НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене, част 134

  • 55 084
  • 764
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: X
Не ям повече.
В темата, не помня в коя, за лудостта с вируса, писах, че ще използвам това време максимално полезно, за да сваля още 1-2 кг.Няма магазини за харчене на пари, няма кафенета за засядане и похапване, та на мен лично, ми идва дюшеш.
Ей сега се връщам...не знам дали навъртях 10-на км, поне опитах.Купих си свински гърди и бекон, да имам за днес и утре за готвене.
Изобщо не мисля да кибича в къщи.Освен ако не ни задължат насилствено.
За мен цялата тая лудост е един кьорфишек, насаден ни от политиците, докато си вършат подмолните машинации.
Та така, план за две седмици напред-максимум ходене и поне 2 кг надолу.

# 301
  • Мнения: 18 542
Тук не изглежда така истерично както в Бг въпреки че по последни данни, заразените са малко над 1300 и препоръките са да се самоизолират възрастните и хронично болни - не да не излизат от къщи, а да не се събират с хора. Синът ми е на училище.

На тези които скучая и ядат повече заради това, намерете си нещо за правене Simple Smile

# 302
  • Мнения: 826
Скрит текст:
Тези дни покрай стоенето вкъщи имам усещането, че ям повече. Апът ми за фастване работи, да се опитвам да поддържам някакъв режим, че иначе трудно. И аз като момичетата не ходя на спорт в момента, но вчера направих час и половина разходка. Да не звучи, че мрънкам, де - ясно, че е най-важно да сме здрави и да пазим околните.
HiTree, виждате ли резултат?

Да, за 6 месеца е  -20 килограма. Но тя стартира от много, имаме още толкова. Така, че борбата продължава. Успех на всички. Ние с баща и и треньора ѝ се борим за здраве, тя се фръцка пред огледалото Simple Smile

# 303
# 304
  • София
  • Мнения: 191
Момичета, и аз се усещам, че хапвам повече, въпреки, че си имам работа:D:D! Работя от вкъщи и с ученика се опитваме да се обушаваме дистанционно - за сега неуспешно.

# 305
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 710
Ох, и аз само прихапвам по нещичко... Не съм режимна хич...
Затворена из къщи, имам си хоби, ама мога да си шия само, когато спят децата, през другото време съм нервна и кисела...
Абе, ужасТ някакъв! Дано свърши скоро...
Да не говорим, че по магазините масово месото беше свършило. Заредила съм с яйца, но не ми е до това сега. Гледам все пак да не прекалявам, ама половинът готви палачинки, мекици, разни сладкиши.... Confused Просто ми е много слаб ангела все още...
Но пък, вчера - усещайки как се схващам и ми се възбуждат разни стари болки, правихме упражнения групово, всички у дома. За първи път от години успявам да направя коремни преси - от лег, с вдигнати крака, под ъгъл от 90° в коленете, напълно. Винаги съм се вдигала, колкото да де каже, че шавам, но е било доооста непълноценно. Сега го осъзнах Blush
Има си и добри страни изолацията.

Другото хубаво е, че нямам и мускулна треска!

# 306
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
Аз съм на работа и нищо не съм променила, даже нищо не ме изкушава, защото не мърдам от офиса и кафето до нас е затворено, та само каквото ям вкъщи...

# 307
  • София
  • Мнения: 5 547
Да, и аз не мога да стоя в къщи по цял ден ,вече започва да ми се обажда единият седалищен нерв и трябва да ходя и да правя гимнастика.
Франсоаз , права си, това е лудост с тая истерия в момента. Какви са тия циркове дето се разиграват, и защо е нужно това за един грип?

# 308
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
Това не е грип, но това е друга тема... Мутирал корона-вирус, който се разпространява поголовно. И не се знае кой как ще реагира на него. А нашата здравна система не е готова за това нещо. Тя за нищо не е готова. Та затова не мисля, че е цирк. Но да не спамим тук...

# 309
  • София
  • Мнения: 5 547
Човека е наясно с материята, за разлика от тези дето ги дават по тв- то.
Никого не искам да убеждавам, само проверете статистиките и ще се убедите сами.
https://youtu.be/kzA0PQGyRHk

# 310
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
Ама този е ветеринар и политик... Какво знае?! Да не е вирусолог?

# 311
  • София
  • Мнения: 5 547
Ама този е ветеринар и политик... Какво знае?! Да не е вирусолог?
Явно не си го изгледала.
Човека е учил точно това,полагал е изпити и е съвсем наясно с материята.
Колко вирусолози видя да излязат и да говорят по темата, да ти кажа ли аз, 0, няма и да ги пуснат да се изкажат.

# 312
  • Мнения: 3 023
HiTree, , радвам се за дъщеря ти! За едно младо момиче (пък и не толкова младо), външният вид си е бая важен!

За вируса, наистина не е тук темата, на когато числата говорят, и боговете мълчат. За мен стотици хиляди болни и над 7000 починали, плюс блокажа на цяла Европа, са нещо повече от сериозно.

Да се похваля, че вследствие на прочетеното във форума и споделеното от различни дами реших да пробвам и да намаля сиренето. Понеже много обичам, ми беше основна храна до скоро. Сега пак хапвам, но много умерено, по малко на салата или на омлет. Откъм кожа съм чудесно, на 25 по-зле бях, също на мерки ми се отрази добре. За първи път от години си харесвам корема.  Днес ще правя упражнения за тази зона от Фитнес Блендер, ще пробвам и да направя разходка.

# 313
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
Видях му Уики-профила. Не съм го гледала. На работа съм.

Слушах един руски професор, който казва, че каквото и да правим, едва ли ще се спасим от заразата. Просто е добре да не е едновременно. Rolling Eyes

# 314
  • Мнения: X
Няколко пъти и различни хора го наричат грипен вирус, та явно си е такъв.

Общи условия

Активация на акаунт