Изпит по етика

  • 49 071
  • 776
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 22
Здравейте!
Тази година смятам да кандидатствам за специалност медицинска сестра в МУ Пловдив.
Искам да попитам момичетата, които са вече 1ви курс и смятаха да работят и учат, как върви?
Каква работа си намерихте и как съчетавате нещата?
Има ли някоя от Вас, която е платено обучение/аз вече съм бакалавър/ и е сключила договор с работодател за стаж и работа и той е поел таксата?
И аз смятам тази година да кандидатствам за медицинска сестра в Пловдив, дори мисля да си закупя учебниците и да започна подготовка, исках и да си поръчам сборника, обаче в сайта на МУ го няма вече, явно го нямат в наличност.

# 421
  • Мнения: 1 601
Бях в книжарницата на МУ Пловдив,  новият сборник ще излезе скоро.

# 422
  • Мнения: 22
Бях в книжарницата на МУ Пловдив,  новият сборник ще излезе скоро.
Супер, ще бъда много благодарна, когато излезе да ни уведомите..

# 423
  • Мнения: 1 601
Разбира се, ще звъня от време на време да питам, за да не го изкупят.
Вие момиче сега ли завършвате или се преквалифицирате?
Защо точно медицинска сестра,  а не акушерка например?  Как стигнахме до решение и избор на специалност? Имахте ли дилема?
Някой от вас мислил ли е да пробва за медицина?

# 424
  • Мнения: 22
Разбира се, ще звъня от време на време да питам, за да не го изкупят.
Вие момиче сега ли завършвате или се преквалифицирате?
Защо точно медицинска сестра,  а не акушерка например?  Как стигнахме до решение и избор на специалност? Имахте ли дилема?
Някой от вас мислил ли е да пробва за медицина?
Тази година завършвам, много се колебаех между Медицинска сестра и Зъботехника, тъй като моят приятел е Зъботехник.. Честно казано все още се колебая, но сякъш повече ме влече за Медицинска сестра..

# 425
  • Мнения: 526
Сигурно специалността има страница в фейсбук. Пиши там и ще долети помощ, материали..

# 426
  • Мнения: 22
Сигурно специалността има страница в фейсбук. Пиши там и ще долети помощ, материали..
Не излиза, че има...

# 427
  • Мнения: 1 601
Има доста момичета, които и учат и работят. Зависи от много неща! Както от самото естество на работата ви, така и от склонността на работодателят да ви влиза в положение. Упражненията и практиките са ви задължително присъствени, ако не можете да отидете, ги отработвате. Лекциите са онлайн и тогава може да си позволите повече свобода, но някои преподаватели питат по име, правят поимени проверки. При всички положения не е лесно!
Това вероятно важи конкретно и само за тази учебна година, нали?
Принципно присъствието на лекции е задължително, сигурно има и заверки?

# 428
  • Мнения: 124
Здравейте!Някой ще кандидатства ли в колежа тази година?Какво става с този сборник,звъня в книжарницата,никой не вдига.Някой набави ли си го или още не е готов

# 429
  • Мнения: 7
Здравейте! Аз мисля да кандидатствам тази година със специалност медицинска козметика. Някой ако има някакви мнения или впечатления за тази специалност, нека сподели Simple Smile))
Благодаря!

# 430
  • Мнения: 18
Здравейте,днес ходих до книжарницата няма да работи до 07.02.В понеделник ще се обадя да питам дали са получили сборника.

# 431
  • Мнения: 124
Здравейте,днес ходих до книжарницата няма да работи до 07.02.В понеделник ще се обадя да питам дали са получили сборника.
Ама първо казаха,края на декември,после края на януари,сега началото на февруари,само да не кажат началото на март.

# 432
  • Пловдив
  • Мнения: 366
Миналата година сборникът излезе в края на март, така че имайте търпение Simple Smile
Времето е достатъчно за подготовка.
Успех на всички кандидатстващи!

# 433
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Здравейте! Аз мисля да кандидатствам тази година със специалност медицинска козметика. Някой ако има някакви мнения или впечатления за тази специалност, нека сподели Simple Smile))
Благодаря!
Някои от лекциите тази година ни съвпаднаха с колегите от Медицинска козметика. Та, учат медицинско право, латински език със сигурност. Явно теоретичната подготовка е стабилна. Учи се доста.

# 434
  • София
  • Мнения: 6 477
Много странно.Разглеждах бала на кандидатите в мед колеж Варна.На мен първо желание ще ми е Пом фармацевт.Разликата между Варна и Пловдив е огромна.В Варна дори и пълно 6да и ам на изпита,няма да ме приемат редовно и платено е под въпрос,защото имам петици по литература и биология от средното,а в Пловдив е доста по-добре.Странно защо е така
Във София за помощник-фармацевт се влиза с написване на есе по предварително зададена тема и общо взето който не кандидатства, него не го приемат. Какъв е този наплив в Пловдив и Варна?!

Общи условия

Активация на акаунт