Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 60

  • 64 097
  • 748
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 22 989
На Лили тампоните, големите, са супер.Меки и не оставят мъхчета:

# 391
  • русе
  • Мнения: 1 317
Само тези от Лидл ползвам вече 2години

# 392
  • Мнения: 2 588
Само тези от Лидл ползвам вече 2години

И аз,случвало се е да ги сменя, но всички други имам чувството, че  се разпадат.

# 393
  • Мнения: 4 611
Аз много харесвам тези https://remedium.bg/product/144010/cleanic-home-spa-tamponi-za-p … grim-h100-br.html и от билата си взех наскоро едни, които много ми харесаха, но за съжаление не оббърнах внимание на марката. Този път се прецаках с едни от Дм на Ебелин и са ужасни - остават ми части от памука върху лицето и се разнищват.

# 394
  • Мнения: 15 356
От Кауфланд ползвам аз Bevola.
Да похваля хиалурон специалиста на Лореал,по-добър и по-лек е от ейдж специалиста,поне за смесена кожа.За суха обаче,няма да е много ок.
Първата минута пощипва малко,бързо попива,абе лек крем е.

# 395
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Относно спрея-миц. вода на Биотен имам предложение, щом по този начин не ви е удобно защо не пробвате да пръскате върху тампонче , както с обикновена мицеларна вода.

Иначе аз използвам различни тампончета на Сиен, Бевола разни други на промоция, стига да не са от разпадащите се, но ми прави впечатление , че тези на Сиен от Лидл са по-груби .

# 396
  • Мнения: 22 989
И на мен Лидълските са ми груби.
Но големите на Лили са супер.

# 397
  • Мнения: 5 105
Моите любими са от джъмбо, SEPTONA се казват и са малко по-големи като размер, елипсовидни, което ми е по-удобно.

# 398
  • Мнения: 985
Тампоните за грим на Лидл са ми много груби. Ползвам или на Бевола ( марка на Кауфланд), или на Агива.
А някой има ли опит с такива за многократна употреба и дали сте доволни и препоръки за конкретна марка?

# 399
  • Мнения: 5 625
От Кауфланд ползвам аз Bevola.
Да похваля хиалурон специалиста на Лореал,по-добър и по-лек е от ейдж специалиста,поне за смесена кожа.За суха обаче,няма да е много ок.
Първата минута пощипва малко,бързо попива,абе лек крем е.
Ааа, ок е, даже много ок. Аз съм със суха кожа и ми е идеален, попива много добре и кожата ми направо сияе.
В момента ползвам нощния крем-маска на Микса, че беше на промоция в Лили и бях чела хубави отзиви за него, но нямам търпение да свърши и да се върна на Хиалурон специалист, който също е крем-маска. Не ми допада аромата на Микса-та, също не попива така добре и имам мазен филм сутрин, което с двата лореалски (Хиалурон специалист и Ейдж специалист 35+) не ми се случва. Иначе като подхранване нямам забележки, но на моята кожа не е като другите два.

# 400
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Тампоните на Cien бяха добре, но започнаха да ги правят много груби, иначе преди и аз си купувах само от тях.

# 401
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 183
Влизам да похваля околоочния крем на Биотен

И пяната за измиване на лице на Revuele.

Някой има ли отзиви за дневния крем от серията на Биотен?

# 402
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Аз съм хвалила в темата, но нощния от Голд серията, много е приятен, не е прекалено ароматизиран, попива бързо, със смесена кожа съм , не я омазнява, а хидратира добре.

# 403
  • Мнения: 200
Вчера си получих безцветната пудра на Буржоа, страхотна е. Вече не смятам да се връщам към тези "с цвят и пигмент", прозрачната стои съвсем естествено
Може ли снимка? Трябва ми нещо за върху слънцезащита, за да не лъщя, но не искам цвят.
Разбира се, ето тази :

При нанасянето стои по-скоро бяла, но лесно се нанася, втори ден ще я нося и ще видя как ще е Simple Smile

# 404
  • Мнения: 4 611
Дерматоложка ми предписа хидратиращ лосион на CeRaVe за лице и тяло. Ами, ако трябва да съм честна Бочко повече ми харесва. По-скъпо не значи по-хубаво. На лицето ми се отразява добре, но като цяло оставя леко лепнещо усещане за кратко време докато се нанася - това не ми харесва. Друг продукт за тяло, който много харесвам е балсамът Sensibel Nachtkerzen - не оставя мазно, не лепне и попива много бързо.

Общи условия

Активация на акаунт