защо крият лицата им?

  • 1 839
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 680
Ако е виновен, искрено се надявам в затвора да си намери майстора, въпреки че съм противник на насилието.
Чувала съм, че тези бързо-бързо си намират по няколко майстора. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 858
Е кофти е но все пак ако не забравяме, че живеем в България няма да ни прави впечатление...

# 17
  • Мнения: 286
А може би и защото доста хора ще го разпознаят и от това ще пострадат негови близки и роднини, които едва ли имат вина за деянията на извратения им роднина. Ще отбягват децата и жена му, например. Знам ли, просто предполагам ...

# 18
  • Мнения: 6 243
На този етап от производството не се показват лицата
- заради презумпцията за невиновност
-за да не се опорочат бъдещите следствени действия

А след приознасяне на осъдителна присъда не ги показват просто защото ЖУРНАЛИСТИТЕ ВЕЧЕ НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВАТ ОТ ТЕЗИ ДЕЛА. това го твърдя съвсем отговорно. От доста години наблюдавам процеса - когато нещата са още съвдем пресни и топли - юруууш народе, сензация! Като приключи делото, като се стигне до присъда - ама може да е 15 - 20 годишна, в залата я има един журналист, я няма. Защото до този момент са минали няколко месеца или година и журналистите са накацали на поредната яка сензация.

# 19
  • Мнения: X
А може би и защото доста хора ще го разпознаят и от това ще пострадат негови близки и роднини, които едва ли имат вина за деянията на извратения им роднина. Ще отбягват децата и жена му, например. Знам ли, просто предполагам ...
А точно в този случай смятам ,че е редно да му покажат лицето-защото след като е сериен изнасилвач,може и други негови жертви да се обадят-а ,това е в интерес на следствието,не против него....А това,че и престъпниците в тая държава имат по-големи права от редовите граждани...май-няма смисъл да обсъждам...

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Няма причина цял живот да му крият лицето ... Маргините ги показват, хем не са осъдени още ...

 Peace Съвсем съгласна!
Значи на прясно убит човек могат да му показват в "24часа"г**а с извинение/и деца има/, дето не се знае какво и кой/го е/ взривил, а на сериен изнасилвач дето за да са го хванали са поне...хайде 70% сигурни не може ?
Отвратена съм за пореден път от БГ журналастиката...

Общи условия

Активация на акаунт