Отговори
# 315
  • Мнения: 2 125
Димитрова93, да, на терапия съм. Карагьозова ми каза, че при мен без терапия няма да станат нещата. Сутрин фракси 0.4 (след няколко дни ще съм на клексан), а вечер аспирин протект 100. И при Паскалева ходих и ще ходя пак другия триместър.
Момичета, вие мислите ли да ходите на 4Д? И знаете ли коя седмица се прави?

# 316
  • Мнения: 214
Jasmin, тя Паскалева генетик ли беше? Аз бях при проф. Савов и при още един доста уважаван и всички ми казват да се успокоя с тази терапия 😄 С притеснение чакам на 11.03 феталната да видим как е бебо и как е кръвопотока.

# 317
  • Мнения: 441
4Д е на ФМ която се прави между 11 и 13 г.с. обикновенно заедно с БХС. Аз също съм на 11 март, дай Боже всичко да е наред..

Аз все още си продължавам с болката в дясни бъбрек Sad Вече 4 ден само лежа, ставам сама да се. оправям с детето.. Днес уж не ме болеше почти и се раздвижих повече да свърша някакви неща и сега пак на дивана Sad

# 318
  • Мнения: 635
Здравейте момичета. Има ли някоя от вас на която са и правили серклаж? И би ли споделила повече подробности. Най вероятно ще се наложи и на мен, и адски много ме е страх.

# 319
  • Мнения: 2 125
Добро утро, дами! Честита Баба Марта! Да сме живи и здрави и да се радваме на хубавия период от годината



cecinka, питай във фейсбук групата. Там може да ти отговорят.

Последна редакция: нд, 01 мар 2020, 09:59 от Jаsmin

# 320
  • Мнения: 264
Честита Баба Марта на всички! Бъдете живи и здрави, много щастливи, обичани и здрави пухкави бебчета през септември Simple Smile

# 321
  • Мнения: 5
Честита Баба Марта мили мами! Искам да ви попитам един много странен въпрос в 12+3г.с. и в корема си мисля, че усещам бебчо нещо катооо пърхане на пеперудки някакво много странно. Възможно ли е да го усещам толкова рано и вие имате ли го това усещане?

# 322
  • Мнения: 363
Mishi, струва ми се мн рано за усещане на бебенце. Чувала съм най - рано около 14, но пък знае ли човек 🙂
Момичета, фб групата само с членове оттук ли е или има и други извън форума?

Честита баба Марта и от мен! Бъдете румени, здрави и засмени. И дай боже и такива бебчета ☺️❤️

# 323
  • Мнения: 2 125
Във фейбук групата момичетата са доста повече оттук - може би стотина (но на мен не ми допада колко хаотична е информацията там и пиша повече тук)

Миши, може би бременните с второ и трето са тези, които могат да ни отговорят. Доколкото разбрах е важно и каква е плацентата

# 324
  • Мнения: 363
Аз съм бременна с второ, първото усетих в началото на 16та. Със задна плацента.

Искате ли да си направим фб групичка, в която да си пишем само ние? Да си е тайна и да си я знаем ами пишещите във форума. На мен лично не би ми било комфортно са пиша и споделям с толкова много хора, повечето от които непознати. Със същия успех мога да пиша в Майките на София

# 325
  • Мнения: 1 124
Аз съм ЗА тайна група с по-малко момичета, с правила и подредено съдържание. Ако сте съгласни ще направя групата, но със сигурност ще имам нужда от помощ с поддръжането ☺️

# 326
  • Мнения: 363
Ioni, аз мога да помагам с групата ☺️

# 327
  • Мнения: 1 124
Ioni, аз мога да помагам с групата ☺️
Супер! Ще ти изпратя на лично линк.
Едит: момичета пишете ми на лично, за да ви добавя.

Последна редакция: нд, 01 мар 2020, 19:30 от ioni_666

# 328
  • Мнения: 243
Момичета вече доста ме е страх да поставям фраксипарина, понеже го бия малко под пъпа, а коремчето видимо е пораснало, знаете ли дали има опасност. Всеки път се притеснявам за бебчо, макар иглага да е малка. Вие как се справяте с тях?

За ФБ групата съм съгласна само кажете на кого да пишем имената. Нека след като всеки си напише името на лично съобщение, тогава да получи името на групата. 🍀

# 329
  • Мнения: 391
Момичета, утре влизам в 12 гс. На прегледа ми в понеделник преди 6 дни, бях първи ден на 11 гс, но ембрионът беше с размери на 9 гс и 5 дни. Вървеше с 9 дни назад. Утре съм пак на преглед, гинеколожката ми каза уж, че всичко изглежда точно, но иска да достигне размерите за 11-та гс, за да се направи БХС и ранния скрининг. Вие как сте с развитието на плода? Направихте ли вече ранния скрининг? Имате ли вече кореми???  Ох... притеснена съм като цяло, а уж няма повод. Добре, че утре съм на преглед!

Общи условия

Активация на акаунт