Януарски бебета - тема 1

  • 20 593
  • 737
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 698
Прекрасна е!
Да е здрава и безгрижна!

# 331
  • Мнения: X
Много е сладка, пу-пу. Heart Eyes
Да бъде все така щастлива и красива. Heart

# 332
  • Мнения: 7 355
Сладурче💝💝💝ние пък се връщаме от разходка хапна пюре моркови преоблякох я за спане с боди и с баба й видяхме някакви червени петна... Пъпки ли са нз...... Ще я наблюдавам може да е от някоя буба от парка😣

# 333
  • Мнения: 102
малко бонбонче, помня когато де роди Simple Smile жива и здрава да ви е

# 334
  • Мнения: 1 140
Да е жива и здрава и дано видите и 60-ти  я и рожден ден. Моята количка е Мони Гала,е няма такова чудо. Купихме я уж за това, че е голяма и с големи гуми с идеята, че ще е удобно но НЕ. Супер не маневрена е, тежи ужасно много, понякога предните гуми тръгват на където си щът, едвам качвам тротоарите с нея. Скоро ще направя мускули. Та мисля да си купя една лятна, лека и маневрена количка.     

# 335
  • Мнения: 278
Kikair Да е честита и много здрава!

Момичета, някоя от вас има ли проблем с косопад? Четох че е нормално след раждането на 3-4 м да пада повеко коса, ама аз вече без ще остана. Направо в чудо се виждам Weary

# 336
  • Мнения: 698
Моята и по време на бременността падаше, но сега почти 5 месеца от раждането минаха, а пада на кичури и се къса страшно. Вече дори обмислям да се подстрижа късо тип мъжко. Бих казала, че косата ми е наполовина в сравнение с преди...

# 337
  • Мнения: X
Ооооох, косопад. Да, ужасно е! Какво ли не пробвах вече, може би имаше лек ефект от шампоана на здраве против косопад, но.. Все още си пада. Пускам прахосмукачка всееееки ден, защото косите по пода ми бъркат в душевното здраве Grinning И по този въпрос, нещо забавно - оплаквам се аз на свекървата и тя ми обяснява как е имала същия проблем, направила си маска с чесън и косопадът спрял. Еми, направих си я, ама смърдеше ужаааасно, така че я измих почти веднага, но вонята остана. Това нещо се случва края на февруари, вече сме средата на юни, но вонята все още си се усеща, когато се къпя Grinning Не знам какво е това чудо, ама.. Добре, че ММ си ме обича, че ако беше някой друг сигурно щеше да ме изгони, хаха.

# 338
  • Мнения: 125
При мен беше жесток между 3-4м. После се постригах малко по късо, до раменете. Започнах да вземам витамини на pregnacare breastfeeding vitamins+omega 3. Не знам дали това помогна или подстрижката или просто каквото имаше да пада си опада. Но намаля много значително, изобщо ги няма това скубене из цялата къща. Даже от 1 седмица си оставям косата пусната, и се опитвам да свикна бебка да не я скубе. А е къдрава и червена, на нея и е адски интересно...надявам се да й омръзне скоро.
Kikair Да е честита и много здрава!

Момичета, някоя от вас има ли проблем с косопад? Четох че е нормално след раждането на 3-4 м да пада повеко коса, ама аз вече без ще остана. Направо в чудо се виждам Weary

# 339
  • Мнения: 937
Аз сега пия витамини Pregnacarе new mum. Те са специално за коса и нокти. Никога не съм имала по хубава коса. Цял живот тънка и с късащи краища, падаща постоянно, не можех да я пусна дълга. Като забременях, започнах да пия витамини за бременни и косата ми стана разкошна. Сега продължавам с тези витамини и все още нямам косопад. Имам обаче 2 диванета, които направо се набират на косата ми и често остават цели кичури в малките им ръчички...Simple Smile
Витамините обаче са страхотни...

# 340
  • Мнения: 278
и аз пия Pregnacare breastfeeding, но резултата е коса навсякъде, но не и на главата ми.

# 341
  • Мнения: 4 660
Нормално е да пада, през 9 те месеца не е падала почти. Период беше и отмина.

# 342
  • Мнения: 7 355
И аз се видях в чудо с този косопад ...позлзвам специален шампоан и ампули и пак си пада.След последния болничен от педиатър,преводоха ли ви пари от нои ?

# 343
  • Мнения: 698
Да преведоха ми болничния от педиатър. И за декларацията за майчинството по чл. 50 - 51 до навършване на 1 година на детето, вече взех за месец май още на 25.05.
Мими, ти нали си пуснала такава декларация при работодателя и той към НОИ?

# 344
  • Мнения: 7 355
Да стана една обърквация че имаме нова счетоводителка тя ми превела пари все едно съм на работа,че ги връщах ....та ходих чак на 4.06 - месец след като ми изтече от педиатър и писах декларациии....та сега се чудя Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт