
  • В полите на Пирин планина
Да питам ТРЗ спецовете Simple Smile
Управител нали може да излезе в майчинство за гледане на дете? Как се оформят там нещата и как се стига до упълномощаване кой да го замести...? А АП нещо ли се декларира ...как?

Зависи как се осигурява. СОЛ или по ДУК?
Ето подробно инфо по въпроса:

Скрит текст:

Тук може да се види сайта и да с епроследи линка към статията. Simple Smile

Последна редакция: вт, 20 окт 2020, 12:13 от Lady Brinne

# 565
  • София-Младост
Lady, не ти харесва линка, от този сайт ги маркира като спам:)

# 566
  • В полите на Пирин планина
Lady, не ти харесва линка, от този сайт ги маркира като спам:)

Сложих една екранна снимка и там може да се види линка. Благодаря!

# 567
  • Пловдив
По ДУК се осигурява...

# 568
  • Сандански
Здравейте, моля за помощ. Може ли да се уволни човек по чл. 328 ал. 1 т. 12 заради липсата на работа поради епидемичната обстановка. Служителят е музикант и нямаме участие от март месец. Проблемът е, че има ТЕЛК - 65% заради епилепсия. Счетоводителят ни умуваше много време и реши да го освободи по този член, но аз имам съмнения, че ще се съдим, затова ви моля за разяснения - първо, дали може по този член да се освободи човек с ТЕЛК, второ трябва ли да подаваме искане до медицинска комисия за разрешение, както и до Инспекцията по труда? Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт