Ще си смените ли ника? (само за хора без работа)

  • 7 642
  • 247
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 620
Аз гласувах с четвърта опция. Whistling
Никол, с двама мъже и дете вкъщи, що не си врътнала баницата още, ами се помайваш тук? Какво ще закусва утре сутрин ротата, а? newsm78

# 16
  • Мнения: 5 622
 да, бе,  те Найките   - валяли..Simple Smile) Дъщеря ми е  Ная  и аз първата асоциация, която ми хрумна.бе тази   Иначе, в нЕкои чатове съм си  Друг ник,  но тук определено беше зает със всички възможни  идеи по темата за :  БУБА, Бубанка , Бубче, Буболина , буби, бубу, бубинка..  И тоВа е само част, и то без тези на  латиница. Щяхме да станем много буби- те, направо каламитет:-)
 


Сигурно много са Бубите, да  Wink Ама на мен познайте колко ми пука....

То и Радославите сигурно са много, ама сега какво, да се прекръстя ли?  Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 2 958
Сама съм за сега, но си смених стария ник, защото ми стана скучен, а не защото има 100 потребителки с него.

# 18
  • Мнения: 2 768
Мъжът ми отиде на бира с баща ми и детето и аз като човек без работа взех да пускам търсачки  .................................

Ау, детето пие бира! Значи не е само нашто! Mr. Green

# 19
  • Мнения: 843
 да, бе,  те Найките   - валяли..Simple Smile) Дъщеря ми е  Ная  и аз първата асоциация, която ми хрумна.бе тази   Иначе, в нЕкои чатове съм си  Друг ник,  но тук определено беше зает със всички възможни  идеи по темата за :  БУБА, Бубанка , Бубче, Буболина , буби, бубу, бубинка..  И тоВа е само част, и то без тези на  латиница. Щяхме да станем много буби- те, направо каламитет:-)
 


Сигурно много са Бубите, да  Wink Ама на мен познайте колко ми пука....

То и Радославите сигурно са много, ама сега какво, да се прекръстя ли?  Joy

  БУБЕ,- нцеее  ти си една от причините да не си  задържа ника, макар и с идеята да го  модифицирам Simple Smile)  Ти си толкова цветна и приятна,   Просто сте преди мен,  и сте си с името.  БУБ-чето си е БУБА,   и така си те знам, както знам ,че съм Найка  и се преродих с това именце:-)   Обичам   бубчетата!! Много. Simple Smile)Нали съм от тях:-))
   Детския ми прякор е Буба

# 20
  • Мнения: 5 790
Ми аз много се чудих, как да си го сменя точно, ама не ми увря акъла.

# 21
  • Мнения: 1 052
Отивай и прави баница, че нещо ми се е прияло.
Аз си мислех отначало, нещо хората не ме приемаха, даже едно Шерлокхолмище ме разследваше, но после реши да си Шаркува необременено, и реших, че това означава да се откажа от себе си-комуникативен социопат hahaha

# 22
  • Мнения: 5 622
 да, бе,  те Найките   - валяли..Simple Smile) Дъщеря ми е  Ная  и аз първата асоциация, която ми хрумна.бе тази   Иначе, в нЕкои чатове съм си  Друг ник,  но тук определено беше зает със всички възможни  идеи по темата за :  БУБА, Бубанка , Бубче, Буболина , буби, бубу, бубинка..  И тоВа е само част, и то без тези на  латиница. Щяхме да станем много буби- те, направо каламитет:-)
 


Сигурно много са Бубите, да  Wink Ама на мен познайте колко ми пука....

То и Радославите сигурно са много, ама сега какво, да се прекръстя ли?  Joy

  БУБЕ,- нцеее  ти си една от причините да не си  задържа ника, макар и с идеята да го  модифицирам Simple Smile)  Ти си толкова цветна и приятна,   Просто сте преди мен,  и сте си с името.  БУБ-чето си е БУБА,   и така си те знам, както знам ,че съм Найка  и се преродих с това именце:-)   Обичам   бубчетата!! Много. Simple Smile)Нали съм от тях:-))
   Детския ми прякор е Буба

И на мен от съвсем малка ми казват Буба  Wink

Другото ми име, с което съм се срастнала е Ава (но е по-ново от Буба). Буба, или Ава, за мен е все едно. И двете са част от мен. И двете съм аз  Peace

# 23
  • Мнения: 2 849
Никол ,врътни баницата ,ама в по-голяма тава . Mr. Green
Гласувах с "не " ,защото нямаше друго ради-т .А ти колкото и ника да смениш винаги се ориентирам по малката принцеса (много е сладка ).
Бубе ,и аз съм Радослава . Wink

# 24
# 25
  • Мнения: 5 577
Не може да ми се случи такова нещо - аз съм едиствения инж. във бг-мамма.

Все ги измислям едни, дето не се повтарят. Само гъбите си  много вардя, защото махна ли ги - одма са ми ги гепали. Те са константа, никога не ги махам.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 46 518
Аз гласувах с четвърта опция. Whistling
Никол, с двама мъже и дете вкъщи, що не си врътнала баницата още, ами се помайваш тук? Какво ще закусва утре сутрин ротата, а? newsm78

У нас има едно правило  Mr. Green Никога никой не закусва  Joy

eta, тя не е по бирата, а по скарата  Mr. Green кадри от преди минути  hahaha кратко колебание, изборът, "Гладна няма да остана"  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 356
Аз тоя го мъдрувах цял месец,докато ми дойде вдъхновение за друг-детето ученик ще тръгне.
Черпя,който ми измисли нов,ама да пасва със душевността ми  JoyОт мен мезето,видело се е ,че и баница ще има   chef




# 28
  • Мнения: 1 895
21 Кремита Thinking Обаче само аз в Двойна доза Flutter Имам отличителен белег - няма да се моря да си мисля псевдоним Twisted Evil

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
4-та опция Wink
Щото моя отговор е ясен и за слепите  Peace

Общи условия

Активация на акаунт