Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 60

  • 64 072
  • 748
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 28 578
Основа за какво?

# 451
  • Мнения: 15 356
Как е шампоана на Спа Мастър за мазни корени?Някой ползвал ли е? Днес ще ходя до Елитис и искам да го пробвам.

# 452
  • София
  • Мнения: 368
Момичета, някоя от вас има ли впечатления от тази четка?
https://www.dm.de/ebelin-professional-gesichtspeeling-massagepad … 010355549976.html

# 453
  • Мнения: 1 502
Момичета, някоя от вас има ли впечатления от тази четка?
https://www.dm.de/ebelin-professional-gesichtspeeling-massagepad … 010355549976.html
Имам я от години, помага ми да си разнеса хубаво измиващия гел за лице, но чак да ексфолира - не. Приятно е, меко и върши работа Simple Smile

# 454
  • Мнения: 2 801
Ако идеята ти е за една идея по-добро почистване с нея-едва ли. Аз почти не я усещам, все едно да си разнеса гелчето с пръсти.

# 455
  • София
  • Мнения: 10 584
Момичета, влюбих се в продуктите на Симпли есеншълс.
Вчера си купих два крема за лице - с канабис и ден и нощ хидратиращ, флуид за лице с макадамия, крем за ръце с канабис, имам и с моной, и лосион за тяло с моной. Всичко е страхотно.
В това ужасно влажно и мръсно време кожата ми беше станала ужасна, въпреки клепотенето с други кремове. Може да е искала и смяна на продуктите.

# 456
  • Мнения: 15 317
Дайсче, потвърждавам, хубави са им продуктите. Имам няколко техни серума - този с макадамия за лице и два околоочни, които са по скоро флуиди или много леки редички кремчета, но са приятни и лесно и бързо абсорбиращи се. По нататък ще пробвам и кремовете им, че към момента съм затрупана с всевъзможни мазила.

# 457
  • Deutschland
  • Мнения: 5 421
Обожавам аромата на моной. А с канабис си купих маска за лице на Шабенс.

# 458
  • Мнения: 200
За фон дьо тен, извинявам се Simple Smile

# 459
  • София
  • Мнения: 28 578
За каква кожа и какъв ефект търсиш?

# 460
  • Мнения: 2 621
Мхм, и аз съм доволна от крема за ръце с монои на Симпли, публично съм го похвалила. Маската за коса с кератин обаче ми дойде слаба.

# 461
  • Мнения: 200
Кожата ми е по-скоро мазна - иска ми се да задържа продукта и да изглажда лицето Simple Smile

# 462
  • София
  • Мнения: 28 578
Лумене имат подходяща за този случай база – прикриваща пори и матираща. В Лили я има.

# 463
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Момичета, препоръчайте безцветен топ лалк, който оптически да изглежда близко до гел лаковете. Ползвала съм досега безцветните лакове на "Перфект" и "Essence".
Ползвам този, но не мисля, че "гел" визият може да бъде докарана само с топ-а. По-скоро се получава от напластяването на слоевете и изпечената повърхност. Понякога, след ден-два слагам нов слой от топ-а и лака лъсва.
Скрит текст:
Може този да пробваш:
Скрит текст:

# 464
  • Мнения: 78
Здравейте, момичета. Винаги ви чета с голям интерес и ви се доверявам, имам нужда от съвет. Брат ми (20г.) е с много груба и суха кожа и искам да му направя подарък с козметика, включваща неща подходящи за него. Кожата на тялото е суха (според вас ексфолиант ще свърши ли работа, за премахване на тези несъвършенства като пъпчици), също така е със силно омазнена Т-зона на лицето, какви продукти да му взема . Благодаря ви предварително!

Общи условия

Активация на акаунт