Изпит по етика

  • 48 492
  • 776
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 4 344
За този нов акаунт не разбрах кога ще го създадат и как ще влизам..

# 361
  • Мнения: 664
Момичета, има програма за мед. сестри!

# 362
  • Мнения: 14
За специалностите от медицинския колеж в сайта на медицински колеж ще излезне програмата.

# 363
  • Мнения: 4 344
Кога обаче?

# 364
  • Мнения: 14
Не се знае, сигурно на 14.

# 365
  • Мнения: 4 344
Иве ,мерси.
Ти каква специалност си?

# 366
  • Мнения: 39
Ще уча и ще работя.Дано успея.
Има ли вече учебна програма?
няма как да се учи и работи.Лекциите са по цял ден,освен това като се върнеш,всеки ден трябва да учиш,защото се натрупват много лекции и има и колоквиуми и контролни,а изпитите през сесията са и в поредни дни.Поне преди 20г беше така като учих.

# 367
  • Мнения: 14
Иве ,мерси.
Ти каква специалност си?

Рехабилитатор съм

# 368
  • Мнения: 35
Момичета,  а учебните материали на 15 ли ще ни кажат какви са? Аз доста съм се спекла, честно казано

# 369
  • Мнения: 14
Момичета,  а учебните материали на 15 ли ще ни кажат какви са? Аз доста съм се спекла, честно казано

Няма никаква информация и това ме изнервя
Всички различни специалности ли сме?

# 370
  • Мнения: 664



Може би ще дадат яснота как ще протича учебният процес и т.н. Аз имам някои неясноти и по програмата. А за учебници предполагам, че като започнем всеки преподавател ще си каже по кой учебник да се подготвяме (най-вероятно  негов🙂).

# 371
  • Мнения: 35
Момичета,  а учебните материали на 15 ли ще ни кажат какви са? Аз доста съм се спекла, честно казано

Няма никаква информация и това ме изнервя
Всички различни специалности ли сме?
Аз съм мед. сестра

# 372
  • sofia
  • Мнения: 3 706



Може би ще дадат яснота как ще протича учебният процес и т.н. Аз имам някои неясноти и по програмата. А за учебници предполагам, че като започнем всеки преподавател ще си каже по кой учебник да се подготвяме (най-вероятно  негов🙂).
   В Пловдив пак са по-подготвени...В София още тънем в неведение...

# 373
  • Мнения: X
Има ли акушерки ?

# 374
  • Мнения: 4 344
Хопчи,ти каква специалност си?

Общи условия

Активация на акаунт